0 oy
2,777 göst.
Diğer kategorisinde (7,132 puan) tarafından
Yorumları çok değerli birkaç kişi var benim için. Onlarla yakından tanışıp arkadaş olmayı çok isterdim aslında.

Sizlerin de var mı ?

56 Cevaplar

0 oy
tarafından

Var gerçekten :) 

tarafından
Kız şimdi hangi birinizi sayayım :D
(2,007 puan) tarafından
Bende İdilT bir senin yorumlarını çok seviyorum birde ikbal ve Merve  var onların yorumlarını, çünkü  hiç kırıcı konuşuyorsunuz ,samimi geliyor yorumlarınız ,sizlerle arkadaş olmak isterdim, normal hayatta tanissaydik , sanırım ikbalda aşağıya yazmış :)
tarafından
Yaa teşekkür ederim görmeden sevilmek bile çok güzel gerçekten ❤️
(2,757 puan) tarafından
Canımsın İdil inan seninlede yakın olmak isterdim
tarafından
Bende ::/
-Reklam-
0 oy
(4,393 puan) tarafından
Grubumuz var wp da üç yıldır görüşmeler oldu burdan da Esma ve busrayi tanımak isterdim 
(8,498 puan) tarafından
:)))))))) bende bende seni tanımak isterim
(2,757 puan) tarafından
Hangi busra
(4,393 puan) tarafından
Ahaaa ahada sensin busracim
(4,393 puan) tarafından
Canimsin esmosum
(2,757 puan) tarafından
Canımsın ♥️♥️♥️♥️♥️ seviliyorsun
0 oy
(50,345 puan) tarafından
benimle varsa goruselim ☺️☺️☺️☺️
(50,345 puan) tarafından
gel ortada bir yerde bulusalim ☺️❤️
(7,132 puan) tarafından
gerçekten burda içten samimi oldugunu düşündüğüm kızlardan biri de sensin ve içinin güzelliği yorumlarına yansıyor bence :))
(50,345 puan) tarafından
yaa bak simaricam ama yollara düşücem heykele mi geleyim nereye cikayim nerde bulusalim bu gazla gelirim ☺️☺️
(7,132 puan) tarafından
Heykeli severim cumalılızık da olur bana çok yakın zaten sana bir közde kahve ısmarlarım en sevdiğim:))
(50,345 puan) tarafından
cok geldim oraya da ben diger taraftayim uzagim oraya merkez daha garanti☺️
0 oy
(15,924 puan) tarafından
Çok aklı başında nokta atışı yorumlar yapanlar var onlarla kahve arkadaşı olmak isterdim hadi kahveye gel diyecek mesafede olsak güzel olurdu 
(607 puan) tarafından
Ben özellikle dikkat ediyorum acaba o ben miyim :)
(15,924 puan) tarafından
Eski üye misin bu nicki tanımadım ben bir kaç kişinin de dış görünüşünü merak ediyorum
(607 puan) tarafından
Çok eskilerden değilim biraz geç öğrendim bu platformu yoksa ilk kurulduğu an üye olurdum, ben 1 seneye yakındır kullanıyorum daha çok bebek bakımı sayfasında gezinirdim :)
0 oy
(2,889 puan) tarafından

Var şuan zaten whatsaptan konuşuyoruz o benim degerlim :)

0 oy
(607 puan) tarafından

Benim yorumlarda gözüme çarpan bir kaç kişi var, fiziksel olarakta merak ediyorum sonuçta insan arada yazıştığı insanı merak ediyor, kim merak etmiyorum umurumda değiller dese de bana inandırıcı gelmiyor :angel:

