+1 oy
417 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (515 puan) tarafından
Kızlar benim bu sene adam akıllı giyecek kıyafetim kalmadı. Hangisine elimi atsam ya olmuyor ya düğmesi yok ya yırtık. Bi misafirliğe gitsem adam akıllı giyecek parça yok. Köşede bi 5- 6 bin birikmişliğim var. Dedim amaaan eksiğin varsa para biriktirmenin ne anlamı var.

Bana bildiğiniz uygun ve güvenilir tesettür sayfaları önerir misiniz. Ben geneldelde pantolon tunik takım yada günlük ve şık elbiseler  giyerim. 

Hepsimoda diye bi sayfa denk geldi oda bayağı uygun.

Pazzarium var birde, onu çok duydum. 

18 Cevaplar

+1 oy
(1,668 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ben sana hepsini yazayım  -- tesetturadn,semalabutikk..
tesettürwaw 

Tesettür çarşım 
Ebrarstore
Gizatesettür 
Tuğba yiğit butik 
Duffa official 
Anadolu giyim
Şule giyim
İmaj butik
Semre butikkk
Tesettürstil giyim 
Tubamutioğlu
Azra moda
Bambaşka tarz 
Nurrgiyimm
Modayonus0034
Tarzıhas_butik 
Missbutiikkk
hassa_butik
bybutika
Onuk giyim
HEPSİNDEN ALIŞVERİŞ YAPTIM GÜVENİLİR !!!
(515 puan) tarafından
Cevabınız için çok teşekkür ederim ♡
-Reklam-
+1 oy
(480 puan) tarafından
Pazarium alabilirsin 
(515 puan) tarafından
Bakayım ona da şimdi
(869 puan) tarafından
Tofisanın her kuması iyi çıkmaz şansına iyisi gelir bilmem sevmiyorum tofisayı :)
(515 puan) tarafından
Ben daha bekarken ordan gömlek elbise almıştım kenar kısmı full yırtıktı elbiseyi denerken üstümde yırtılmıştı. Kumaşı çürümüştü o yüzden bi tereddütteyim :)))
(869 puan) tarafından
Alacaksan temiz birsey al hep giy ucuz mucuz alma 3 5 parça olsun hep giy tofisa ucuz kalitesiz zaten
(953 puan) tarafından
Pazarium ve tofisa da uygun ama kalitesiz defolu oluyor ben bi defa aldım bin pişman oldum iade etmedm çöpe attım direk tavsiye etmiyorum çöp resmen
+1 oy
(350 puan) tarafından
Instagram'da semre butik var baya uygun 

Onun dışında tofisa uygun trenyoldaki takımlara bakabilirsin pardesü dünyasına bakabilirsin 
(515 puan) tarafından
Pardesü dünyası Kocaeliden almıştım bi ara. Ama artık kargo yapmıyor galiba onlar. Semre butik hep karşıma çıkıyor ama dedim dolandırıcı olmasın
(350 puan) tarafından
Pardesü dünyası yeniden online a geçti canım.
Semre butikten pantolon etek falan aldım cevremdede alanlar var şimdiye kadar sıkıntı yaşamadım
(515 puan) tarafından
Ya ben de kumaş pantolon arıyorum. Ben kıyafet aldım mı 1 tane almam geneldebi pantolon alcaksam o siteden 4-5 renk alırım   bi ara aldım hep otur kalk yapınca diz izi çıktı. Güzel boru paça bir kumaş arıyorum ama çok pahalı da olmasın makul fiyatlı
(350 puan) tarafından
Semre butikten 2 li 4 lu alabilirsin canım uyguna gelir çok üstün kaliteli değiller ama fiyat performans ürünü dışarıya göre uygun en azından
(515 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumunuz için ♡♡
+1 oy
(974 puan) tarafından
Moda selvim 

