0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (844 puan) tarafından
ya gülsem mı ağlasam mı bilemedim bilemedim:)) akşam yemeği yedik sonra eşim telefonu şarjta bıraktı abdest almaya gitti sonra yatak odasına iş kıyafetlerini giymeye giderken geldi telefonu aldı yanımdan,bende sessizce peşinden gittim dışardan dinledim ses yok bi anda açtı kapıyı yakalandım:) napiyosun dedi iyi sen napiyosun dedim iyi üstümü değiştirdim dedi , ee telefonu niye aldın dedim , şu ışığı bi aç dedi açmaya çalıştım açılmadı, lamba yandı de feneri açmak için telefonu aldım dedi :)) he dedim geri döndüm mutfağa rezil oldum hshsh 

13 Cevaplar

+1 oy
(7,709 puan) tarafından
Burası böyle insanın psikolojisini bozar bir ara rüyalar görüyordum burada olduklarımla aynı nasıl girmişse bilinç altına☺️
(7,709 puan) tarafından
Birde kalkıp eşime böyle birşey yaparsan seni bogarim diyorum ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯adamcağız şaşırıyor
(844 puan) tarafından
değil mi yaa :)) hiç bi yanlışını da görmedim aslında da o an ne düşündüysem artk hshhs
(7,709 puan) tarafından
Bebde bir yanlışını görmedim ama gerçekten burayı okuyunca insan acaba mi diyor ☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(17,721 puan) tarafından
:D yapmayın gurban olim yapmayın bizide delirrteceksinizz
(844 puan) tarafından
:)) ben delirdim
0 oy
(2,679 puan) tarafından

Buraya psikolog, eş terapisti lazım yoksa toptan boşanma yaşanabilir :D

(844 puan) tarafından
ayy bencedee:))
0 oy
(6,959 puan) tarafından
Kizaman takildigin şeye bak bende eşimde wcye gitsek yanımızda götürüyoruz alışkanlık bu artık bişey yaptığımızdan değil ki iyi sen napiyosuna çok guladum hakkini helal et 
(844 puan) tarafından
ayy orada şaşırdım kaldım ne diyeceğim bilemedim iyi sen napiyosun dedim hshsh helal olsun kız
0 oy
(7,576 puan) tarafından
Eşimde bana dio şu kadınlar grubunu bı sil die sjssjs
(844 puan) tarafından
hshhs bana da demişti bi ara
0 oy
(3,037 puan) tarafından
Aramiza hoşgeldin:D delirmeyeni delirtiriz
(844 puan) tarafından
deliler grubuna hoşbuldum
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Kız allah seni ne etmeye :) :) :) 
(844 puan) tarafından
kız deliriyorum:))
0 oy
(1,486 puan) tarafından

Ay bende öyleyim yaani öyle oldum :D geçen burda bir soru gördüm döndüm çaktırmadan sordum adamın bana cevabı şu sen kadınlar kulübünde görüp banaa mı soruyon dedi boş yapma ya deyip koyunu kapattı. Gerçekten bazen bilinç altına oturtuyor ve herkes aynımı düşüncesi oluşmaya başlıyor şüphe ile birlikte 

(844 puan) tarafından
hshhs ayneen yaa bana şu kadınlar grubu sil diyordu zaten
(1,486 puan) tarafından
Ay evet valla bağımlısı olmuşum istesemde silemem:D
0 oy
(1,322 puan) tarafından
He valla ahshhahshs bende yatağa yattığımda buradaki şeyler kafamın içinde dönüp dolaşıyor ahhsshhzhs
(844 puan) tarafından
hshshhs yanlız değilmişim
0 oy
(1,875 puan) tarafından
Hahahaah iyi sen napıyosun tam kendi vereceğim bi cvp güldüm :D
(844 puan) tarafından
şaştım kaldim hshhs
0 oy
(13,676 puan) tarafından
Şeye bayıldım..

"Napiyosun

İyi sen napiyosun ahahahhaha

Gözümde canlandi
(844 puan) tarafından
hhshs kız o anda ağzımdan çıkıverdi:))
0 oy
(568 puan) tarafından
Evet burası gerçekten çok etkiliyor bir ara o kadar çok ihanet postları vardı ki durup dururken ben de şüpheye düşmüştüm hatta eşimin eve geç geldiği bir gün sinirimden ağladım acaba aldatıyor mu diye :D  yani ben eşim asla yapmaz demem ama olabildiğince de güvenirim yani... çok bariz bir şey olmadıkça şüphe etmem bile saçmaydı ama gerçekten etkilendiğim birkaç post olmuştu her erkek yapar kafasına girmiştim salakça birsekilde :) 
(844 puan) tarafından
ayy evet ya insna ister istemez etkileniyor
0 oy
(1,006 puan) tarafından
:DD sorma sorma aynısı artık yoksa da olduracağız ahahaha bende aynı şekil oda yaptığımı fark etti sanki bişey saklıyor gibi kapıyı kitleddi meraktan kudur dedi yatağa atmış telefonu öylece :D güvenmeyeceksen neden evlendin dedi ben got olmak o sıra neyse ahaha
(844 puan) tarafından
hshshs aslında güveniyorum de okuduklarımin etkisi napalim:)
(1,006 puan) tarafından
İşte psikoloji :D anlatamıyorum oda burayı bilmiyor beni şizofren sanıyor ahahha

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,110 göst.
12 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 395 göst.
17 Eylül 2021 Aile kategorisinde Melike☺️ (1,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 255 göst.
14 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 812 göst.