+1 oy
566 göst.
Diğer kategorisinde (990 puan) tarafından
Eşinizin doğum anında yanınızda olmasını ister miydiniz, ben istemezdim valla üstümü bile eşimin yanında değiştirmiyorum  utanıyorum şimdi derler kocandır utanman saçma diyenler olabilir ama herkez aynı değil bu yüzden doğumda yanımda olmasını istemem 

55 Cevaplar

+3 oy
(496 puan) tarafından
Vallh esimsiz gidemem oda yanlız koymaz beni hasta olsam başka birşey olsa hep benle gelir doğumda önemli nokta hiç yanlız koymaz bende yapmam esmin desteği yardımı bana herseye bedel doğumda kimse olmicak yanımda ki olsalr bile eşimin yanında rahat oldgum kadar kimesyle rahat edemem yani tabi herkesin düşüncesi farklı hamileik sürecinde en büyük destekçim eşim kendiside diyor çocuk tek taraflı birşey değil tabi destek edcem☺️
(624 puan) tarafından
İnşallah bı sıkıntı olmaz ya ,kaç haftalık oldu ki?
(496 puan) tarafından
32 3 olcak bgun cnm
(624 puan) tarafından
Maaşallah az kalmış , Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah:)
(496 puan) tarafından
Ayne cnm vallh heycan dorukta hazirlikalr falan rabbim isteyen herkese tadarsin bu duyguyu ilk duygu çok farklı sende sağlıkla al inşallh evaldini☺️
(624 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim:)
-Reklam-
+2 oy
(970 puan) tarafından
:DD ağlardı o kalsın kız :DD doğumhane kapısında salya sümüktü hatim indirdi 15 dk da
(12,966 puan) tarafından
Aynı eşimde :))
+2 oy
(1,849 puan) tarafından
Olsun kız ne olcak çocuğu yaptıysak beraber doguralim işte :)) 
+1 oy
(1,072 puan) tarafından

Eşim doğuma girdi muhteşem destek verdi Allah ondan razı olsun <3

+1 oy
(796 puan) tarafından
Eşimin yanımda olmasını isterdim çünkü he konuda destekçım arkama duvardır sırtımı her zaman hiç düşünmeden yaslarım ona çok yalnız hissettim kendimi sağolsunlar ebeler hemşireler beni yalnız bırakmadı ama eşim farklı tabi Beni giydirdi bir süre banyomu yaptırdı Allah razı olsun ondan 
+1 oy
(7,709 puan) tarafından

Benim eşim doğumuma girse ağlamaktan harap olurdu. Ben onu teselli etmeye çalışırdım sanırım :D

+1 oy
(3,102 puan) tarafından
Girmedi doğumuma ama keşke girseymiş zorluğunu görseymiş. 
(990 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun ama ben yinede istemezdim:))
+1 oy
(1,873 puan) tarafından
Benimki bayılırdı kan tutuyo adamı :D bi kere pansuman yaptı bana bayılıyordu nerdeyse ki kan fln yoktu yani :D
+1 oy
(126 puan) tarafından
Çok isterdim ya ameliyat sırasında elimi tutsun çok ihtiyacım var di 
+1 oy
(591 puan) tarafından
Ben isterdim ama erkek bünyesi bizim gibi çalışmıyor ben daha duygusal bakıyodum beraber olalım görsün falan ama doğumdan çıkınca çok tuhaf oluyorlar babam gitmişti kafa gitmişti kaç kaç kesti kaç kat nasıl dikti gözü bebeği filan görmemişti yani herkeste aynı olmaz tabi de ben babamdan gördüğüm için pek istemedim dozunda güzel kapıdaki heyecan yeterli bence 
(496 puan) tarafından
Eşim diyor bende içeri gircem diyorum herşeye şahit Olcan nasıl diyor ben dayanırım ama hep analair kesin böyle oldu ne zormuş falan der ama cesaretlidir ben korkakrim şayet diyor bebgein ilk analarını çekerim falan bakalm zamn neyi gösteryo geçen doktorum payalsmisti bı  doğumu babayida payalsmisti baba bayilmasa iydir falan die:):) eşime diyom sende bayılmiyasin yada midem bulnair sacmlama diyor ben öyle birmiyim ben çok çabuk etkilnirim bide kan kokusu midem hemen bulnair o anları görsem
+1 oy
(3,653 puan) tarafından
Eşim parmağım kesilince bile fenalık geçiriyor sezeryan kesisini görse orada bayılırdı kesin :)) ki pansuman yapılırken bile odada duramadı. :)
+1 oy
(5,278 puan) tarafından
İsterdim tabiki ama kan tutuyor direk bayılırdı kesin. 

Nikah için kan verecektik ben verdim kalktım oda verecekti daha kadın iğneyi koluna batırmadan bayıldı . 
+1 oy
(12,947 puan) tarafından
Doğuma beraber gitmek istemezdim ama üstümü yanında değiştirmeye utanmam sonuçta en çıplak halimi bile görüyor neyin gizemi neyin utanması derim ama doğum farklı bir şey mümkün olsa kendim bile o an orda olmak istemem 
+1 oy
(658 puan) tarafından

Bende istemezdim..:Dbide normal doğum yaptım ..Kesin bayılırdii..Ne gerek var doğumdan sonra görüşüyoruz zaten

+1 oy
(1,339 puan) tarafından
Ben isterdim istedim de ama olmaz dediler 
+1 oy
(1,449 puan) tarafından
Biz çok istemiştik ama hastane kuralları gereği doğuma giremedi. Ama refakatçi olarak yanımda kaldı. Sezaryen olduğum için bütün gece bana yardım etti, 1 hafta o bana duş aldırdı sağolsun. Hatta eltim buna çok şaşırmıştı, benim ki olsa iğrenir falan dedi ama yüzünün bile değiştiğini görmedim. 
+1 oy
(7,706 puan) tarafından
İlk doğumundan saniyesi saniyesine herşeyi gördü ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯
+1 oy
(29 puan) tarafından
Olmasını isterdim çok güzel hayatimin en güzel duygusuydu o an benimle yaşamasıni isterdim 
+1 oy
(15,928 puan) tarafından

İstemem. Adam heyecandan dogumhaneden bahçeye yarım saatte çıkabildi. Doğuma girse bir tane de kendi dogururdu :D

+1 oy
(1,003 puan) tarafından
Hayır o an hiçbir yakınımın yanımda olmasını istemem

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 848 göst.
8 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 421 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meryemmozer (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 514 göst.