+1 oy
574 göst.
Diğer kategorisinde (1,103 puan) tarafından
Eşinizin doğum anında yanınızda olmasını ister miydiniz, ben istemezdim valla üstümü bile eşimin yanında değiştirmiyorum  utanıyorum şimdi derler kocandır utanman saçma diyenler olabilir ama herkez aynı değil bu yüzden doğumda yanımda olmasını istemem 

55 Cevaplar

+1 oy
(6,339 puan) tarafından
Çok isterdim, çokta istiyordum ama nasip olmadı doğumda yanımda olmayı bosver.hamilelikte uoktu doğumdan sonrada yanımda olamadi,oğlum 3 yaşında hala yok nasip iste
-Reklam-
+1 oy
(1,480 puan) tarafından
Biz bunun muhabbetini yapardık eşim ben dayanamam asla yanında duramam bagirmana bile dayanamam demişti zaten oğlumda erken doğdu eşim gece nobetteyken yani hiçbir şeye şahit olmadı oğlunun sayesinde sanki leylekler getirdi gibi oldu doğum anında illa olsun gerekmezdi ama odadayken o sancıları cekerken yanımda olsun isterdim halimi anlasın diye 
+1 oy
(7,797 puan) tarafından
Valla hastaneyi terk etti yanıma gelmek ne kaç paket içmiş sigara bağırma seslerine dayanamamış zor sakinlestirmisler napiyorlar içerde kıza die:)))
+1 oy
(192 puan) tarafından
Ben yanımda olmasını isterdim şahsen çünkü doğumum zor geçmişti çok duygusaldım beni doğumhaneye aldılar tek başıma sancı çektim en azından eşim de yanımda olmuş olsaydı daha sabırlı daha sakin olabilirdim içim rahatlardı o sancı ile 5 6 saat tek başıma kaldım :(( şimdi olsam hep eşim yanımda olsun isterim 
+1 oy
(352 puan) tarafından
Doğuma girmesini isterdim. Çektiğim acıyı zorluğu görsün isterdim. Doğumdan sonra bebeğimi kucağıma aldığımda acıdan eser kalmadigini nasıl güçlü olduğumu görsün isterdim. Benim doğumum çok uzun sürdü. Gece ikide girdiğim dogumhaneden ertesi gün  üç çeyrekte çıktım. Coook zordu. 
+1 oy
(1,566 puan) tarafından
3 dogumumda da bastan sona kadar yanimdaydi sagolsun. Artik bi doktor bi ebe kadar deneyim kazandi normal dogum hakkinda:):):):):)
+1 oy
(290 puan) tarafından
Ben istemezdim çikinca girerkekn elimi tutsun yeter
+1 oy
(15,286 puan) tarafından
İki dogumumda da yanımdaydı. Normal doğum. Dayagimi bile yedi 
+1 oy
(584 puan) tarafından
Bilmm olabilirdi aslında bnde eşimin yanında eskiden üst değiştiremiyordum şimdi alel acele değiştiriyorum normal bnce utanmamiz
0 oy
(12,719 puan) tarafından
Son dakikaya kadar yanımdaydı, doğuma girmesini istemezdim zaten kapıda düşüp bayılırdı kandan her şeye midesi kalkıyor 
0 oy
(221 puan) tarafından
Bir yanım yanımda olmasını isterdi ama diğer yanım değil beni o halde hem görsün hemde görmesin bilmiyorum ama doğumda onca şeyi yaparken eşimin görmesini istemezdim çünkü sonra belki bişey olur yada soğur benden bir yanımda olmasını isterdi o acıyı çektiğimi görseydide çocuk yapmaktan vazgeçseydi ama olsaydı dogumhanede sancidan  omuzuna yaslanıp sancımı çekmek isterdim çünkü belki daha iyi gelirdi destekcim olurdu 

Bir kızım var 1 oğlum olacak Allah nasip ederse 
0 oy
(830 puan) tarafından
Ben istedim de korktu girmeye. Ben dayanamam dedi. 
0 oy
(7,981 puan) tarafından
2 dogumdada kapıda uyudu sanki evin kedisi doğruyo :) keşke içeri oda girseydi çok isterdim ama bayilirdi kesin yada kusardii
0 oy
(651 puan) tarafından
İlk bebeğimde yanımdaydı her şey harikaydı ama ikinci bebeğimde pandemiden dolayı almadılar çok yalnız hissettim kendimi yani onun varlığı bile güç veriyordu 
0 oy
(2,149 puan) tarafından
Ben istedim ama sezeryan olduğu için olamadı normal olsaydı kesin isterdim
0 oy
(1,002 puan) tarafından
İstemem asla zaten o da korkuyor. Birkaç olay duydum böyle doğum anında etkilenip bir daha eşiyle ilişki yaşamayan vs daha bekarken 
0 oy
(768 puan) tarafından
Benim yanımda olacak inşallah 
0 oy
(663 puan) tarafından
Çok isterdim , çünkü eşim sayesinde birçok şeyi başardım , bilemiyorum o yanımdayken ayrı bı enerji bı güç buluyorum .
0 oy
(13,099 puan) tarafından

Ben istiyordum hamileyken doğum yapam arl dedi ki 

Kocan senim kanlar içinde mi görsün dedi omdan sonra vazgeçtim zaten de dayanmazdı bakmaya ağlardı kesin :)

0 oy
(4,548 puan) tarafından
Bende istemem ama sabah 9 da yatisimi yaptılar suni verildi gücüm kalmadı ağladım kızımı kocamı görmek istedim aglamazsan gosterecegiz kızını dediler eşimle kızımı içeri aldılar çok iyi gelmişti sonra bı güç geldi bana doğum oldu :)

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 860 göst.
8 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 456 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meryemmozer (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 516 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 514 göst.