Moda sena

Moda Nisa 

Moda Merve 
(515 puan) tarafından
Bunları biliyorum ama bunlar genç işi şeyler satıyor mu acaba. Ben zayıfım ya daha böyle çıtı pıtı şeyler seviyorum
0 oy
(337 puan) tarafından
Git gor al canım daha iyi olur ben görmeden hiç sevmem almayı ya valla bı kaç kez aldım istediğin gibi olmadı en güzeli denemek görmek üzerinde nasıl durduğunu görmek 
(515 puan) tarafından
Valla bayramda sadece tunik baktım 500 600 TL burada. Slopet aldım artık 850 TL'ye. Burası çok pahalı ya
(337 puan) tarafından
Sen bilirsin canım
0 oy
(1,216 puan) tarafından
Kesinlikle pazarium derim bütün tesettür sayfalarından alışveriş yaptım neredeyse ama en çok bunu beğendim en azından hem uygun hem kumaş kaliteleri güzel en azından. Ve dar kalıp değil 
(515 puan) tarafından
Yaa. Ben bu sayfayı hep duyuyorum. Birazdan güzelce inceleyeyim. Teşekkür ederim:)
(1,216 puan) tarafından
Valla bu kış ve yaz olarak bütün eksiklerimi ordan tamamladım bile ben tavsiye ederim baya biseyler alırsın oradan
(515 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♡
(1,499 puan) tarafından
Cnm kapıda ödeme var mi acaba
(1,216 puan) tarafından
Evet var canim
0 oy
(258 puan) tarafından
Pazarium der susarım fiyatina göre iyi. Bide kardeşler butik var memnun kaldığım
0 oy
(3,232 puan) tarafından
Sefa merve 

Modanisa

Eminos butik

Bunlar hoşuma gidenler 
(515 puan) tarafından
Eminoşa denk gelmiştim ona da bakayım
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Pazarium ve tofisa dan uzak durmani tavsiye ederim fiyatları gerçekten çok uygun ama malları hiç iyi değil onun yerine Trendyol dan almanı tavsiye ederim yorumlara bakarak tabi. Hiç olmazsa iade de sorun yaşamıyorsun.
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Modaselvim ede bak
0 oy
(3,477 puan) tarafından
Uygun dediğin için pazarium diyorum bi armine alvina vb gibi değil kumaş kalitesi ama kötü de gelmiyor güzel seçim yaparsan pişman olmazsın
0 oy
(1,879 puan) tarafından
Kesinlikle pazarium. Defalarca alışveriş yaptım. Hep göründüğü gibi geldi. 
(1,499 puan) tarafından
Kapıda ödemesi var mı bide kaç gün içinde geliyo acaba
(1,879 puan) tarafından
Evet var. Ptt getiriyor genelde.  Hafta sonu girmezse ve bulunduğun yere göre gayet hizli geliyor
(1,499 puan) tarafından
Ya ben bir türlü üye olamadim
(1,879 puan) tarafından
Neden ki kolay aslında üye olmak
0 oy
(953 puan) tarafından
Moda nisa uygun ve şık büyük beden veya uzun olanlar da oluyor
0 oy
(6,209 puan) tarafından
Moda şah tesettür bunda da iyi şeyler var ve uygun 

Semre butik çok kalitesiz ürünleri tofisa da aynı şekilde arada iyi çıkıyor ama 

Pazarium dan alanlar memmum 

Moda Nisa var

Moda selvim iyi 

6 bine gayet iyi şeyler alırsın canım 
0 oy
(233 puan) tarafından
Pazariyum çok şey aldım 
0 oy
(6,950 puan) tarafından
Valla ben hep modaselvimden alyorum memnunum 
0 oy
(6,219 puan) tarafından
Gidip deneyerek görerek alsan daha iyi değilmi kiz
(515 puan) tarafından
Bulunduğum bölgede kıyafetler çok pahalı bayramda tunikler hep 500 600 küsür arasıydı o da öyle kaliteli tunikler değil yani penye mal
0 oy
(189 puan) tarafından
Kesinlikle pazarium çok güzel elbiseler ve takımlar var hem uygun hem kaliteli ben ordan hep alışveriş yaparim
(515 puan) tarafından
Herkes pazarium diyor akşam baktım evet güzel ürünler var kaliteli de var makul fiyatlı da var

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 43 göst.
15 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde G1183 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 351 göst.
7 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aslıs (13,202 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 498 göst.
13 Kasım 2022 Moda kategorisinde Grc136513 (139 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 224 göst.
7 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde havvayavuz (181 puan) tarafından soruldu

379,199 soru

11,351,150 cevap

34,822 kullanıcı

...