+1 oy
708 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (17 puan) tarafından
Karta taksit olayinida kaldırmışlar,  nasıl alcaz imkansız artik

32 Cevaplar

+11 oy
(122 puan) tarafından
Zenginin parası okur ikiye katlar fakirin parası okur iphane alır ben çık gereksiz buluyorum araba parasına telefon
(119,251 puan) tarafından
samsung benim icin iphone daha kalitelidir  s20 kullaniyorum boycot olmasa suan s24 ultra almistim ayrica dandirik dedigin samsung s24 ultra 15 pro dam daha fazla fiyat olarak ☺️
(5,461 puan) tarafından
Ben Samsung cuyum kızlar onun kullanımı frlan DHA iyi uygun fiyata da güzel telefonları var internette bı abi var o tavsiye ediyordu bütçeye göre şuan elimde general Mobile var işimi görüyor çocuklar varken Samsuna bile icim gidiyo:)
ben iphone aldim asla kullanamadom cok gicik bisi yaa hic sevmedom o yuzdem samsung kullaniyorum
(4,153 puan) tarafından
bende gecen seneye kadar samsungcuydum. cok derdim geri tusu bile yok cok sacma sapan bir telefon iphone diye .:) ama iste alisinca mesela artik samsunga donemem gibi
(5,461 puan) tarafından
Benimde annemle abim kullandı sinir oluyodum tuşlar karışık geliyordu geri tuşu öyle Bluetooth yok daha tam hatırlamıyorum bekarken hep Samsung kullandım evlendim şu 2 seneye kadar yine Samsung sonra eşim general Mobile almış bazen diyorum bana Samsung al diye :D birde Samsung da kaliteli telefon benim 7 senelik telefonumu kaynanam kullanıyor görümcemin ondan daha fazla senesi olan telefonu kayınpederim kullanıyo
-Reklam-
+2 oy
alinmasada olur
(17 puan) tarafından
Ben kamerasını beğeniyorum o yüzden istiyorum cok
(1,923 puan) tarafından
Canım onu alan insanların da iPhone alacak kadar geliri oluyor zaten bir iki ay da köşeye para ayırıp alırlar ama sen maaşından aylarca taksit ödeyeceksin iPhone kullanmasan da olur bence o işi gören bir sürü telefon var sonuçta baby boyum yorumuna katılıyorum:)
baska markalarinda kamerasi iyi
+2 oy
(5,848 puan) tarafından
Almayın. Öyle bir kural mı var
+2 oy
(4,151 puan) tarafından
Ben redmi not 12 kullanıyorum hiç merak etmedim o telefonu gereksiz bir bütçe istiyor 
(281 puan) tarafından
Bende aynısını kullanıyorum, nasıl memnun musun telefonun'dan
(4,151 puan) tarafından
Aslında çok güzel telefon ama benim şebekede sorun çıktı maalesef servise gönderdim olmadı idare ediyorum arada bir yapıyor ilerde degistiririm
+1 oy
(2,042 puan) tarafından
Boykot diye almadım samsung aldık tam fiyat performans iyi ki almamışım diyorum şimdi hiçbir özelliği için değmezmiş önemli olan iç huzur
samsungda boycot kiz
(2,042 puan) tarafından
İsrail pazarından çekildiler diye gördüm geçen
daha boycot cunku ben samsung tlf kullaniyorum ve s24 ultra alicaktim almadim iphone kullanamadim bama cok zor geldi
(2,042 puan) tarafından
Yalan haber mi ki bilemedim şimdi Filistin olaylarından sonra İsrail pazarından çekilme kararı aldı yazıyordu bir yerlerde
+1 oy
(2,246 puan) tarafından
Çokta lazım değil iphone ama görüyorum şimdiki nesil marka hastası olmuş 
(17 puan) tarafından
Evet marka takıntısı yapan var
+1 oy
(822 puan) tarafından
Benim telefonum I phone 11 elimden çıkarmaya çalışıyorum Samsung’a dönmek için 
(631 puan) tarafından
11 düz mü sizin ,o çok güzel bayan eline yakışıyor benimde vardı çok seviyordum
(822 puan) tarafından
Evet ben beğenmiyorum ama
+1 oy
(994 puan) tarafından
Allah başka dert vermesin 
+1 oy
(1,406 puan) tarafından

Çok şükür alma imkanım var ama almam hiç sevmiyorum iphone  eşim ilk çıktığında iphone 7 almıştı hic benlik degil demistim samsungtan devam:D

