+1 oy
830 göst.
Aile kategorisinde (168 puan) tarafından
Bastan afedersnz lutfen. Zatn kotym yargilamayn acik yazmis olabirm. Şimdi neredeyse 2 aydir esimle kavgaliydik çocuk için konuşuyordk. 2 aydir tabi yaklasmadik birbirimize. Bizim meseleler çok uzun geciyorm onlari. 2 gün önce de oğlum uyuduktan sonra konuşmaya çalıştı uzaktan uzaktan. 2 aydir ne agrilar cekiyorm(cinsel istek) senin habern yok dedi sana yaklasamiyorm kavgaliyiz diye dedi. Seni tutan mı vardı 2 aydir konuşmuyorsn hatalisin egondan dolayı bi özür dileyemedin dedm gelseydin bi özür dilemeye bakardı dedm. Günah konusunu acti Yine afralar tafralar. Ee tm kizlar günah biliyorm ama ya ben günah değil miyim kalbim kırık nasıl bedenimi teslim edebilrm kocam da olsa. Bu durumda çok kırılıyorum kullanilms hissediyorm. Bunu söylüyorm da ama sonucu hep günah din e getiriyor. Çok afedersiniz dün tek kelime etmedi akşama kadar gittim uyudum benden sonra geldi yatakta sarıldı etti falan hicbsy demedm karışmadım engel olmadım lanet olsn istediğini aldı ama aslaa aslaa karşılık vermedm. Opmek istedi ittim. Çabuk ol fln dedm. Sonra kalkıp banyoya girdm. 2 saat ağladım. Geldm uyuyordu. Bak iste buna mı günah yani şimdi. Peki bennn. Çok kırgınım. Bu kırgınlığımi eminim siz anlıyorsunuzdur:(((

