0 oy
1,337 göst.
Diğer kategorisinde (1,428 puan) tarafından
Size bakıyor mu? bakmaktan kastım yükünüzü alıyor mu yani sen yat bir şey düşünme her şeyi ben hallederim diyor mu? Benimki demiyor ya hiç halden anlamıyor acile gittik iğne vurdular bir sürü ilaç verdiler ayakta duracak halim yok konuşacak halim yok sorduğu soruya zor cevap veriyorum duymuyor 10 kere söyletiyor, pazara gidecek ne eksik diyor söylüyorum tekrar tekrar yine soruyor bak dolaba kendin al bir kere de yukumu, hastaneye falan götürür ama evde hiç umrunda olmuyor kendi corbami kendim yapıyorum yine :( hasta olunca bakan olmamasi çok kötü

48 Cevaplar

0 oy
(1,302 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Demekki ne yapiyoruz tatlım kendimize iyi bakiyoruz hasta olup ellerine düşmüyoruz :))
(1,428 puan) tarafından
Valla bebeğim en iyisi senin dediğin Allah elden ayaktan düşürmesin bizi :)
-Reklam-
+1 oy
(15,634 puan) tarafından
Hastalığa göre değişir çok kötüysem der elbet 
+1 oy
(2,172 puan) tarafından
Evin isi cok oldugunda hemen hastalanirim birazda abartirim benim koca yapar sagolsun corba yapmaz ama hazir alir gelir :D pazara gidiyomus ya daha ne istiyon alisik degildir annesinin evinden onla alakali birazda bu durum 
+1 oy
tarafından
Hasta olmuyorum cok sukur 
+1 oy
(455 puan) tarafından
Allah razı olsun her konuda en büyük destekçim eşimdir. Her şeyi de hiç söylenmeden yapar, içinden geldiği için yapar.  
+1 oy
(232 puan) tarafından
Benim ki sadece cocupa bakıyor :(
+1 oy
(249 puan) tarafından
Allah razi olsun bakar herseyimi yapar
+1 oy
(1,509 puan) tarafından
Benimkide bilmimki bakarmi bakmazmi basima kalkacaksa hic bakmasin ama su kesinki yukumu falan almaz en fazla sofra serer gerisini kizlar halleder der 
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben hasta değilken de yapıyor canımın yarısı, hasta isem en iyi özel hastanelere götürür ateşim varsa uyumaz başımda bekler Allah ondan razı olsun ❤️ 
+1 oy
tarafından
Evet benımkıde tuhaf davranır çatlarım artık
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Benimki  yapar yapmaz durumuna göre 

Eşref  saatine denk geldim  mi yandim;)))
(1,428 puan) tarafından
Hastalığı bakacağı zamanlara denk getirmen lazım :)
0 oy
tarafından
Oğluma bakar taze meyve suyu sıkar ateslenince duşa sokar saçıma kadar o kurutur bebek gibi ilgilenir  lakin o evde olmasın ölüyorum ben hastaneye gidicem desem ölümcül hastayım desem kiskancligi yüzünden ölcegimi bilse yanlız salmaz kapı dışarı pis herif 
(1,428 puan) tarafından
Seninki de kıskanç çıktı bacım :) olsun sevdiğindendir ne güzel bakıyormuş sana
0 oy
(2,593 puan) tarafından
benim kayınvalidem karşı dairem de oturduğu için genel de annesine söyler anne yardımcı olur musun şöyle böyle diye şimdiye kadar da öyle çok büyük hastalanmadım hasta olduğum da da annemler bizdeydi zaten 
(1,428 puan) tarafından
Geçen sene bize gelmişlerdi sesim cikmiyordu bir mercimek çorbası pisirmedi kayınvalidem, eşim şu 1 liralık hazır çorbalar var ya onda yaptı verdi
(2,593 puan) tarafından
benim kayınvalidem yapar canım biz birlikte yiyoruz yemekleri o yapar yeriz bana git hadi sen der gönderir ilk hamileliğimde riskim vardı raporluydum evimin temizliğini herşeyini yaptı annem uzaktı gelemiyordu
0 oy
tarafından

Yanlız değilsin ben boşyere demiyorum kendi kendinizin doktoru olun diye hastaneye kendim giderim erkek gibi her şeyimi kendim yaparım ona tek kelime etmem çünkü yorulmdum galiba rabbim sağlık versin de kendime bakarım ben 

(1,428 puan) tarafından
Kendine baktirmasin da aynen kendimize öyle böyle bakiyoruz
tarafından
Bencede kalsın bırak
0 oy
tarafından
Benimki sağolsun tüm yükü alıyor. Yemek , temizlik , çocuk bakmak ... elinden ne gelirse yapar. Birazda beceriyle alakalı , mutfağa girip 3 çeşit yemek yapıp çıkar. Bana diyor sakın hastalanma çok zor ev hanımlığı.
(1,428 puan) tarafından
Başlarına gelince anlıyorlar kiymetimizi anca
0 oy
tarafından

Allah razı olsun bakar yemek hazırlar çay yapar evi toplar hastaneye götürür başımı bekler ❤ 

Hamileyim ilk aylar miyde bulantılarım oldu o temizledi tiksinmeden 
(1,428 puan) tarafından
Maşallah canım benim de hamile kalmam şart oldu azıcık keyif yapmak için :))
tarafından
Ahahaha ☺️☺️☺️ mantıklı
0 oy
tarafından
Allaha şükür yardımcı olur eşim.... 

Ama sen yanlış düşünüyorsun

Bak yinede pazara gidiyormuş eksiğini alıyormuş adam dolaba bakıp ne anlasın ne alacağını kendin ile kıyaslama yapıyorsun yanlış yapıyorsun adam çorba yapmasını bilmiyorsa nasıl yapsın ki çorbayı biraz da bardağın dolu tarafından bakmak gerek 
(1,428 puan) tarafından
Öyle diyorum kendi kendime ama ben onun yerinde olsam onun gibi yapmazdım az biraz fedakar olurdum
tarafından
İşte erkekler kadınlar gibi değil sen onun yerinde olsaydın yapardın çünjğ sen onları her gün yapıyorsun ve nasıl yapılacağını biliyorsun erkekler bunu bilmez
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Bakar canım sağolsun işimizide yapar bebişime de bakar ama napar eder benden fazla hastalanır sonra :Dddd:D hadiii bu sefer ben hem ona hem oğluma bakarım 
(1,428 puan) tarafından
Kolayını bulmuş :))
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Evet bakar Allah razi olsun kurban olduğumdan:D
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Hamileyken  baktı :) ben hep diyorum her zaman ben mi hizmet,edicem biraz da ben hizmek görüyüm derim. Bişeyleri tekrar etmeyi bende sevmem. O bana bir kere deyince anlamıyorum aklımdaa kalır hatırlarım ben ona birşey söyleyim hemen unutur,tekrarlatır. Çok şükür diyorum. Burada çok daha duyorsız kaba eşler,olduğunuda görüyorum.
(1,428 puan) tarafından
Evet canım öyle halimize şükür yine de

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 62 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (814 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 203 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Minnos_1 (7,907 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 134 göst.
4 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,790 soru

11,337,607 cevap

34,800 kullanıcı

...