0 oy
59 göst.
Diğer kategorisinde (1,056 puan) tarafından
Çıkarmı kızlar çıkarsa nasıl çıkar boyama yapıyoruz ,boya kitapları filan 0 ekran ilerlemeye çalışıyorum.hatta 4 yada 5.günüm dün ikili cümle kurdu kuruyordu adam 1 ,2 tane. Dün 2 tane daha eklendi babası pantolonunu çıkarırken ayağını kaldır demiş oda ayağını kaldırmış ayağını kaldır demiş .sabahta babasını ise yollarken hoşçakal baba ddi. Bu tarz şeyler,kitap aldım okuyorum betimleme yaparak filan cırt cırtlı kitap aldım ama şansıma mahremiyet içinmiş ama bişe olmaz dün biraz yaptık mahremiyet yerini görünce hayır diyor hıgı diyor ,neyse başınızı agritmayn işin özü bu boyalar kıyafetten halıdan çıkarmı onerebileceginz bişe varmı sofra sermistim yere onun üstünde yapıyordk ama üstünde çizmiş .

Son olarak 0 ekran ilerliyoruz evet ama müzik açıyorum,ellerim tombik filan sar makara ona yapıyor hareketlerini oyun oynarken müzik istiyor bı kaç tane eğitici muzikler buldum .tıngır mıngır çocuk şarkıları,baş parmağım nerdesin , moyo masal tiyatrosu,şubadap çocuk,onur Erol,çekirdeksiz domates .gibi onlarida indirdim açıyorum.

Bunun bı zararı olurmu sizce 

1 cevap

0 oy
(900 puan) tarafından
Canm boyanin kalitesine gore deisir kaliteliyse evet cokar ama olmadi leke cikarici kullanirsn cocugun icn boya onlukleri var ondan alanilirsn yerede buyukce bi carsaf yada benzeri bisi derebilirsn rahatlik bakimindan cocuk sarkilarima gelicek olursak bazi sarkilar cok gorsel icerior yani bana kalirsa vizgi flim izlemesinden bi farki yok sadece ses dinliorsa bence sorun olcagini sanmiorm siz yinede gorselli cocuk sarkjlarjnjda fazlasan izletmeyin ayni hesap cunku
(1,056 puan) tarafından
Yok ekran asla yok sadece müzik yani ses tek var .yere serdim sofra ama malesef kıyafetleri hep oldu boya ,A101 boyası bu arada teşekkür ederim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 160 göst.
18 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 105 göst.
3 Aralık 2022 Aile kategorisinde 12345678 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 163 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu
0 oy