17 Cevaplar

+13 oy
(184 puan) tarafından
Ne olursa olsun hiçbir şekilde mahremiyetinizi buraya anlatmayın bacım gerçekten çok çok yanlış yapıyorsunuz. o seninle eşin aranda olan bı durum ilaki barışıcaksiniz buraya anlatmaya ne gerek var ki anlamıyor um
(68 puan) tarafından
Valla ya sanki bi anlatan post sahibi
(168 puan) tarafından
Olabilir yani ne kadar özel de olsa bazen insan içini dökmek ister sonuçta genel olarak birbirimizi tanımadığımız için anlatmak gerçekten rahatlatıyor insanı bazen birisini yazdığı şey bile insanın motive edebiliyor ya da gerçekten yol gösteren biri olabiliyor anlamıyorum zaten yazmışım orada rica da etmişim yine linçlediler yargıladılar gerçekten Kadın kadının düşmanı
(9,622 puan) tarafından
12 tane de şıracısı var :D
(68 puan) tarafından
Hepside kesin böyle bi soru sormsutur
(168 puan) tarafından
Neyse umurumda değil zaten Kişi kendinden bilir işi Kızlar bu uygulama dışındaki çoğu uygulamanın sohbet bölümlerini bir görseniz okusanız benim bu attığım Post onların yanında hiçbir şey genel olarak bu uygulama içindekiler hep linçliyor
-Reklam-
+1 oy
(941 puan) tarafından
Evet çok kırılmışsın üzüldüm gerçekten ama 2 ay gerçekten uzun bir süre. Ama ilişki olduktan sonra 2 saat ağlamak eminim o da üzülmüştür ama ne yapsın siz de diyorsunuz karşılık vermedim vs diye. Bir erkek için de zor ilişkide istenmemek mesela ben de cok üzülüp bozulurdum eşim isteksiz olsa ilişki de kavgalı olsakta yani bana göre 2 tarafın da hataları var
(168 puan) tarafından
Umurunda bile olmadi eminmki olsn bitsn kafasındayı rahatladi mi evet bu önemli onun için
+1 oy
(2,152 puan) tarafından
Aranızdaki sorun ne yazmamışsın her evde sorun kavga tartışma oluyor ama en büyük sorun bence konuşmamak küs kalmak biz de eşimle çok sorunlar yaşıyoruz ama gün sonunda o kendini bana anlatıyor ben anlatıyorum bir yerlerde buluşuyoruz ve konuşuyoruz 2 ay çok uzun bir süre kusura bakma da biz eşimle ne kadar büyük kavgalar edersek edelim bir haftayı bulmaz ki küstüğümüz bazen geri dönüşü olmayan hatalar yapabiliyor insanlar tek yolu konuşmak kuserek ağlayarak hiç olmaz maalesef erkekler bu konuda biraz odun derdin ne ise konus yine tavrını koy
(168 puan) tarafından
Sana yemin ediyorum ki o kadar egolu gururlu ki burnu yre dusse eğilip almaz. 3 yildir evliyz me olrsa olsn ben giderm özür dilerim neden biliyor musn çünkü aslaa adm atmaz. Bende uzamasın diye giderdm ama hu sefer bende jnat ettm gitmedm. Oda gelmedi 2 ayı buldu.
(2,152 puan) tarafından
Bilmiyorum canım Allah yardımcın olsun benim eşim de öyle mesela gidip sözde özür dilemez ama gönlümü almaya çalışır yemek söyler eve tatlı getirir pişman olduğunu anlarım yani Bir de sana tavsiyem olduğu gibi kabullenmen her tartışmada her sorunda illaki istediğin olmayabilir onu öyle kabul ettikten sonra her şey daha güzel gider :)
+1 oy
(2,675 puan) tarafından
Peki bizden duymak istediğiniz şey ne? Şimdi günah niye yaptın vs diye düşünüyor olabilirsiniz, burası geçici ama vakti geldiğinde dün geceden aldığınız sevaba iyi ki diyeceksiniz. Bedeninizi teslim etmek değil de sevap işlemek için yaptığınızı düşünün kırgın olduğunuz zamanlar. İnşaallah tez zamanda düzelir aranız.
(2,675 puan) tarafından
Her şey Kur'an da yazmıyor zaten. Sünnetler de Kur'an da yazmıyor, ama hayatımızda uyguluyoruz. Kendi kafamla fetva vermiyorum, kaldı ki bütün kitapları sünnetleri okumuş dinen her şeye bilgi sahibi olmuşsunuz gibi bir kitap okudum orada vs vs yazıyordu diyorsunuz daa bu kitaptan ibaret değil sevap dünyası
(150 puan) tarafından
Hastalikli bi düşünce bu tamamen uyduruk bisey. Kadın et parçası mi istemese de kalbi kirik olsa da sevap diye kocayla kusken yatacak. İslam kadını yuceltirken siz cok dinci gorunen kardesler kendinizi degersizlestiriyosunuz
(150 puan) tarafından
Gunah sevap hukmunu kuran verir. boyle bir sunnette ben okumadim. Bol keseden sacma sapan atip tutup gençleri boyle boyle dinden sogutuyosunuz iste. Bunun gunahi ne acaba bilmiyorum
(2,675 puan) tarafından
Siz ilişkiyi yapmak için yapanlardan olduğunuz için bu mantığa sahip olmanız normal. İslam kadına değeri her şekilde veriyor zaten. Eşinizle küs olunca yemek yemeyip, uykusuz kalıyor musunuz ki ilişkiye gelince et parçası oluyor. Kaldı ki tek kadına değil erkeğe de aynısı. Kadın eşini arzularsa erkek de yapmak zorunda.
https://youtube.com/watch?v=1l8mzVrja_w&si=YcYHrzfL-i2jTo1f
(150 puan) tarafından
Tamam canim
+1 oy
(1,939 puan) tarafından
2 aydır konuşmayacak kadar ne yaşadınız ki? Aldatma mı var?
(168 puan) tarafından
Diz boyu ilgisizlik. Kafasını telefona gömme oyun oynama . Bende haliyle ilgi bekllyrm artık beni gor diyorm bu sebepten
+1 oy
(119,343 puan) tarafından
problem ne bilmiyorum ama 2 ay evli bi cift icin cok uzun sure sorun 1 ozure bakiyosa basit bisidir o kadar uzak kalmak iyi degil
(168 puan) tarafından
Burnu yere düşse eğilip almaz basit olsa büyük olsa bende bekliyot hatasını asla kabuk etmiyor. Hep haksiz hakli da olsa ben giderdm ama bu sefer bikerede o gelsn dedm cidden sonuna kads da haklydm ama gelmedi inat yaptm benrde gitmedm 2 ayı buldu
(119,343 puan) tarafından
esinin karakterinu huyunu suyunu biliyosan hani demisler ya yaa bu deveyi guducen yada terkedicen diye hani adamin huyu suyu karakteri oyleyse inatsa napsan duzelmez aylarca terapi alsa belki ama onuda kabul etmez ya oldugu gibi kabullencen bacikom baska yolu yok sirf kibirli egolu diye bosanmiycaksan bu kadar surede kusluk olmaz
+1 oy
(8,328 puan) tarafından
Eşine gönül almadan yaptığı şeyinde günah oldugunu söyle erkekler cok m.a.l karısı iki güzel sözüne bakıyor zaten günahtan surdan burdan girmeye ne gerek var. Gunahsa sana da günah. Herşeyin kadına evrilmesinden sıkıldım 
+1 oy
(609 puan) tarafından
Yani ilişkiye gelince haramı günahı bilen bir insan kalbini kirmamayi bilmeli
0 oy
(150 puan) tarafından
Bir kadin olarak şefkat beklemen cok ama cooook normal ve dogal esinle guzelce konus bu hissini anlayacaktir
(168 puan) tarafından
Çokça anlattm kulak ardı ediyor. Bu sefr uzaklaşıyorum ondan isteksiz oluyorm burda da ben hatalı oluyorm gözünde. Dönüp kendinde de hata arasa aslında düzelecek ama egosunu yenemiyor
0 oy
(3,265 puan) tarafından
Eşler arasında ki mahrem olan konuları başkalarına anlatmak haramdır. Burada kim ne derse boş eşinizle oturup konuşun daha faydalı olmaz mı? İsteklerinizi beklentilerinizi açıkça söyleyin
0 oy
(2,620 puan) tarafından
Goz yaşlarina yazik etmişsin 

