0 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde (88 puan) tarafından

image

boyle Instagram dan buldum msj attım 700 TL kapora ücreti ne kadar doğru bilmiyorum. Hiç yapan para ödeyen oldu mu güvenilir mi bilmiyorum. 

18 Cevaplar

+2 oy
(2,062 puan) tarafından
Ben 4000 dolandırıldım 
(88 puan) tarafından
Ay gerçekten mi:(
(2,062 puan) tarafından
Evet önce kapora sonra sigorta parası sonra bilmem malzeme parası  derken 4000 buldu
(7,551 puan) tarafından
Abooo zıkkım olsun burda bunu çok soruyorlar ya eşimin abisi polis benim için araştırma yaptı bı siteyi ney dolandırıcı sakın görme bu ise demisti
(2,062 puan) tarafından
Bizim burda var nazar bomcuğu işi ama parası az bileziğimi sattım bide harram zıkkım olsun
(2,062 puan) tarafından
İnstagram zaten dolandırıcılar la dolu
-Reklam-
+1 oy
(5,825 puan) tarafından
Kapora yollayınca engeller bacım bunlar hiç girme o işe 
(88 puan) tarafından
Dimi en iyisi ben engelliyim.
+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Kapora alan her sayfa dolandırıcıdir net.
(88 puan) tarafından
Banada öyle geldi. Size danışmak istedim yazmadım da daha. İşe girip çalışamıyorum kızımdan dolayı evlere iş veren de olmuyor evden nasıl çalışırım bilmiyorum ama  öyle hom bitkisel bilmem Avon şu bu yapamam. Paketleme olsaydı çok iyi olurdu para kazanmak istiyorum artık. Ama kızımdan dolayı elim kolum bağlı.
(8,081 puan) tarafından
Marifetli bir hanimsan evde pasta börek falan yapıp satabilirsjn tabi çevre de önemli bir arkadaşım paraya para demiyor sipariş yetistiremiyor. Hele bayram üstü baklava ,tatlı kapış kapış gitti. Ev yapımı olduğu ici. Daha çok tercih ediliyor.
(88 puan) tarafından
Ya var öyle marifet ama öyle gorsellerdeki gibi aman aman çeşit çeşit yok.
+1 oy
(4,134 puan) tarafından
Dolandırıcı net
+1 oy
(2,006 puan) tarafından
dolandirici cnm bunlar 
+1 oy
(585 puan) tarafından
Hiç bu işe girme kardeşim para gindermişti sonrası engel atmiştilar bir kaç gün sonra numarayı kapatmiştilar
0 oy
(198 puan) tarafından
Bunlar dolandırıcı canım ama ben Facebook kulanmam annemin Facebookunda evlere iş verenler diye bir sayfa gördüm kapora vs TC istemiyor hiç denedim veriyorlar işleri bakabilirsin sende ben etiket işi aldım kendime evde işimi gücümü hal ettikten sonra boş zamanlarımda yapıyorum küçük çocuğum olmasına rağmen evime bende katkıda bulunmak amacıyla:)
(61 puan) tarafından
Birde sayfa ismi alsam
(88 puan) tarafından
Aynen sayfa ismi verirsen çok iyi olur. Artı 10 bin adet bir haftada bitiyor mu
(61 puan) tarafından
Cevap vermeyeckmisiniz
(198 puan) tarafından
EVLERE İŞ VERENLER BURAYA sayfanın ismi
(61 puan) tarafından
ama sayfada gurup bu sanırım yanında kalpler varda bir sürü insan yazmış evde iş veriyorum diye
0 oy
(116 puan) tarafından
Canım bunlara inanma sakın parayı alıp engelliyorlar. Bende evden homm bitkisel network işi yapıyorum. Satış yapmana gerek yok. Sadece ay da 1 kere kendi evimin ihtiyacını alıyorum detaylı bilgi istersen bana mesaj atabilirsin. Gerçekten çok kazançlı bir iş 
0 oy
(10,328 puan) tarafından
Dolandırıcı. Sizden para isteyen bir yer asla normal olamaz. 
(88 puan) tarafından
Evet ya. Neyse ben daha detaylı araştırmalara devam edeyim. İnşallah bulurum bir iş
0 oy
(189 puan) tarafından
Hayır kız dolandırıcı bunlar bende bikere bu işe heves ettim kapora 500 istediler sonra eşimin telefonundan o numaraya yazdım işte utanmıyorsunuz insanları dolandirmaya hayır efendim yanılıyorsunuz öyle bisey yok var dedim işte yakinimi dolandirmissiniz diye başladı küfretmeye beni engelledi iyikide denedim yoksa param gidecekti bosver bacım böyle işlere girme hepsi dolandirici
(88 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❣️ çok iyi d
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Normal değil tabiki 

0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ablam evde çok yaptı paketleme kesinlikle kapari.olayi yoktur canm ve bukadar ücret kazanmak çok zor bir ay gece gündüz çalışıyordu kazanamiyordu adam meslela 3bin tane ürünü sana 200 TL ya da 100 tlye yaptırıyor kolay değil böyle.kazanmk
0 oy
(391 puan) tarafından
İş veren neden işcisinden kapora alsın :) dolandırıcı
0 oy
(277 puan) tarafından
Dolandırıcı. Canım hicbi eve iş veren para istemez para alıp engel basiolar hiç bulaşma 
0 oy
(106 puan) tarafından
Hem os verip hem neden kaporta istesinler çok tuhaf dolandiricidir 
(1,710 puan) tarafından
Kaporta ahahah
(106 puan) tarafından
Klavye hep onun yüzünden
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Dolandırıcı çıkabilir dikkat et
0 oy
(178 puan) tarafından