+1 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde (10,877 puan) tarafından
Kızlar ben galba biraz safim.Annem kendini kullandirtiyorsun diyor.

Konu da şu.sevdigim bir arkadaşım var çokta severim derdime ortaktır .bende onun derdine ortagimdir.

İki gün önce haber verdik sana geleceğiz diye.Cok sevindi kesin geliyorsunuz demi filan dedi kız.Gidecegimiz sabah bana mesaj atmış ben uyuyordum.Acil işim çıktı diye.Bende tamam dedim .Sonra bu olay bana gelmeye döndü.Musaidsen sana gelelim oldu.Bende kabul ettim hazırlandım.Sonra öğrendim ki bizi eşi ailesine gideceği için yanlız bırakmamak adına red etmiş.Sonra esi önce başka yere uğrayacağı için konu bana gelmeye dönmüş.

Annemde bana bu gün sen safsin seni kullandı diyor.Misafiri günler önce haber veren insan kocasının peşine gidecek diye misafire o gün işim çıktı demez üstüne bir de sana geleyim demesini nasıl kabul ettin neden musaid değilim demedin diyor.İki çocukla senin canın yok mu diyor baya kızdı.

Bende eğer red etseydim eşiyle tartışır diye korktum saf oldum

11 Cevaplar

+2 oy
(574 puan) tarafından
Annen de iyi gün dostu ol diyor sen annene bakma bazen olur böyle şeyler sen dostunu daha iyi bilirsin kötülük sezseydin zaten bu şekil davranmazdin 
(574 puan) tarafından
O değil de annen de haklı arkadaşını tanımıyorum ama boşver uzak dur çocuğuna ayır ona ayiracagin zamanı anneler hisseder
(10,877 puan) tarafından
Aaa asla .aslaaa o da beni bilir bende onu bilirim kendi akrabasından kıskanır benden kiskanmaz.kendi ağzıyla söyledi bana.seninle kocamı yan yana bırakırım gözüm kapalı arkamı dönerim senin namusuna bu derece güveniyorum dedi
(574 puan) tarafından
Kocasına guvenmiyordur o
(10,877 puan) tarafından
E ama kocası biz gelcez diye zaten gidiyormuş ki evden.
(574 puan) tarafından
Onu bunu bilmiyorum ama bu işte bir terslik var dikkat et
-Reklam-
+2 oy
(2,753 puan) tarafından
Polyanacalık yapayım dicem de gerçekten saf yerine koymuş seni 
(10,877 puan) tarafından
Galba bana da durdukça öyle gelmeye basladi
0 oy
(300 puan) tarafından
Arkadasin ayip etmis .ama sende gelecem diyene gelme dersen ayip etmis olursun . Buyukluk sende kalmis diyelim .
(10,877 puan) tarafından
Heh ben nasıl geleceğim diyene hayır diyim
(300 puan) tarafından
Yani onun yaptgni yapmis olursun bosver
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Bende safım valla ama çok ayıp olmuş bari sizi sonra çağırsaydı öyle geleydi size soruyu tekrar yöneltmek gibi bişey olmuş
(10,877 puan) tarafından
Valla ne diyim canım annem baya kızdı.musaid değilim diyecektin diyor
0 oy
(48,642 puan) tarafından
anne sözü dinlenmeli hakli
(48,642 puan) tarafından
evine gelme denmez isim var musait degilim annemdeyim o gun su isim var diye oteleyebilirdin
bugun arkadasim bana ugrayacakmis evde degildim icime sinmedi az once mesaj yazdim cagirdim
o an isi ciktiysa ertesi günü cagirsaydi
(10,877 puan) tarafından
Ertesi gün gelin oldu zaten hatta bende tamam dedim.bende bu gün çok işim vardı erteleyip gene de gidecektim ama olaylar öyle gelisti
(48,642 puan) tarafından
bilemedim simdi biz kizimin sinif arkadaslarinin anneleriyle gidip geliyoruz kimin evi musaitse kocasi yoksa ona gidiyoruz senlik benlik yapmiyoruz
senin arkadasinin iptal etme sebebi cok sacma hastalik olur bişey olur neyse
o seni ertelemis kendisi ortada kalip sana gelmis isin ucu her türlü sana dokunmuş ☺️
(10,877 puan) tarafından
Heh annemde onu diyor.
(48,642 puan) tarafından
yani bir kez daha dene ona gore arkadaşlığınin boyutuna karar verirsin