Onun cinsel ihtiyaci varda senin yok mu 

Madem birlikte oldunuz sende bi ihtiyaç gozuyle bakacaksin bu erkekler bu dilden anliyor malesef

Işini bitirince istedigimi aldim şimdi s.g git de olsun bitsin 
0 oy
(3,378 puan) tarafından
Hep erkek bencilliği. Bunun uğruna işine gelince dini kullanırlar. Kendi keyifleri için her şeyi kullanırlar. 

Çok dini hassasiyeti varsa eşlere, hanımına nasıl davranılmalı önce onu öğrensin. 

Eş bile olsa bi taraf istemiyorsa bence tacize girer. 

Gönül almayı bilmeyene ömür emanet edilmez. 
0 oy
(249 puan) tarafından
Eşinle birbirinize kinlenmişsiniz ama bu kadar uzatmaya gerek var mı gerçekten. Bazı insanlar özür dileyemez ama sonra bir şey yapar en büyük özür yerine geçer. Ben eşimle tartışınca bakıyorum uzayacak o inatlaşıyor ben konuşuyorum ne kadar kızgın olursam olayım en azından çay içecek misin yemek hazır gibisinden konu bitmiyor zaten çoluk çocukla ilgili konuştukça yumuşuyoruz. İnan bazen haklı olmak değil mutlu olmak önemli. 
0 oy
(101 puan) tarafından
Ya bu erkekler neden böyle odun anlamıyorum kadın ruhundan anlamayanlar evlenmemeli cidden 
0 oy
(13,132 puan) tarafından
Evet günah ama karşındaki insanı insan yerine koymayip sadece çiftleşmek için yaklaşmakta.günah iki cümle kurmadığın iki ay yüzüne bakmadığın insanın da koynuna girmesini bekleyemezsin 
0 oy
(1,031 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum üzüldüm valla başka diyeceğim yok
0 oy
(6,370 puan) tarafından
Canım çok uğraştım çok konuştum diyorsun değişen bir şey olmamış. Demek ki ya eşin seni sevmiyor ya da karakteri böyle bu adamın. Pek düşünecek bir şey yok ya kabulleneceksin bu durumu ya da ayrılacaksın. Emin ol kusmekle kavga etmekle düzelecek şeyler değil. Karşındakini bir duygusal canlı olarak değil bir odun olarak görmeye alışma vaktin gelmiş. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 149 göst.
14 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 228 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Gunes ozLem (400 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ysmnalparsln (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 270 göst.
25 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arifekalan (157 puan) tarafından soruldu

380,205 soru

11,382,539 cevap

34,881 kullanıcı

...