0 oy
340 göst.
Aile kategorisinde (887 puan) tarafından

Bu sabah aradım fırtına var dikkat et kendine demek için iyiyim balkonlara bak uçacak şeyler varsa al içeri dedi bende yok bişi hem bu havada çıkmam korkarım dedim uzattıkça uzattı sonrada bunları yazdı saçmalık değil mi boş bişey yüzünden büyüttükce büyüttü yoksa haksız olan ben miyim :( 

image

14 Cevaplar

0 oy
(5,877 puan) tarafından
Herşeye sürekli halde itiraz mı ediyorsun? Yani Eskişehirdede fırtınalı yağmur vardı eşim uyandırdı beni git balkonlara bak diye sabah ıslanmak uğruna koştum balkonlara bişey ıslanacak uçacak ne varsa aldım içeri bacım itiraz etme bakmayacaksanda tamam bakarım de geç :D ben tamam bakıyorum dedim telefonu kapattım geri uyusaydımda bilmeyecekti :) 
(887 puan) tarafından
Ben direk itiraz ediyorum yaa imkansızda olsa tamam de diyor ama ben içimde ne varsa onu diyorum hiç sevmiyor bu huyumu hiç
(5,877 puan) tarafından
İtiraz etme işte He de geç :D
(887 puan) tarafından
Bundan sonra öyle yapacam :)
-Reklam-
0 oy
(417 puan) tarafından
Canm cok pimpirikli birimisin benim gibi 
(887 puan) tarafından
Sanırım pimpiriğim ya biraz :(
0 oy
(119,345 puan) tarafından
yani bazen tek tarafli olunca sen hakkisim der geceriz ama karsi tarafida dinlemek lazkm
(887 puan) tarafından
Kız telefonda gülerek konuştum çıkamam Kociş ama uçacak bişey yok dedim bak yinede ne itiraz ediyorsun vs ben sandım konu orda kapanır kapattık telefonu yarım saat sora bunları yazdı çok saçma ya
0 oy
(40 puan) tarafından
Ayy aynı benim kocada böyle :) istiyorki onun her dediğini şartsız surtsuz yerine getireyim. Ama valla hiç altta kalmam kafama yatmadimi çatır çatır veriyom cevabimi. İstiyorlarki onlara köle olalım neymiş efendim daha çok sevmeni istiyorsan her dedigimi yap. Sende ona de benim seni daha çok sevmemi istiyorsan benide dinle.
(887 puan) tarafından
Benim yazdıklarımda var şimdi gönül alıyor ya anlamıyorum yani niye her dediğine olur diyeyim olmayacak şeyler var olucak şeyler var saçma yani niye hep tamam diyeyim bende dedim ki eğer beni daha fazla sevmeyeceksen sevme :) ben buyum iyi günler vs
0 oy
tarafından

İtiraz etmeden tatlı tatlı redd edilebilir:D

Benim de istemedim şeyleri diyor ama onu ikna ederek konuşunca hak veriyo ve papaz olmuyoruz sonra sonra ara bozulur çünkü

tarafından
:DD yalandan tamam diyor ya ahahah delisiniz hanımefendi biraz siz
(887 puan) tarafından
Galiba öyleyim hanfendi. :D
tarafından
:DDD olduğunu da biliyor bu daha büyük sıkjntı ahahha
(887 puan) tarafından
Deliyim meliyim ama hoş kızım yaaa ben :D
tarafından
:DD teselli de edildiğine göre tescilli deli affet abla kusurum varsa hayırlı geceler
0 oy
(9,623 puan) tarafından

Zamanında çok itiraz etmişsin sanırım adam otomatik ne desen itiraz olarak algılıyor :)

