+1 oy
712 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (17 puan) tarafından
Karta taksit olayinida kaldırmışlar,  nasıl alcaz imkansız artik

32 Cevaplar

0 oy
(728 puan) tarafından
İnstagram fenomeni falan değilsen veya gezgin değilsen ıphone a gerek var mı cidden. Benim maddi durumum fena değil istesem alırım ama almıyorum. Onun yerine çocuklarımın hesabına yatırırım o parayı. Elimdeki telefon da gayet yeterli geliyor huawei p30 4 yıllık telefon kullanıyorum. Şirket yöneticisi de değilim 
-Reklam-
0 oy
(129 puan) tarafından

Kardeşim 100 bin almıştı 

Şimdi sevgilisine de aldı 
Ama bence gereksiz alo desin yeter ne gerek var
0 oy
(7,983 puan) tarafından
Kralda olsam:)) bir tlfuna o kdr para vermem. Altı üstü tlfun ne gerek var ya kendime altın alırım 
0 oy
(2,966 puan) tarafından
İphone kullanıyorum, çok mu gerekli bence değil. Yıllarca samsung kullandım gayet de memnundum. Kamera için alanları da çok mantıklı bulmuyorum, zaten fotoğraf işiyle ilgilenen kişi fotoğraf makinesi alıyor ki mantıklı olan da bu zaten.
0 oy
(10,432 puan) tarafından
Iphone alma bacım. Ben param olmasına rağmen almıyorum. Aç acına gezip 12 taksit telefon alan vardı, onaylamadığım bin şey varsa da bunu onaylıyorum ben. Herkesin gönlü kırk bin liralık telefondan yana. Kırk bini cebinden bir anda veremiyorsan o ürün bütçene göre değildir. Bir de kocanızı falan darlıyorsanız hepten ayıp
0 oy
(3,468 puan) tarafından
Oğlum aldı 26 bin e ekran kırıldı yaptırma parası da bı okadar çöp oldu anlayacagin herşeyi sıkıntı en ufak şarj aleti bile sıkıntı 
0 oy
(438 puan) tarafından
Param da olsa asla vermem o paraları bir kırıldı tamam yaptırması telefondan pahalı bende anlamıyorum benim abim De kullanır hastalık derecesinde hemde 
0 oy
(2,149 puan) tarafından
Benim abim 15pro max almış diğerinide kaybetmişti 
0 oy
(48,734 puan) tarafından
kredi cektiriyorlar sanirim tel icinde oluyordur beyaz esya da yapıyorlar da bide o kadar para verip o telefonu alanın aklina sasayim
0 oy
(439 puan) tarafından
Valla bayramda bi tanıdığım geldi daha dogrusu kaynanamin akrabasi durumlari iyi degil bina yemizligine ev temizligine gidiolar aksamlari binalardaki copleri aliyolar bizde elimizden geldigince destek veriyoruz falan cocuklar okuyor ediyor harçlıklarımizi zor cikartiyoruz diyolar bayramda bi gordum elinde iphone en son cikani kizda üniversitesi okuyor annem akdi 40bin dedi diger kardesinede almış 40 bin dedim kiz yazik kredimi cektidiniz keske almasaydiniz dedim yok yenge annem peşin verdi dedi hepimiz cok sasirdik millet bi anda sustu falan sonra caktirmadilar kaynanamda dediki en fakiiri biziz heralde dedi 
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Bence gereksiz onun kamerasından daha iyi olan telefonlar var bence oppo mesela yada xiaomi benim oppo şuan elimde kamerası harika ama teli alırken 65 lik aldım xiaomi Alaçam 256 liklardan 108 MP kamerası elimdekinin şuan 50mp 
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Marka uğruna o kadar para vermek akıl işi değil 

Valla bazı insanlarda para var akıl yok 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 408 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 407 göst.
0 oy
9 cevap 406 göst.