0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (818 puan) tarafından
Kardeşime başlangıç demişler ama aşırı ağrısı var ne yapmamız lazım? Acile mi gitsek bilen var mı

6 Cevaplar

0 oy
(246 puan) tarafından
Bulunduğunuz ilde romatoloji polikliniği varsa hafta içi oraya görünsün eğer ilerlerse vücuda yayılır benimde öyle oldu bir haftada ortaya çıktı şikayetlerim ilk fiziğe gittim ortam ortopediye sevk ettiler oda romatolojiye sevk etti çok şükür sırtımda leğen kemigime denk gelmemisti sadece bilek ve dizimde vardı ve ilaç tedavisiyle iyi oldum 
(818 puan) tarafından
Ya aslında kesin tanı koymamış doktorda sanırım romatizma başlangıcı demişler. Kalçayla bacağının başlangıcı öyle ağrıyor ki kıvranıyor resmen tek bir yer de mi olur romatizma olsa
(246 puan) tarafından
Yok farklı yerlerde de oluyo benim ilk bi anda dizim ağrımaya başladı yani anlatılmayacak kadr kötü bi agriydi izin vermiyorum elini biri dizime sürsün o kdr kötüydü hemen fiziğe gittik onlar bizle alakalı değil ortopediye gidin dediler oraya gittik bizle alakalı değil yeni bı bölüm açılmış romatoloji oraya gidin dediler tahliller falan yapıldı iltihaplı eklem romatizması tanısı konuldu benim ilk diz di sonra el bileğim şişti bebeğimin emziginj yerden alamiyordum o kdr kötüydü
(246 puan) tarafından
Benim doktorumun yanina gelen hastaların kalçaya vuruyodu sırta vuruyordu el kol bacak benimkisi sadece diz ve el bileğime vurmustu
-Reklam-
0 oy
(2,757 puan) tarafından
Kaç yaşında 10 yaşımdayken bana da romatizma dediler yokmuş bişeyim büyüme ağrılarıymış. 
0 oy
(5,307 puan) tarafından
Benimde kuyruk sokumum agrıyo yürürken sağ kalçama vuruyo agrısı. Geçen sene fizik tedavi doktoruna gittim emara girdim kan verdim. D vitamini bitmiş ilaç kullandım ama geçmedi yine çok ağrım var. Dahiliye yeni randevu aldım o ramatolojiye sevk ediyormuş bide bunu deniycem artık bunaldım agrıdan gezmek yürümek işkence
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Dahiliye ya da fizik tedavi den yesol alan actirmalisin canm ramotolojiye canm bel fıtığıda olabilir canm bence romatizma eklemlerde ağrı yapar , en kötü araştırma Hastanesi'nin aciline gitsin elden kağıt verir randevu için 
0 oy
(2,678 puan) tarafından
İltihaplı romatizma olabilir, romatolojiye bi görünsün. İleride böbreğe kalbe vurma durumu yüksek bu hastalığın 
0 oy
(3,332 puan) tarafından
Romatoloji polikliniğine gitsin ama önce yeşil alan açtırması gerekiyor yoksa randevu alamaz 

Benim de kalçamda Ağrı oluyor sol bacağa vuruyor sırt bel diz ağrısı falan var her bölüme gittim her doktor farklı bir şey söylüyor ne kremler ne ağrı kesiciler kesmiyor 

İnşallah kardeşinin ağrısı hafifler diner ağrı çok kötü kendimden biliyorum çok geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 55 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Duruuu (365 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Duruuu (365 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 294 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde erdem.hilal (184 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 233 göst.