0 oy
60 göst.
Diğer kategorisinde (258 puan) tarafından
9 aylık bebeğim 2 diş patlattı tetegil alsam faydası olurmu. 

Gece çok sık uyanıyor bunun sebebi dişmi acaba yoksa sık uyanmaması için ne yapmam gerek 

4 Cevaplar

+1 oy
(8,908 puan) tarafından
Uyku gerilemesi dönemine hosgeldin sefalar geldin gel sarılalım kulübümüze katil :)))) geçen ay 5 dış birden patlattı anamdan emdiğim Süt burnumdan geldi tetagil ve karadutla 1 saat bile olsa rahatladı hem dış hem uyku gerilemesi ikisi biraraya geldi ben 11.aydayim daha 2 haftadır düzene girdi
(8,908 puan) tarafından
Hepsi biraraya gelmiş 2 3 hafta maalesef böyle olacak uyku eğitimi ver Bi an önce ki rahatla
(11,235 puan) tarafından
Tedagil iyi onun dışında desminol da var doktorun önerisiyle onu kullandım ben ve uyku için 2 yaş hala kalkıyor gece  :)
(8,908 puan) tarafından
Ne zaman deliksiz uyuyacak bu yaramazlar
(11,235 puan) tarafından
Hiç bir fikrim yok benim yeğen 4 yaşında duruldu erkek  :D
(8,908 puan) tarafından
Ooff off sabır çekecez belli ki :))))
-Reklam-
+1 oy
(2,688 puan) tarafından
Ben jel kullanmıyorum 8 aylık ikizlerim evet diş skntılari oluyor ama 2 bebeğe rağmen kullanmadım 

Oğlum 2 diş cikartti şimdi üstten çıkarıyor karanfil zeytinyağ karışımı sürüyorum çok huysuzsa emiyorsa ondan da uyanıyor olabilir  hep mi boyleydi bizimkide gece bı anda çığlık atarlardı yine bı anda ağlıyor ama kullanmadım jel 
(2,688 puan) tarafından
Dediğim gibi aşırı böyle tüm gün aglaksa canının yandığını anliyorsam calpol bir çay kaşığı verdim bı kere ama sabredicez diş dönemi böyle ikizlerime rağmen vermedim ben jel filan.
(258 puan) tarafından
Bu ilacı ben burda gördüm ismini işe yararsa alayım demiştim calpol verdim başinda çok ateşi var
(2,688 puan) tarafından
Ateş olcerin yok mu kafaları sıcak olabilir genelde
(258 puan) tarafından
Var ateş ölçer ateşi 37 buçuk falan çıkıyor
(2,688 puan) tarafından
Ben kontrol ediyorum çok uzun süre 37.bucuk çıkmıyor ise yine vermiyorum eğer sıcaklığı yanında aşırı hissizligi kontrolsuzlugu vs genel halı kötü ise veriyorum az birşey verebilirsin yine de
+1 oy
(350 puan) tarafından
Tetagil bizde ise yaramamisti malesef ama faydasını görenlerde olmuş diş zamanı ne yaparsan yap sık uyaniyorlar canım sabır etmek lazım sonra geçiyor çok rahatsız olursa yarım kaşık calpol ver demişti doktorum 
(258 puan) tarafından
Bende bu ilacı burda gördüm dün eczane denk geldi sordum 450 falan dedi işe yararsa alacaktım ama faydası olmasa zararı falan olur diye almadım
Calpolde veriyorum demekki öyle böyle atlatacagız
(350 puan) tarafından
Allah kolaylık versin ama maalesef bu süreçler böyle geciyor meyve emziği varsa içine sütünüzü yada püre şeklinde meyve koyup strece sarıp bir 5 10 dk buzlukta bekletip verin dişlerine sürsun iyi gelir
(350 puan) tarafından
Ben düzenli kullandım ama maalesef hiç etkisini görmedim canım arkadaşlarım önermişti onlara iyi gelmiş ama dediğin gibi öyle böyle geçecek bu dönemler
(258 puan) tarafından
Meyve süzgeci veriyorum ama buzlaga koymadım birde bunu deneyım
(350 puan) tarafından
Bir 5 dk falan bekletin soğuk ağrısını kesiyor biraz
+1 oy
(88 puan) tarafından
Faydası oluyor canım ama gün boyu değil bir iki saat rahatlatıyor.
(258 puan) tarafından
Anladım canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 133 göst.
6 Ocak 2022 Aile kategorisinde Minnosuuum (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 256 göst.
15 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde SnurT (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 39 göst.
5 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde oguzelikiziakc (75 puan) tarafından soruldu

379,377 soru

11,356,199 cevap

34,832 kullanıcı

...