(7,132 puan) tarafından
Bencede ya herkesin farklı hayatı farklı kültürü düşünce yapısı aile yapısı karakteri var ben şahsen merak ediyorum kimisi bana çok enteresan geliyor kimisi diyorum aha brnim gibi ilgimi çekiyor ister istemez yani :D
0 oy
tarafından
Linkin. Alaska. İdit. Aneeeeeee. Ve bir kaç tsne daha var tanımak isterdim yorumları hiç kırıcı değil. Özündede iyi insanlat olduklarını düşünüyorum. Valla açıkca söyledim bşr kaç tane daha var ama aklıma gelmedi 
tarafından
Öyle ama hatta öseldende soru sormuştum dini sorular hatırladınmı :) :) fikrini çok önemsiyorum ❤️
tarafından
Hatırlıyorum hatırlamam mı kız anaaa görünce şaşırdım ama :)))))
(18,053 puan) tarafından
Çok teşekürler ederim dostum. ☺️mutlu ettin beni. Ben de seninle tanışmak isterdim ☺️
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
tarafından
He işte o kişi benim :) :) ❤️
0 oy
tarafından
Çok şükür kankoslarim var yetooooo..
(1,241 puan) tarafından
Hop dedik kız dün senin yorumunun altındaydı sanırım tartısmayı görünce iyiki kimseyle tanısmıyorum dedim ben ya :D o kişinin yazdıkları agzımı acık bıraktı gece gece
tarafından
Bazen insanlar seçim yaparken yanılıyor bizde yanildik insanliktan nasibini almamış birini adam yerine koyduk zamanında cocugumuzdan oluyorduk neyseki şutlandi gitti.
tarafından
Olaya Fransız kaldım ama yinede Allah yardımcınız olsun kötüye derman olmaz
(1,241 puan) tarafından
Hopdedik kesinlikle ya o kadar çirkin laflar gerçekten cok bakakaldım. Evet o yorumunu da gördüm kimseyğ takmamak lazım senin sağlığından ve bebeğinin sağlığından önemli değil hiçbisey
tarafından
En sevdiğin kankanların burda zaten ama sana gelmemiştir:))))
0 oy
(3,528 puan) tarafından
Benim de yorumlarını beğendiğim bi kaç kişi var özelde olsa gerçekten anlaşacağımızı düşünüyorum 
0 oy
(6,304 puan) tarafından
Vaaaar olmaz mı tanışıp çok sevdiklerim konuştuğum kişiler özelden de wp ten de keşke görüşmek de nasip olsa ❤️oda olacak inşallah 
tarafından
Keşke bebegimmm♥️
tarafından
Kimmiş onlar çabuk isim ver ;)
tarafından
Sen değilsin ( dil çıkaran emoji)
tarafından
Sen kim oluyorsunda beni listene almiyorsun (tüküren emoji)
0 oy
(206 puan) tarafından
Benim hiç arkadaşım yok keşke olsa evlendiğimden beri eşim sadece arkadaşımdır ama çok isterdim 
0 oy
(892 puan) tarafından
Arkadaş olmak değil de kesinlikle arkadaş olamayacağım kişiler var :)
(963 puan) tarafından
Kimdir kimdir :)
(892 puan) tarafından
Onlar kendini biliyordur cevaplarimdan anlıyorlar:D
(7,132 puan) tarafından
Valla benimde özellikle var gözüme çarpan bi kaç kişi acayip sinir oluyorum onlara
0 oy
(1,203 puan) tarafından
Ayy çok isterdim.var arkadas edinmek çok iyi olur
0 oy
(6,315 puan) tarafından
Var benim görüştüğüm 2 kişi. Biri 4 yıldır diğeriyle 2 yıldır ☺
(16,053 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
(6,315 puan) tarafından
Fatoş ya 4 sene oldu kız zaman nasılda geçiyor☺❤
(16,053 puan) tarafından
O kadar oldu mu ya :D
(6,315 puan) tarafından
Yusuf 3 aylıktı canım. Şimdi ise 5. Yaşını dolduracak temmuz da
Postuma bakar mısın
0 oy
tarafından
Ohoooo çok var. Keşke gerçekte yüzyüze görüşsek de 2 lafın belini kırsak. Hem ben dini sohbet dışında onların doğum haritasını da çıkarırım bedava hizmet. :(
(7,132 puan) tarafından
Alaska bacı ben senin gerçek adını çok merak ediyorum biliyonmu
(5,078 puan) tarafından
O nasıl çıkıyor kız
tarafından
Doğum günü ayı yılı ve saati biliyorsan her şekilde çıkar.
Alaska kedimin adı, ha o ha ben :) şaka şaka Şeyma ben.
(7,132 puan) tarafından
Memnun oldum Şeyma :)).Alaska da iyiymiş bende soy adın filandır diye tahmin etmiştim kız :D
tarafından
Ben de memnun oldum :)))
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Merak ettiğim kimse yok arkadaş olmak istediğim de 6 tane pırlanta gibi yüreğe sahip dostlarım var burdan wp de grup kurduk orda aktifiz hep :-))