0 oy
(1,005 puan) tarafından
Anne haklı bide 2 çocuk yakın arkadaş da olsa kabul etmemek gerek yüz bulunca hepsi tepeye çıkıyor kız
(10,877 puan) tarafından
Annem konuşmayı kes diyor bu gün surekli
(1,005 puan) tarafından
anneler bişey diyince genelde bir bildikleri oluyor :D bence dinle pişman olmazsın çünkü o sadece seni düşünen tek insan
0 oy
(150 puan) tarafından
Gerçekten sevdigin bir arkadasin olsa kullanilmis hissetmezsin çayın çorbanın hesabina düşülmez bence. 
(10,877 puan) tarafından
Canım durum çay çorba değil ki.iki gün önce haber ettik.arkadan işim çıktı dedi canı gönülden tamam dedim.arkadan aradı ben sana geleceğim dedi.kostur koştur iki çocukla hazırlandım .sonra öğrendim ki kocası ailesine gidecek olduğu için kocasını doldururlar diye yanlız bırakmak istemediği için bizi red etmiş önce.kocasi da önce ben başka yere ugrucam demiş kadınların gelmeyeceği bir yere o da olayı bana gelmeye dondurmus
(150 puan) tarafından
Olaylar oyle gelismis demekki kullanmak için degil bence bosver
(48,642 puan) tarafından
oo bide ayni gune kitlemis he
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Şimdi ben bugün evime birini davet ettim iki gün önceden sonra dedim müsait değilim gelmeyin ama aynı gün ben sana geliyorum dedim bu ne saçma iş böyle. Hani ben müsait değildim. Saçma sapan bir durum olmuş. Eğer yazdığım gibiyse ***** yerine koymuş oluyor
(10,877 puan) tarafından
Evet canım oyle
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Ben olsam o gelmek istediğinde işim var derdim ekmiş resmen seni 
(10,877 puan) tarafından
Diyemedim ki.ben kanlı bıçaklı düşmanım olsa sana gelcem misafirlige dese kısır yapar beklerim
(2,075 puan) tarafından
Yumuşak kalpli❤️❤️
0 oy
(2,134 puan) tarafından
Şimdi diğer sohbetlerdeki yorumlarını da okudum da benim öok yakın arkadaşım var aynen senin dediğin gibi genelde bende buluşuruz hatta hergün gelse niye ben gitmiyorum demem eşim çok sıkıntılı adam her yere göndermiyo beni 2. Bebekte olunca benim elim kolum bağlandı hep kız bana geliyo ben gidemediğim için çekiniyorum bile. Senin kocan neden yok nerde aceba onu bilmiyorum ama kocasız evde daha rahat olunur ama buda maddi sıkıntıya sebep çıkarıyo misafir bereketiyle gelir orası ayrı konu :D yani kadının yaptığı da hiç akıl karı değil kocam ailesine gitcek siz gelmeyin gibi bi saçmalık yok başta haber verince o güne kocam evde oluyo şu gün işte öyle ayarlayalım demek ne kadar zor olabilir. Ayriyeten kadının niyetinde kötülük seni kullanmak gibi bişey olsaydı bunu gelip sana anlatmazdı kendini ele vermezdi yani saf bi düşünceyle öyle karar vermiş bence genede o seni davet edip seni ağırlamadıkça sen de kendi evine davet etme bi süre
0 oy
(3,640 puan) tarafından
İyi de hayatım bu ne menem bir çelişkidir ya. Zaten sizinle görüşsün diye eşini gönderdi, daha sonra eşinin gittiği yer kaynanasıgil olduğu için yalnız göndermedi kendi de gitti. Sizi de iptal etti ve sana gelmek istedi. Annen çok haklı, dost ayağına kullanırlar seni, ruhun duymaz. Döner dolaşır iyi niyetinle baş başa kalınca anlarsın annenin ne demek istediğini. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 501 göst.
19 Eylül 2020 Aile kategorisinde Fatmanur789 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 272 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 948 göst.
31 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Küçük anne12 (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 875 göst.