0 oy
151 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (85 puan) tarafından
Çok kilo almışım ya nasıl zayflatacagim ben 67 kilo olmuşum hiç bu zamana kadar bu kiloyu hiç görmedim var mi uyguladığınız bir diyet

9 Cevaplar

0 oy
(2,094 puan) tarafından
Ben diyet yapıyorum vp grubu var katılmak istereen sorayım 
tarafından
Orada da adını bulamadım  duvarıma yazıp sil numaranı olmadı wp den yazayım sana ben
(2,094 puan) tarafından
Açtım şimdi hatts ben sana mesaj aatım
(2,094 puan) tarafından
Buraya numaramı yazcam yazarsın vp den sonra silcem ben nokta dahi olsa mesaj at olurmu
(2,094 puan) tarafından
Tamam......
tarafından
Sil sil yazdım
-Reklam-
0 oy
(7,307 puan) tarafından

Sözde her akşam sabah başlicam diyorum kahvaltı yaparken yarımdan fazla ekmek yerken buluyorum kendimi:woot:

(2,692 puan) tarafından
Bu aynı ben bende yapmak istiyorum ama motive yok ya
(85 puan) tarafından
Aynı ben yaa valla
(7,307 puan) tarafından
Aslında benim kocaman göbek var onu birine bağışlasam yeter :D hahahhaha
0 oy
(58 puan) tarafından
Bende diyetteyim. Aşırı kilo almışım şöyle böyle değil. Aralıklı oruç yapabilirsen yap tavsiye ederim 
(2,692 puan) tarafından
Bende aralıklı yapmak istiyorum başka türlü kisamiyorum yediğimi.
(85 puan) tarafından
Nasıl oluyor aralıklı oruc
(58 puan) tarafından
Sadece 8 saat yemek yiyebiliyorsun. 16 saat aç kalacaksın. Yemek yemeyeceksin. Su çay kahve tüketebilirsin. İnternete yaz detaylı bir şekilde çıkar karşına.
Ben 5 gün oldu aralıklı oruca başladım. İlk gün çok zorladı beni başım döndü resmen. Ama zamanla gün geçtikçe alışıyorsun
(2,692 puan) tarafından
Belli saayler aç kalicaksin ben yaptım bı ara çok güzel oluyor ama ona da motive lazım hine
0 oy
(658 puan) tarafından
Aralıklı oruc yapıyorum bı hafta oldu başlayalı bay iyi gidiyo iki y yapmyı dusunuyorum
(85 puan) tarafından
Nasıl yapıyorsun acaba
0 oy
(1,707 puan) tarafından
Ben de yapıyorum inşallah kilo veririm
0 oy
(397 puan) tarafından
Şuan yapmıyorum ama önceki yıllarda yaptığım ve kesin sonuç aldıgim yöntem var 

Aralıklı oruç ve spor 
0 oy
(72 puan) tarafından
Diyet yapayım diyorum ama bebem el vermiyor emziriyorum bitki çayları felan içemiyorum 9 aylık oldu gerçi ama bitki çayları icmeden de pek sarmiyor diyet nasıl verecem bilmiyorum aralıklı oruç çok çok etkili oluyor en kısa zamanda yapacam inşallah:))
0 oy
(378 puan) tarafından
Ben yapıyorum 71 kiloydum şuan 60.600 Gr .

Diyet yapmaktan çok sağlıklı besleniyorum şekeri tuzu ekmeği tamamen kestim tatlı çikolata abur cubur asla yemiyorum 6 dan sonra su dışında birşey yiyip içmiyorum günde yürüyüş yada Leslie yapıyorum sürekli yeşillik tüketiyorum su da en az 2.5 lt içiyorum ve ben bu kiloya 40 günde geldim
(85 puan) tarafından
Ayy hadi inşallah valla ya 67 kiloyum bende 56 kilo hedefim
0 oy
(434 puan) tarafından
Diyet yaparken hamile kalannnn ne tarafa ağlıyalmmm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 32 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mina (2,625 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
23 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,114 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zelalclk (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ikra4141 (5 puan) tarafından soruldu

380,394 soru

11,389,566 cevap

34,895 kullanıcı

...