0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (398 puan) tarafından
kizlar ne dokundu anlamadim baya ishal olmuş en çabuk ne kesebilir kuru kahveye limon sıktım içtim paates de hasladim daha hızlı ne kesebilir var mi tavsiyeleriniz

16 Cevaplar

0 oy
(1,166 puan) tarafından
Probiyotik toz vermişti dr 
(398 puan) tarafından
günde kaç kez iç demişti canim
(1,166 puan) tarafından
1 di sanırım
tarafından
Ayn yoğurda karıştırın diyordu
-Reklam-
0 oy
(300 puan) tarafından

Hasta olan kimse bol sıvı içsin birde ilaç kullanması şart Allah korusun vücudu susuz kalır. Bayramda eşimle beraber öyle olduk ilaç kullandık geçti çok şükür. Kızlarım oruçtan önce oldular onlarda evde ne yaptiysak geçmedi iki defa serum taktırdık.  

Kola içebilirs yoğurdun içine kuru çay doldur ye eczaneden prebiyotik alin iyi geliyor. Bol sıvı tüketin. 
Çok geçmiş olsun.
(398 puan) tarafından
cok geçmiş olsun sizede cnm sizin kac gün surmustu doktora mı gidip ilac aldiniz
(300 puan) tarafından
Bebek emziriyordum.diye eczaneden mide ilacı birde ishal ilacı aldik benim bir gün sürdü eşimin 3 gün
0 oy
(79 puan) tarafından
Pirinç pilaviyla sumak laristir yedir ye
0 oy
(1,551 puan) tarafından
Muz,leblebi,pirinc,cubuk kraker cnm
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Eğer senin içinse kesin çözümü söylüyorum, bir su bardağı kaynar suya 20 tane karanfili kır at içine, 5 dk demlensin sonra iç. Anında şak diye kesiliyor 
(398 puan) tarafından
denicem cnm cok teşekkür ederim
0 oy
(2,365 puan) tarafından
Probiyotik kesiyor gecen bna verdi kesti hemen 
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Muz yedir bol bol şıp diye keser
0 oy
(1,404 puan) tarafından
Muz leblebi ve kahve ile yoğurdu karıştırıp ye canim çok geçmiş olsun 
(119,309 puan) tarafından
cuus o nasi mide oyle yenirmi hepsi bi arada
(1,404 puan) tarafından
Ayrı ayrı len tek yoğurt ile kahve karıştırılıp yenir
0 oy
(427 puan) tarafından
Yoğursun içine muz ve leblebi tozu koy yedir hemen tuturur
0 oy
(259 puan) tarafından
Çocuk çok küçük değilse nişasta ve yoğurt ise yarıyor.siyah kola ve bebe aspirini karışımı da ise yarıyor canm
0 oy
(4,257 puan) tarafından
Entrogermina keser en hızlı
0 oy
(305 puan) tarafından
Eger kakasinnda mikrop varsa ne yapsan care etmez yakin zmnda yasamis hastanelik olms biri olrlak soliyorm su kaybetmeden serum taktirin probiyotik keskn kullanin bide cinko kullandik
(398 puan) tarafından
cnn ben İshal olmuşum ya cocugum degil ins gecer geçmezse doktora gidicem dedigin gibi
(305 puan) tarafından
Uyku sersemi yanls okumusum demkki canim gevmis olsun :) bol su ic bnde 4 gundr oleyim
(398 puan) tarafından
4 gündür geçmedi mi cnm seninde doktora gitmedin mi
(305 puan) tarafından
Bir bakiyorum ishal bir bakiyorum norml canim gitmedim ben .surekli olsa giderdim
0 oy
(267 puan) tarafından
Bende 1 hafta öncesine kadar ishal olmuştum ömrümde böyle hiç ishal olmamistim vücut susuz kalmış en son hastanede bayılmıştım artık doktor dedi ishalin çaresi yok ama vücudu susuz bırakma dedi bol su iç katı gıdalar ye çabuk gecmesi için.
(398 puan) tarafından
senjn neden olmuş cnn ilac vs vermedi mi doktor enfeksiyin mu oldin bide nasıl geçti çok sinir bozucu ya
(267 puan) tarafından
Kızımdan bulaştı bana da onda enfeksiyon varmış serumla kendime geldim ondan sonra patates ve muz yedim bide sürekli su içtim. Dakikada bir tuvalete giriyordum çok kötü bişey Allah şifa versin inşallah.
0 oy
(1,870 puan) tarafından
nbl gold probiyotik toz bana çok iyi gelmişti.
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Yoğurdun içine türk kahvesi ya da çay tohumu köy ye inşallah keser
0 oy
tarafından
Patates püresi probiyotik yoğurt var activyanın bide muz 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 101 göst.
15 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prens-annesi44 (516 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 263 göst.
0 oy
1 cevap 83 göst.
5 Kasım 2021 Aile kategorisinde Nimet34 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 141 göst.
21 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,740 soru

11,367,962 cevap

34,849 kullanıcı

...