(887 puan) tarafından
Ahahha :) evet evliliğimizin en basından bu yana cok ediyorum yapamayacağım şeyler için neden itiraz etmeyeyim ki yapabilsem etmem zaten yalan mı konuşayım olur deyip yapmamak daha saçma
(9,623 puan) tarafından
Adamların tahammülü yok bacım :d
(887 puan) tarafından
O zaman yapamayacağımız halde tamam diyelim yalancı olalım :) bunu istiyorlar demek
(9,623 puan) tarafından
Evet tam olarak onu istemiş eşin :) imkansız da olsa tamam de diyor :D
(887 puan) tarafından
Artık öyle oluruz :D
0 oy
(250 puan) tarafından
bebişko erkekler genelde her şey itiraz eden kadınlardan hoşlanmıyorlar
(887 puan) tarafından
Ediyorum olmayacak şeyse malesef demeyi biliyorum neden hep tamam olur yaparım hallederim diyeyim beni daha fazla sevmesi için bunlara neden gerek var ki cok zoruma gitti bunları söylemesi ne sacmalık bu sence değil mi
0 oy
(306 puan) tarafından
Su dikkatimi cekti esinin sorunlari aanlatma cozme odakli olmasi cok kiymetli bnce .baksana tane gane anlatiyor daha ii anlasabilmek icin cabaliyor olaya buradanda bak bnce esim olsa umruna takmaz bni bole bir uzun msj yazdgni bile hc hatrlamam :))
(887 puan) tarafından
Yaa senin eşinde keşke böyle olabilseydi ama insanları olduğu gibi sevmek lazım dimi benim eşiminde başka olumsuz yönleri var malesef eşimi seviyorum ama KESK’e itiraz ettiğimde tamam dese artık bundan sonra yapamasamda yaparım dicem ya valla
0 oy
(2,303 puan) tarafından
Aslında vermek istediği mesaj şu, ben ne istersem yap sesin çıkmasının kibar hali. Sizi gazlamak için söylemiyorum ama eşiniz bencil belli ki. Sadece onun dediği yapılsın, üstüne yorum yapılmasın istiyor. Eve süs köpeği alsaydı keşke yorum istemiyorsa. Oturur onunla sohbet ederdi..
(887 puan) tarafından
Ya benim eşim tam aksine bana karşı cok saygılı ve ben ne desem ikiletmeden yapar aynı şeyi bekliyor benden bende yapamayacağım konularda yalan konuşmak yerine itiraz ederim bundan şikayet ediyor madem yalan konuşmamı istiyor konuşurum napayım saçma sapan bişi yüzünden mutsuz mu olucak
0 oy
(227 puan) tarafından
Eger oda senin 1 dedigini ikiletmiyorsa hemen anında yapıyorsa bende o sekil davranırım ama yok oda ikiletiyorsa bende üçletirim hersey karışılıklı :d
(887 puan) tarafından
Yok o benim hiçbir isteğimi ikiletmez benimde ona karşı öyle olmamı istedi hep bende olamıyorum ama cabalicam gerçekten :)
(227 puan) tarafından
Aynenn ugraş :)
0 oy
(1,900 puan) tarafından
Uçacak bişiy yok demişsin daha ne ki bana saçma geldi konu ama genel düşüncesini bu konu üstünden söylemiş bence 
(887 puan) tarafından
Evet bu konu üzerinden tüm zamanlara örnek verdi :) yalancıktan tamam deriz artık madem durum bu
(1,900 puan) tarafından
Hahaha bünye alışık olmayınca olmuyo pek de neyse kendimden biliyorum:D
0 oy
(237 puan) tarafından
Ya o değilde ben eşinin yani bir erkeğin bu kadar uzun mesaj yazmasına şaşırdım.:))malum erkekler peki tamam,sen bilirsin,gibi,şeyler yazıyorlar genelde
(887 puan) tarafından
Ahahah :D kız Allah iyiliğini versin evet uzun yazar genelde ben kısa yazarım da mesele bu mu sjsjjs adam diyo yalanda olsa tamam de bana yalan konuş diyo djksk
(237 puan) tarafından
Kız Allah seni ne yapmaya ahaaa:))Adam he de geç demiş ipucunu bile vermiş he de gec:))
(887 puan) tarafından
Artık dicem o görür sjksks
0 oy
(13,148 puan) tarafından
Her şeye hayır diyorsan haklı her dediğime evet desin istiyorsa haksız 
(887 puan) tarafından
Herseye değil yapamıcagım şeylere diyorum oda reddetme olumlu konuş yaomasanda kızmam diyo :)
(13,148 puan) tarafından
Eşinde her dediğime peki desin gibi bir tavır var ama muhtemelen senin çok itiraz etmenden olmuş bizde de benzer bir durum var bakmasan bile yapmasan bile çok mantıksız olmayan şeylere bakarım de benim eşiminde çok kontrol huyu var ailesine akıl vere vere alışmış yolda yürürken bile sürekli uyarır bizde ondan sorun yaşıyoruz orta yolu bulduk o uyarmayi azalttı bende eskisi kadar tepki vermiyorum
(887 puan) tarafından
Bide benimki düzelse benim eşimde öyledir hep uyarır deliriyorum bazen ama seviyorum işte kahretsin djsjks
0 oy
(4,493 puan) tarafından

Adam haklı beyler dağılın:P:D

(887 puan) tarafından
Yaa :D neresi haklı şunun illa her dediği olucak mı

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 270 göst.
23 Mart 2022 Aile kategorisinde Buket masal (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 275 göst.
11 Haziran 2021 Aile kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu