0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (2,070 puan) tarafından

Buraya tencere konur mu yada nadil olur ve çok kullanissiz

image

4 Cevaplar

+1 oy
(1,185 puan) tarafından
Neyi kullanışsız bu fotoğraftan anlamak mümkün değil. Ama 3 raf geniş duruyor üst raf da boş tamamen . O en üste daha az kullandığın tencere ya da borcam tarzı yerleştirebilirsin 
(2,070 puan) tarafından
Yani raflar böyle nasıl daha düzenli olur zaten boyum son rafa yetmiyor ki ondan boş gibi orası borcamlar var orada
-Reklam-
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Ben koydum kapakları çekmeceye koydum :D gayet de kullanışlı kız aşağoda kız çıkarıp yemek yapcam diye kirletiyor hepsini
(2,070 puan) tarafından
Tencere mi koydun en üste
(2,070 puan) tarafından
Bende düşündüm tencerekoymsyi
(1,046 puan) tarafından
Evet tencerem üstte diğer dolap tabak diğeri bardak aşağıda plastik olanlar var sadece kullanmadıklarım üstte sık kullandıklarım altta
(2,070 puan) tarafından
Tencere koydum altta yer açıldı biraz daha iyi oldu galiba birde alt üst gelince iyi değilse bile iyi gibi gözüküyor insana
(1,046 puan) tarafından
:D bişey olmaz kız ev senin sıkıldıkça değişirsin bende gelen giden karışyo keyfine bak
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Son raflara her zaman en az kullandığım şeyleri koyarım. Tabakları cam ve porselen olarak ayırıp öyle diz yemek takılarının üstüne çorba kasesi koy orda olmak vardı öfff düzenleme işlerine bayılıyorum 
0 oy
(197 puan) tarafından
A101e dolap içi organizer gelmişti benim dolaplarım da böyle geniş çok güzel oldu tavsiye ederim netten de alabilirsiniz
(2,070 puan) tarafından
Taninacagiz bu yılın sonunda o yüzden organizer filan dusunmedim
(197 puan) tarafından
Biz de taşınıyoruz canım her dolaba uyar çok kolaylık aklında bulunsun
(2,070 puan) tarafından
Bakayım canım yinede teşekkür ederim bu köşe gibi olanlar iyi dimi
(197 puan) tarafından
Evet canım hem altına hem üstüne tabakları koyabilirsin bardakları da öyle yaptım ben
(2,070 puan) tarafından
Teşekkür ederim fikir icin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 71 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Yakamozzzz (428 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 488 göst.
10 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aydagul (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 179 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,528 soru

11,361,481 cevap

34,839 kullanıcı

...