+1 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gelsin cevaplar

..¿?

38 Cevaplar

+11 oy
(15,160 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ne olmak istediğim kişiyim. Ne de olmamı istedikleri kişi..olmamisim ben☺️
(43 puan) tarafından
Bu bennn. :)
(2,073 puan) tarafından
:d   ++++++
(4,438 puan) tarafından
Hahaajajajajajajaj ne güzel tanımlamışsın bende olmamışım ortada d i n g i l gibi geziyorum
(15,160 puan) tarafından
Estağfurullah kız ☺️
-Reklam-
+3 oy
(2,006 puan) tarafından
olmak istediğim gibi olmaya çabalıyorum hala
(43 puan) tarafından
Çaban sonuçsuz kalmaz inşAllah :)
(2,006 puan) tarafından
insAllah cnm :D
+2 oy
(68 puan) tarafından

Tam olmak istediğim kişiyim :ermm:

(2,246 puan) tarafından
Özeline yazıyorum niye cevap vermiyorsun kız bak sabaha kadar taciz ederim seni hshdhhdhd
(875 puan) tarafından
Düş yakasından kızın ceylan afsgagag
(2,246 puan) tarafından
Olmaz olabilmezzz
(1,428 puan) tarafından
Ooo kadon tacizcisimis eksikdi bir , taciz edip çalılaırn arkasına atarsın recep ivedik demisken ffafakshsjsns
(2,246 puan) tarafından
Puahhahshs
+1 oy
(416 puan) tarafından
Kimseye göre şekillenemem valla tabiki olmak istediğim kişiyim :) 
+1 oy
(1,068 puan) tarafından
Bilemiyorum bazen olmak istediğim kişi gibi hissediyorum bazen de insanların olmamı istediği gibi daha doğrusu eşimin olmasını istedim kişiyim sanırım 
(1,068 puan) tarafından
Aynen öyle önce ve sonrası yaptığımda kendime eşim istediği kişiye dönüştürmüş ben farkında bile olmadan içten içe işlemiş
(43 puan) tarafından
Hepimizin durumu bu aslında önemli olan bu değişimin bize yarayıp yaramadığı..
(1,068 puan) tarafından
Bazen yarıyor ama bazen aynaya baktığımda ben böyle değildim diyorum daha hayat dolu daha neşeli daha bakımlıydım topuksuz ayakkabı giymezdim örneğin eşim siz kendinize işkence ediyorsunuz spor giy diye diye şimdi topuklu giyemiyorum tayt giyemiyorum sıkıyor gibi hissediyorum çok değişmişim sen bunu yazınca daha çok farkettim
(43 puan) tarafından
Ay evet ya bence de işkence topuklu ayakkabı. Neyse konu bu değil ama belki de olgunlaşma vesilesi ile değiştik..
(1,068 puan) tarafından
Evet buda olabilr yaş ilerledikçe insanın kişiliği de yerine oturuyor ama çokta şikayetçi değilim halimden
+1 oy
(128 puan) tarafından
Tam olmak istediğim kişiyim ne eksik ne fazla ben benim bu sekılde kabul edende degişim beklemesin... 
(43 puan) tarafından
Süpersin *)
+1 oy
(12,589 puan) tarafından
Olduğum biriyım. Kimsenın ne düşündugu umrumda değil dünyaya bi kere geliyoruz 
(43 puan) tarafından
Katılıyorum
+1 oy
(440 puan) tarafından
Yaramı deştin gece gece

Olmak istedikleri kişiyim. Ne istediğimi sormayan ailem var. Çok şükür hayattalar yine de başımdan eksik olmasınlar
(43 puan) tarafından
Rabbim ailenin içine hidayet versin. Özür dilerim üzdüysem. Kendi kendimizi sorgulatmak istedim biraz :/
+1 oy
(210 puan) tarafından
olmasını ustedikleri kisiyi olmadgm icin hep kavga
(43 puan) tarafından
Zorla güzellik olmaz ;)
+1 oy
(591 puan) tarafından
Tam olarak olmak istediğim kişiyim şu son 1 aydır çok şükür 
(43 puan) tarafından
Daim olsun insAllah :)
(591 puan) tarafından
Aminnnn
+1 oy
(6,950 puan) tarafından
Valla kimse beni şekillendirmek kimsenin istediği gibi olamam o numara olur bi süre sonra o da kalmaz zaten patlar onlar bana göre değişimler :) 
(43 puan) tarafından
Kız senin dediğin şekil rol gibisi oluyo. Benim dediğim durum komple değişim... Evlilik hayatı bize değişmeyecek değişiklikler de getiriyor..
(6,950 puan) tarafından
E ister istemez degisiyo evlenince insan eşine ailesine uyum sagliyo tabiki ama evlenmeden önce de her sene farklı olmuyo muyduk vala benim anladığım kadarıyla ben olmak istediğim kişiyim şuan evlilik hayatım olsun çocuğun olsun eşim olsun tam istediğim gibi herşey
(43 puan) tarafından
İnşAllah bu durum daim olur. Rabbim gönlüne göre versin :)
+1 oy
(2,705 puan) tarafından
Bekarken nasılsam simdide öyleyim 

Tabikide çocuk evlilik ev sorumluluğum var bunlari saymıyorum ama kısıtlanmadim giyimim kuşamím değişmedi
(43 puan) tarafından
Ne güzel :)
+1 oy
(8,900 puan) tarafından
Ikiside degilim ben artık ben değilim sahi ben kimim 
(43 puan) tarafından
İşte bu kötü
+1 oy
(2,067 puan) tarafından
Olmak istediğim yerde değilim kariyer yönünden ama olmak istediğim kişiyim sessiz gorunsemde dik basliyimdir kimseye eyvallah etmem
+1 oy
(2,073 puan) tarafından
İkiside değil 
+1 oy
(7,709 puan) tarafından
Olmak istediğim kişiyken ezmeye çalıştılar. Ben de ona göre farklı bir şekil aldım. Hepsi bu. Yani olmak istediğim kişinin dışına çıkarak onlara tepki bir kişilik oldum. En iyisi oldu bence
+1 oy
(1,308 puan) tarafından
Olmak istediğim kişiyim. Ama bu kıvama gelene kadar neler yaşadım, kimleri sildim. Çok emek verdim bu hale gelene kadar. O yüzden kimsenin istediği kişi olamam. 
+1 oy
(3,632 puan) tarafından
İsteyipte asla olamayacağım kişi oldum ben. 
0 oy
(4,938 puan) tarafından
Tamda olmak istediğim gibiyim,kimse için değişmem, kendime göre bir karakterim ve kurallarım var.
(43 puan) tarafından
Aynen öyle :)
0 oy
(1,449 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bekarken tam olarak olmak istediğim kişiydim. Evlenince olmamı istedikleri kişi gibi davranmaya çalıştım ama 1 buçuk sene dayanabildim. Şimdi gene orjinale döndüm

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 589 göst.
0 oy
8 cevap 373 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 243 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 509 göst.
12 Mart 2020 Diğer kategorisinde Prensesmr (290 puan) tarafından soruldu