Benimle arkadaş olmak isteyen varsa da  oluruz arkadaş canlisiyim ben.sjshsj
(963 puan) tarafından
Ben ben ben :D
(1,446 puan) tarafından
Hahahahaha gel gel gel :-)
Oluruz babyyy
0 oy
(2,604 puan) tarafından

1 kişi vardı onunlada arkadaş dan öte kardeş olduk . Watsab dan konuşuyoruz 1 senedir . <3

(129 puan) tarafından
Adaşımmmm iyiki tanışmışızzzz arkadaştan otee bacimm oldun ♥️♥️
(2,604 puan) tarafından
Bacım iyiki varsın dert ortağım ❤️
(7,132 puan) tarafından
Kendi kendine iltifat etmeyen de ne biliyim yani hahahaha
(129 puan) tarafından
Hahaha ikimizin de bazen tuhafina gidiyor çünkü adımız aynı isim hitabini çok kullanmıyoruz zati bacı oluyor cogunlukla :)))
(2,604 puan) tarafından
İyi bak canım isimlere farklı ikimizinde isim aynı olunca nick benziyor
(7,132 puan) tarafından
Ay şaka gibi nasıl olur bi tane rakam farkı var sadece hayır belli bi kelime olsa diyecem ki iksinin de aklına o geldi mys mys aynı kişisin işte zaten 66 olan uzun zamandır ne post açmış ne sorulara cevap vermiş yeme bizi bacıı
(2,604 puan) tarafından
Tmm canım benim inanmayabilirsin :)) posta cevap yazınca msj attım watsabdan soruyu gösterdim bak die adaşımda çıktı geldi. :)) ikimizinde ismi miyase ondan benziyor nick ler .
(129 puan) tarafından
Evet girmiyorum ben arkadasm görmüş postunuzu bana söyledi bnde girip yazdım çok nadir bakar çıkarım yorum yapmam ayrıca sana yalan borcumuz mu var tovbeee :))) kizz bacı nediyorr :))
(7,132 puan) tarafından
Gülücükler bile aynı :)) neyse tamam inanmış gibi yapıcam çaktırma :D
(129 puan) tarafından
Sen farklı mı gülüyorsun:) inanmazsan inanma canoo birimiz konya da birimiz İstanbul dayız ama benzer yonlerimiz o kadar çok ki biz bile sasiyoruz ikimizinde 4 bebesi var :) 4 culerimizin arasında bir ay var onnki erkek bnmki kız :)) nasip olursa bir gün yan yana görüşmeyi nasip eder rabbim inşallah ♥️
(2,604 puan) tarafından
Yani inanmak zorunda değilsin koca koca kadınlar burda oyun mu oynıcaz . İnşallah bacım kısmet olursa görüşceZ. Bebelerimiz oynıcak onlarda kanka olucak inşallah ❤️
0 oy
(2,183 puan) tarafından
Var ama Nick hatırlayamoyrum yorumları falan mükemmeldi
(2,260 puan) tarafından
Alaskadır o :D
0 oy
(1,723 puan) tarafından

Vayyy hainler o kadar yorum yapıyorum bir Allahını kulu u benm adımı yazmamış 

Çantamı alıp çıkıyorum çok feci bir şekilde alındım :D

(7,132 puan) tarafından
Herkes yorumlarda kendini arıyor milleti birbiriyle arkadaş yaptım Esra Erol gibiyim mübarek :D
0 oy
(5,472 puan) tarafından
3-4 tane insan var çok sevdiğim. Ha yüz yüze görüşmek gibi bir niyetim yok. Ama hayatımın sonuna kadar mektup arkadaşı olabilirim heralde :D onlar da zaten kendilerini biliyorlar ❤️
(50,345 puan) tarafından
ben kendimi bilmediğime göre degilim demek ki ☺️☺️☺️
tarafından
Kiz İkbal heryerden sen çıkıyorsun Bi dur artık:))))

İlgili sorular

+1 oy
29 cevap 1,672 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 726 göst.
0 oy
6 cevap 416 göst.
9 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,797 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 372 göst.
16 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu