0 oy
775 göst.
Diğer kategorisinde (110 puan) tarafından
Benimki bi ara birisi burda kızım bize anem siri babamda ker diyordu o biraz etki oldu

28 Cevaplar

+1 oy
(586 puan) tarafından
Kelebek hastası Asaf vardı yıllar önce annesi resmini atmıştı kanıyor iğneyle deliyorum su topluyor demişti çok üzülmüştüm ağlamıştım hiç unutamıyorum o çocuğu 
(42 puan) tarafından
Çok çok teşekkür ederim.  Yine güncel resmini atarım sizlere. Büyüdü paşam 6 yasinda 4 Mayıs'ta inşallah. Diğer kızım 3.5 yaş yeni bebişte 3.5 aylık  Asaf'ın tedavisi yok ama dua edelim belki bir gün... Rabb'im dert verip derman aratmasın. Evlatlarımizı korusun. Senin yavruna da çok sevindim.
(586 puan) tarafından
Niye yoo canım nasıl olmaz Allah'ım yar ve yardımcın olsun ah kuzum ona kuran okurken çok dua edeceğim
(42 puan) tarafından
Tedavisi bulunmamış yıllardır deney aşamasında, şuan yurtdışında bir umut diyorlar bizde bekliyoruz
(586 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun gülüm
(42 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim, derdimle dertlenmişsin. Rabb'im evlatlarına hayırlı, uzun ömürler versin❤️
-Reklam-
+1 oy
(7,709 puan) tarafından
Ker de eşek demek¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯

Bir buçuk iki yıl önce biri yazmıştı eşim benden habersiz fotoğraflarımı çekip gizli bir hesap açıp beni paylaşıyormus bebeği emzirirken yeni elbise aldığında denemiş o zaman çekmiş hepsini paylaşmış 

Hala bile aklıma geliyor birde zavallı kadın diyordu nerden bileyim kocam sonuçta fotoğraf çekmiş ama ınstagram hesabında paylaşmış 
(7,709 puan) tarafından
Evet ya ******** kadın boşanacam kimseye bakacak yuzum yok diyordu acaba boşandı mi buraya da gitmeyecem diyordu
(4,939 puan) tarafından
Bilmiyorum acaba ne yaptı,ama kadın çok kötü olmuştu
(2,136 puan) tarafından
Malesef öyle insanlar var kızlar. Bazı erkekler karılarını başka adamlarla ilişkiye girmesini izlemekten zevk alırmış ay bu öyle iğrenç sapık şeyler var mış ki yaşadığımız dünyada bilmediğimiz için çok şanslıyız aslında:(
(48,634 puan) tarafından
bide sevginin resmini alip tiktoktankullanan biri vardi
(58 puan) tarafından
Ay evet bende hatırlıyorum onu çok kötü olmuştum
+1 oy
(5,280 puan) tarafından
Genelde hemen unuturum pek etkisinde kalmıyorum
0 oy
(118 puan) tarafından
Bugün ecrinsu diye biri vardı o çok etkiledi beni
(110 puan) tarafından
Konu neyd peki
(118 puan) tarafından
Çocuğuna doktor istismar diye polise haber vermiş ama kadın çocuğunun derdini unutup koca derdine düşmüş tazminat filan diyordu
(47 puan) tarafından
Kadın çocuğu kanlar içindeyken eşini ariyo ambulans gelip hastaneye gidiyorlar. Hemşire istismar diye şüphe edip polis çağırıyor karakola gidiyorlar kadın çocuğum nasıl derdine değil kocamı suçluyorlar derdine düşüyor
(118 puan) tarafından
Evet o olaydi
(1,219 puan) tarafından
Gerçek mi acaba o olay
0 oy
(7,285 puan) tarafından
Ayyy benimde ooo noldu acaba ne yaptı ailesi 
(110 puan) tarafından
Eski postlarına baktım en son onu paylaştı birdaha ses çok nadir
(10,497 puan) tarafından
Neydi ki kullanıcı ismi
(105 puan) tarafından
Kizlar o hesap benim hesabım şifresini unuttuğum için giremedim bu hesabı açtım kızım iyi 2 gün tekrar etti bir daha da hiç söylemedi
0 oy
(2,075 puan) tarafından
3.5 yaşındakı kız çocuğu bide kaynım odama girdi postu çok dikkatimi çekti bu arada yazdığını açqrmısın anlamdım 
(383 puan) tarafından
3.5 yaşındaki kız nee
0 oy
(383 puan) tarafından
O ne kiz ne demek o
0 oy
(13,676 puan) tarafından

