0 oy
313 göst.
Diğer kategorisinde (13,005 puan) tarafından
vallahi 5 senedir bıktım artık kızımın oyuncakları bebek arabası vs. hepsi bir odada duruyor ama ben bunaldım kiracı insanlarız ev alma durumu yok şimdilik 1 odamız boş ama hıncahınç dolu siz nasıl nereye koyuyorsunuz ? bebek de gelecek o eşyaları ne yapabilirim 

22 Cevaplar

0 oy
(1,047 puan) tarafından
Atıyorum yada veriyorum kalabalık öfkelendriiyo
(13,005 puan) tarafından
atsam eşim fark eder ya o biriktirme taraftarı
(1,047 puan) tarafından
:D bizim sülale kalabalık gelip giden çok giderken götürdü diyorum ahahha
(13,005 puan) tarafından
anaa ne güzel :)
(1,931 puan) tarafından
Ama bazı eşyalarda pahalı oluyor şimdi ben hep yürüteç ten tut bir çok oyuncağı fisherpriceden aldım ilk çocuğum ikinci olursa diye saklamak zorundayım mama sandalyesi olsun baya bir paraya almıştık kademelilerden , bebek arabası ,ana kucağı elektrikli bir model mesela şimdi baştan almaya kalksam dünya para hepsi o yüzden bende mecburi sakliyorum hepsini baya da yer tutuyor ,bizim akrabalarda var ama kendime ihtiyaç olacak ilerde diye düşünüyorum bende ,mecburi sakliyorum yoksa eşim karışmaz benimde veremiyorum ilk çocuğum olduğu için
(1,047 puan) tarafından
Dolap-gardrop hesapları aç sat canmm kapıya gelip alıyorlar
-Reklam-
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Çaktırmadan atıyorum
(13,005 puan) tarafından
ay ömrüm çürüdü ya eşim biriktirme taraftarı ben değilim
(7,675 puan) tarafından
Hiç sallamam kimseyi birer birer gider uğrasan kimse söz hakki onundur :D
(13,005 puan) tarafından
ya işte bebek de gelecek ya ileride nasıl sığacak hep bizimle yatacak hali yok oda yapmak lazım
0 oy
(2,707 puan) tarafından
Bebek araban nasil kiz satilikmi
(13,005 puan) tarafından
kraft marka ama eski canım satılık değil
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Evi taşırken gözüme fazla gelen ne varsa annemin oraya çıkardım ben cnm o konuda rahatım 

(1,621 puan) tarafından
Rabbim hayrını Kabul etsin inşallah cnm ♥️ ihtiyaç yoksa iyi yaptın oyuncakları güzel ayır sakla oyuncağın kızı erkeği yok
(46 puan) tarafından
Bu sefer de bana verin lo
(1,621 puan) tarafından
Derya üzerine alinma ama burda alıpta uygulamalarda satanı çok yakaladık o yüzden kusura bakma birine ücretsiz elimdeki fazla mamaları verecektim yalancı olduğu ortaya çıktı sonra benim için devletin verdiği mamaları para ile satıyor dedi o yüzden ben yeminliyim
(46 puan) tarafından
Yok canm almıyorum hayat fani dünya fani insanlar menfaati peşinde
(1,621 puan) tarafından
Yani burda bir çok arkadaşın dili yandı benim gibi
0 oy
(119,287 puan) tarafından
valla besik yurutec bebek kuveti hepsini kuzeyin okula vercem salu gunu okulda satis yapip gelir sagliyolarmis
(13,005 puan) tarafından
bizim burda o da yok ki
(119,287 puan) tarafından
alan olur durdirma ver gitsin
0 oy
(3,304 puan) tarafından
Aynı durumdan bende bıkmıştım hatta post açmıştım belki hatırlarsın letgo'ya ekledim birkaç şey sonrasını zaten biliyorsun hepsi temizlendi gitti bu sefer eve geçersem çok az eşya alıcam 
(13,005 puan) tarafından
vallahi en güzelini yaparsın şuan kurtulmak için debeleniyorum resmen
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Benim yerim olduğu için her şeyini kaldırdım olmasaydı annemlere koyardım tabi kuculenleri verdim hep kiyafetleri
(13,005 puan) tarafından
bende verdim de harici eşyalar çok olunca ne yapsam bilemedim
(11,257 puan) tarafından
Bebegin olacakmış canım anladığım kadarıyla zaten ona kullanmayacak mısın
(13,005 puan) tarafından
beşik felan neyse kullanacağım da teyzem bebek arabası verecek 2 tane olacak 5 senedir akülü araba var daha kızım bi kez binmedi onlar felan ay resmen dolu ev tıklım tıklım :(
(11,257 puan) tarafından
Bebek arabasini kullaayacaksan satabilir veya verebilirsin canım her şeyi saklamak mümkün değil ne yazikki
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Kalabalık geliyor bana veriyorum ihtiyacı olanlara herkes aaa verme ikinci olursa falan diyor benim akıl sagligimdan beden sağlığımdan önemli değil eşyalar ben sevmiyorum fazlalık 
(13,005 puan) tarafından
ay sorma bende verme taraftarıydım fakat herşey pahalı olmuş birikti ikinci de erkek olunca verdim çok şükür
0 oy
(5,939 puan) tarafından
ihtiyacı olan birine veriyorum ya da satıyorum. istifcilik hiç hoş bir şey değil 
(13,005 puan) tarafından
hiç sevmem de işte el mahkum eşim pek atmayı sevmiyor
(5,939 puan) tarafından
valla kullanmayacağım eşyayı niye saklayayım. umrumda olmaz, ondan habersiz atarım.
0 oy
(8,230 puan) tarafından
Kayannama gönderiyorum ihtiyacım olduğunda eşime soyluyorum gidip alıyor.
(13,005 puan) tarafından
bizim verecek yer yok öyle bir odayı depo yaptık da bebiş gelince zor olur
0 oy
(15,672 puan) tarafından
Satabilirsiniz bence.dolap.gardrops da uyguna köy gider ihtiyacinolan alır en azından 
(13,005 puan) tarafından
çok vakit alır ya uğraşacak vakit de yok kargoya gidecek güç de
0 oy
(301 puan) tarafından
Eger birdaha cocuk dusunmjyorsan ver canim ilk kizimda sakladim 2. Kizimda olnca herseyimi dagittim veya sattm
(13,005 puan) tarafından
yok hamileyim 2. ye 3 düşünmüyorum
(301 puan) tarafından
O zmn 2.de kullanicksin cnm.cokta dusunme hdkdvsk
0 oy
(1,458 puan) tarafından
Kızımda bebeklikten beri kıyafetleri duruyor, eşim ikinci olursa o da giyer kafasında ama ben bir ara hepsini dağıtıcam. İkinci olursa bir daha alırım ne öyle büyüğün eskisiyle büyümek 
0 oy
(1,931 puan) tarafından
Bizimde kiler var kilere kaldırıyorum ama tıka basa dolu ya üstüne düşüyor kapıyı açınca eşyalar merdiven çamaşırlık oyuncaklar vs o şekilde canım sigamiyoruz bizde ev kira aynı şekilde 
0 oy
(288 puan) tarafından
Oyuncakları hurca koyup yatak odası dolap üstüne koyabilirsin canım baya yer acilio ve koltukların altına 
0 oy
(4,168 puan) tarafından
Fazla olanı durumu olmayanlara veriyorum ben valla kalabalık beni hep bunaltır çünkü 
0 oy
(515 puan) tarafından

Vallahi songülcüm şu an seninle aynı durumdayım. 

Kendi evime geçince Allah nasip ederse yüklüğüm olacak sığarsa yüklüğe koyucam. Bana kalsa birilerine verme taraftarıyım ama 2 çocuk olur diye Bebek arabasını oyuncakları falan saklıyorum. Benim kızım da o kadar çok oyuncağı var ki hepsini büyük kartonlara koydum kaldırdım iki üç tane bez Bebek bıraktım sadece onları dağınıklık vermesin diye. Bu aralar bu kalabalık benim de çok gözümü yoruyor. 

İkinci çocuk da olsun hepsini dağıtacağım olmayan kıyafetler çuval çuval var
(13,005 puan) tarafından
benim de öyleydi 4 çuval gönderdim hamileyim erkek bebiş bir de kız kıyafeti olmaz diye yolladım da diğerkeri kaldı elimde
(515 puan) tarafından
Benim şu an iki kız 2 çocuğum erkek olursa hepsini bir hayrına vereceğim gitsin
0 oy
(49 puan) tarafından
Bebek arabanızın resmini bana atar mısınız eğer kullanmayıp satacaksaniz
(13,005 puan) tarafından
işe yarar olsa hayrımıza da verirdim canım çok ağır kullanışsız
(49 puan) tarafından
Ya peki teşekkür ederim :)
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Kayınvalidenin evine koyuyorum müstakil çatıya koyuyoruz önemli eşyaları, küçülen kiyafetleri. Fazla oyuncakları çektik kardeşi oynayacak diye şimdi sadece bir kutu var kızım kendisi ayırdı onu da bazasının altına koyduk. 
(13,005 puan) tarafından
en güzeli koyacak yer olmayınca zor oluyor ya
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Bebek geliiyor diyorsun canim yine ona kullanırsın arabayı ,oyuncakları ,bazı kıyafetleri.bebek arabasını balkona koy yada apartmana koy güvenilir yerse.kiyafetleri vakumla yatağın altına koy eskileri temizlik bezi yap.giudirmeyeceklerini çöpün uzağına biyere koy ihtiyacı olan alır.oyuncaklarda dediğim gibi Dursun letgoya falan koy.oyuncaklar çok pahalı insan atmaya kiyamiyor.esine gelince ev işine de karismasinlar bı zahmet ya .geçen bende eskiyen bı halı vardı onu eşime verdim at diye.atilirmi ya bilmem ne dedi kestiririm ben dedi ve asla uğraşmaz eski püskü overloga versem bı halı parası dedim sustu görmek istemiyorum at dedim .benimde ardiye odam vardı boşta orayı düzenledim kızıma oyun odası yaptım hiç cikasi gelmiyor bayag oyalanio.salon içindeki oyuncaklardan gına gelmisti büyük rahatlattı beni
(13,005 puan) tarafından
kıyafetleri hallettim canım verdim de bebek arabasj felan duruyor hep kızımın oyuncaklarını da azalttım pdasına koyfum salonn açıldı resmen
(1,148 puan) tarafından
Ohh mis fresh sadelik güzel sey

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 211 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde guzelbirkizannesi (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
66 cevap 1,274 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 18 göst.
12 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zencefil (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 104 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu

379,552 soru

11,362,195 cevap

34,839 kullanıcı

...