(17 puan) tarafından
Doğru insan neye alisirsa o ya
+1 oy
(732 puan) tarafından
Ocakta 67 bin liraya peşin almıştık 
(17 puan) tarafından
Ben iphone 13 istiyorum 36 bin ona da bütçem peşin yok
(0 puan) tarafından
Ben uzul yıllardır 6 kullanıyordum geçen ay wc ye dusurdum ve yine alıştıgım telefon olsun istedim 13 aldım media markt vodafon hattın varsa 3 e bölüyor canım :)
(732 puan) tarafından
Benimki 15 pro Allahım isteyen herkese nasip etsin beğenmeyen vardır ama belki de kendilerini öyle teselli ediyorlardır ben çok memnunum
+1 oy
(12,954 puan) tarafından
Sırf iPhone sahibi olmak için kimse dünya kadar borca girmesin zaten 70 80 100 bin bir tele verilmez alacak gücüm var en azından iki üç maaş biriktirip alırım ama bana redmi yeterli geldi 
(17 puan) tarafından
Kız yok ne 70 80 bini
Benim istediğim iphone 13 , 35 bin o da :)
Zaten onu da alamıyorum :D
(12,954 puan) tarafından
35 bin parayı bir telefona versem başına bir şey gelmesin diye evde bırakırım ;)
(17 puan) tarafından
Hahaha bende öyle yapabilirim
(48,643 puan) tarafından
bizim komsu telefonlar ilk ciktigi zamanlar tv dolabina kutusuna koyardi. arardik duymazdi arada çıkarır bakardi ☺️
(17 puan) tarafından
Iphone alınca ben :))
+1 oy
(281 puan) tarafından
Kamerası ve güvenlik olarak diyecek bir sözüm yok almaya imkanimda var ama tercih etmiyorum .sosyal medya kullanmıyorum o yüzden kamerası o kadar da önemli değil  benim için genellikle çok foto paylaşanlar istiyor iPhone .yani o telefona sahip olmayı bir tatmin kaynağı olarak görenler var bunun için aylarca taksit ödeyenler onlara şaşıyorum .ha durumu olan kullanmayı seven tabiki alsın kaliteli telefondur sonuçta 
(17 puan) tarafından
Benim hiçbir sosyal medya aktifiligim yok, sadece bebeğimin güzel güzel fotoğraflarını çekmek için ıstiyorum. Yani fotoğrafları atabilcegim hiç bir uygulamam yok aslında
Ama o sebepten alanlar var
(281 puan) tarafından
Yani diyorum ya almaya durumu olan alsın tabiki ama olmayipta kit kanaat bilmem kaç taksitle almak mantıklı değil bence .bende fotoğrafları çektirip bilgisyarim da saklıyorum çıkartıyorum fiziki olarak daha iyi geliyor bana foto albümleri olması eski usûl gibi
(17 puan) tarafından
Evet canim kimisi ortamda masaya çıkarıp koymak için aliyor
+1 oy
(868 puan) tarafından
Yaaa ben çok istiyorum güzel fotoğraf ve videolar çekip anı biriktirmek için ama çok pahalı 
(17 puan) tarafından
Evet yahu, iphone 13 istiyorum 36 bin civarı
Taksit de yapmıyorlarmış
+1 oy
(1,320 puan) tarafından
Eşimin var ilk aldığı zaman tepki gösterdim ne gerek var diye 90 bine almış ozaman. Sonrada seslenmedim kendisi çalışıyor alıyor sonuçta. iPhone seviyor o başka telefonla yapamıyor bende redmi kullanıyorum işte :D 
(17 puan) tarafından
90 bin mi hay maşallah :D
(1,320 puan) tarafından
Bende duyunca şok olmuştum ki ben bunu abisinden duydum eşim bana ilk 60 demişti
(17 puan) tarafından
Ahahah korkmuş demek :) benim istediğim 36 bim tl canım ona da peşin para nerden bulalım taksit olsa iyiydi :D sizin ki pahaliymis
+1 oy
(2,279 puan) tarafından
14 pro max vardı, ben kullanamadım yıllardır samsung kullanıyordum zorlandım. Sattım s23 ultra aldım, çok memnunum şuan. 
(17 puan) tarafından
İnsan hangisine alışırsa öyle gidiyor canim
0 oy
(5,285 puan) tarafından
Çok mu lazımdı da dert ettin canım :) 
(5,285 puan) tarafından
Kız arada dağlar kadar fark var :D 15 nerde 80 bin nerde
(17 puan) tarafından
Kız 80 binlik istemiyorum ki, benim dediğim iphone 13 -35 bin TL :D 80 binlik telefonun yanından geçemem:D
(5,285 puan) tarafından
Aman 35 e yazık :D
(17 puan) tarafından
Hahaha kabul ettiremedim sana kalsın tamam :D
(5,285 puan) tarafından
Eşim de kabul ettiremiyor ettiremediği gibi sormadan gidip alıyor :D
0 oy
(159 puan) tarafından
Genelde iPhone'u olanlar satıp üstüne az koyup üst modeli alıyor. Yatırım gibi yani.
0 oy
(306 puan) tarafından
Iphonun normal teledondan farki ne bedava verseler  gene kullanmam
0 oy
(1,640 puan) tarafından
Senelerdir samsung note kullanıyorum ama sırf kamera için bile ben de istiyorum tel im bozulunca param da olursa düşünebilirim:))
0 oy
(496 puan) tarafından

ALLAH'IM sen başka dert verme :angel:

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 406 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,160 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 405 göst.
0 oy
9 cevap 403 göst.
23 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gülşirin (322 puan) tarafından soruldu