0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (112 puan) tarafından
Bana gelmek istiyor alıyorum babaya gitmek istiyor veriyorum emmek istiyor emzirmeye çalışıyorum yine ağlıyor ama dövüyoruz gibi ağlıyor eşimde bişeden mi korkuyodur diyo inşallah öyle bişe değildir bir haftadır böyle önceden de ağlardı ama hemen susardım şimdi susturamıyoruz gecemiz çok zor geçiyor ama dişmidir ki inşallah öyledir ağrısımı vardır ilaç kullanıyor şuan ama 

9 Cevaplar

0 oy
(2,094 puan) tarafından
Felak nas oku korkmuştur belki 
(112 puan) tarafından
Sürekli okuyorum gece kalkınca yatırmadan önce
-Reklam-
0 oy
(2,688 puan) tarafından

Dişi de ağrıyor olabilir benimkiler de diş ağrısından çığlık atıyorlar canlari yaniyor bence

Bide çocuklar birçok şeye korkabiliyor benmkiler 8 aylık e bebekte oyuncak vardı öten onu gosterdim oğluma ağladı kucagima aldım bı sure sustu çok hassasslar belki birşeyden de korkmuş olabilir 

Ogün gün içinde çok gurultye uyarana da maruz kalmişsa olabilir
(112 puan) tarafından
Rutin hep aslında neye korktu hiç bilmiyorum yada ben fark etmedim
0 oy
(4,963 puan) tarafından
Kesin diş aynı yaş bnmde gece ara ara sanki biri dövmüş gibi ağlar ele avuca sığmaz dedgn gibi ne yapcgni blmyr bnmkinin arka alt ust dişler zorluyor 
(112 puan) tarafından
Korkmasında diş olsun tek
0 oy
(1,292 puan) tarafından
İlk oğlum tam iki yıl böyleydi hatta 3 yıla yakın  ne kadar ugrastiysak boş en son kendi  kendine duruldu 
(112 puan) tarafından
Nedenini merak ediyorum ya ne bileyim bir yerde yanlış mı yapıyorum sabrediyorum bi yerde sinirlerim bozuluyo
(1,292 puan) tarafından
Biz neler çektik Allah bilir kuzum ama asla düzelmedi kendi kendine düzeldi tabi bizde bişey kalmadı öbür iki çocuğumda aynı sorunu yaşamadık ama nereye götürdüysek nazar dedi bilemiyorum yine
(112 puan) tarafından
Bizede herkes nazar diyo
0 oy
(524 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım aynı benim oğlum da 2 buçuk yaşına girecek. Ablası ile altlı üstlü ranzada uyuyorlar. Ama yine korkarak uyanıyor çoğu zaman. İçtikleri suya falan dua okuyorum ben de biraz rahatlıyorlar. 
(112 puan) tarafından
Suyu deneyim ben de yaptırırken mutlaka dua okuyorum
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Gece terörü diye bişey var ona bi bak, benimki de öyle oldu 2 hafta sürdü, bilinçsiz şekilde ağlıyo, ne söylesem kapatıyor kendini duymuyo gibi sadece ağlıyo 
(112 puan) tarafından
Evet çığlık çığlığa eşim diyo sanki dövüyoruz ne eşim de kalmak istiyor ne bende emmek de istemiyor sadece ağlıyor ama canı yana yana çok korkuyorum gece terörü ise nasıl yol izlemem gerek ki bilmiyorum
(3,451 puan) tarafından
Valla benimki iki hafta sürdü ne yapsak düzelmedi, kendi kendine geçti
(112 puan) tarafından
Darısı bize
0 oy
(2,363 puan) tarafından
Ben ne zaman kızımın fotosunu paylaşsam aynı cığlık kıyamet ağlıyordu
(112 puan) tarafından
A evet bazen öyle denk geliyor
0 oy
(2,761 puan) tarafından
Bunun adına uyku terörü diyorlar. Bir anda aglayarak uyanıyor. Sonra en az yarım saat ve daha fazla ağlıyor. Bende bişeylerin onu korkuttuğunu düşünmüştüm. Travma gibiydi. 4 5 ay sürdü haftada bir oluyordu. Çok şükür ki bitti. 
(112 puan) tarafından
Nasıl yol izlesem ne yapsam
(2,761 puan) tarafından
Valla geçmesini bekleyin diyorlar çaresini bulan yok. Benim ki bi de ya diyerek ağlıyordu hatta anırıyordu.
(112 puan) tarafından
Bizimki de ağlama değil bağırıyor tuhaf bi şekilde
0 oy
(15,197 puan) tarafından
Gece terörü olabilir. Çocuk uyandığını zannediyor uyanamiyor. Işığı açıp konuşmak gerek.  Böyle denediniz mi 
(112 puan) tarafından
Evet ışık görünce susuyor
(15,197 puan) tarafından
Uyanamiyo da ondan agliyo. Ara ara oğluma da olurdu . Uzun zwmandir olmuyo

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 92 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde .mmmm. (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 120 göst.
0 oy
7 cevap 93 göst.