Biri vardı eşimle annemden supheleniyorum diyen..

Hala dusunurum noldu sonuç diye
(110 puan) tarafından
Kimdi gıı o
(13,676 puan) tarafından
Yok şaka degil hala dusunurum ara ara çünkü kadının  sebepleri vardı yazmıştı.
(48,634 puan) tarafından
yokmuş öyle birsey merve
(5,280 puan) tarafından
Burdaki çoğu post yalan.
(48,634 puan) tarafından
evet çoğu senaryo
0 oy
(1,322 puan) tarafından
Genelde hassas olan korkan girmesin postları dikkatimi çekiyor merakımdan okuyorum sonra etkisinden çıkamıyorum:D
(745 puan) tarafından
Ay bende bende
0 oy
(868 puan) tarafından
Bi tane kadının bebeğine kaynanası bakıyomuş kıza asla vermiyolarmış gece bile kaynanasının odasında yatıyomuş bebek hatta bir keresinde emzirirken yakalamış kızı kovmuşlar git yat diye o da sesini çıkarmamış ay çok garibime gitmişti 
(256 puan) tarafından
Yok artık o kaynanayı da kocayıda yolamamışmı acaba ben çoçuğumu kaynanama bırakıp afedersiniz wc gitmiyorum gözümün önünden ayırmıyorum onlarda farkında nasıl cesaret ediyorlar
(868 puan) tarafından
Altına da benim çocuğumu da görümcem eltim emzirirken yakaladım yazanlar vardı biride arkadaşım ben çay doldurmaya kalkınca ağladı diye emzirmis yazmıştı. Ben yeni doğum yapmıştım o post bende travma olmuştu :D
(256 puan) tarafından
Ayyy şaka ğibi cinlet geçirmelik allah yardımcıları olsun
0 oy
(112 puan) tarafından
Siri ker nedemek
(7,709 puan) tarafından
Ker eşek demek Siri de iPhone nin sirisi
0 oy
(7,576 puan) tarafından
Hayattan alıntılar hicbisey dikktimi cekmio 
0 oy
(12,965 puan) tarafından
Bir tane annesinin bakıcılık yaptığı çocuklarla ilgili post açan vardı kadının sevgilisi varmış çocukla hiç ilgilenmiyor falan demişti şiddet falan vardı en son egmye şikayet etmişlerdi. Çok önemli değil belki ama bir tane de kocam batıya tayin olmak için benle evlenmiş diyen hamile bir kadın vardı boşanacağım diyordu 
(868 puan) tarafından
Ay evet o kadını bende hatırlıyorum çok üzülmüştüm hamileydi bide
(12,965 puan) tarafından
Yanlış hatırlamıyorsam boşandı o ama barışacak gibiydi sanki
0 oy
(5,350 puan) tarafından
Korona vuris zamanı bı post okumuştum kadının uzaktan komşusu galiba hani yasaklar vardı kalablik misafir falan yasaktı dye kadın misafir evine alıyor komşusu şikayet edyor polis para cezası veryor kadın kocası eve gelince kavga edyor karisyla niye misafir eve aldın dye tornavide firlatyor kadının şah damarına değiyor öluyor çok etkilenmiştim öyle böyle değil bitanede kocasıni video atmıştı biz indirdik izledik adam korkunç korkunç hareket edyordu elinde bıçak kadın arkada bekliyordu merdivende bebeği kundakta okdr ağlıyordu adam diyormuş dostun var blmem ne kendiden deglmis içtiği için çok üzüldüm gerçekten 
(3,387 puan) tarafından
Ay Rabia ikra videoyu bnde hatrlyrm ne oldu acaba
(5,350 puan) tarafından
Dimi adam elini gösteriyordu o kadın dyordu saçımi yolmus adam hep affetmis ama bosandimi blmiyorum
(3,387 puan) tarafından
Ay inş kadına bişi yapmamştr
0 oy
(1,875 puan) tarafından
Kocam kaynanamla görümcemin memesini sıkıyor diyen etkisinde değil de aklımda kalan diyelim 
0 oy
(1,006 puan) tarafından
 Eskiden biri vardı kzının eli yanmıştı o
0 oy
(115 puan) tarafından
Bir kadın bebek gormesine gitmis yeni evlilermiş kocam bebeğin agzina emzik ver yavasca cek bana video at demiş kadinda yaparken annesi yakalamis kizmis flan o aklimdan cikmiyordu korkuyorum igrenclik seviyesi 
(48,634 puan) tarafından
hatırladım bende
(12,965 puan) tarafından
Ne anlama geldiğini niye öyle bir şey istediğini bilmiyormuş gibi salağa yatıyordu ondan öyle dedim
(115 puan) tarafından
Aynen ceken kadın ne olduğunu bilmiyor gibi davranmıs kadinda boşan asla ondan cocuk yapma demişti oyle aklimda emzik bile gorsem korkuyorum bir otobuste bile emzik emerken cocugumu koruma dusuncesi beni dehşete dusuyor Rabbim kimseye boyle kotuluk fırdatı vermesin inşAllah
(12,965 puan) tarafından
Rabbim masum yavrularımızı pis niyetli insanlardan korusun
(115 puan) tarafından
Aminnnn aminnnnn aminnn
0 oy
(150 puan) tarafından
Ne demek istiyormus anlamadim ben
0 oy
(284 puan) tarafından
Neler okudu bu gözler..
0 oy
(48,634 puan) tarafından
annesi ve esinin iliskisi oldugunu beddua ede ede yayinlayan biri vardi sonrasan tedavi oldum dedi yeni hesapla geldi sevilen biri oldu cikti 

kizim pandemi de öldü diyen mal kari aklımdan cikmiyor 

kocasi tefeciye karisan evini tefeciler basan biri vardi kizi lorindi

kisiler var deli bir hatin minibalin annesi falan daha varda aklima gelmiyo
(48,634 puan) tarafından
olayi degil onun kendisi aklimda. o kızım öldü dedi ben bizim burda herkese bahsettim üzüldüm kizin resmi vardi doğum günü karesi gözümün onunde hala sonra birisi farketti zekasini sevdigim bizi yalandan cikardi
(13,676 puan) tarafından
Kızı lorin olan neşeydi kuzum ne kadar güzel kadındı, şansı yoktu garibimin
(48,634 puan) tarafından
evet İsmi neşe
bide cok sevdigim mesosum vardi girmiyo artık
ay bide analiz yapip duran gereksiz birisi vardı kazik cakacagini sananlar gittiler bir bir
(13,676 puan) tarafından
Ayyyyy mesoossss...
Daha geçen gene yazdım burdan bilio msn nerdesin çok özledim bı mucize olsun da içine doğup gir diye..
Yurtdışında yaşardı ayyy özledim he
(48,634 puan) tarafından
almanci ☺️fato da nosu varmis aslinda gorusuyomusun yazdim gormedi fato

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 375 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,721 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 260 göst.
9 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 836 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Cantanesi66 (4,151 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 460 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,356 soru

11,355,049 cevap

34,829 kullanıcı

...