0 oy
152 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,752 puan) tarafından

image

kizlar bunu kızıma aldım çok pişik oluyo ve altını değiştirmeme izin vermiyor özellikle kaka yaptığı zmn  memnun kaln varmı acaba?

9 Cevaplar

0 oy
(1,386 puan) tarafından
Bunu ben doğduğu günden beri kullandım kızıma çokta güzel bir krem canim
(1,752 puan) tarafından
Gerçekten mi inşallah benim kızıma da faydası olur cnm peki bunu kaç defa sürmeliyim yani bazı kremlerde 3 gün kullanım yazıyor
(1,386 puan) tarafından
Ben her pişik olduğunda kullaniyordum canim o krem bitene kadar yenisini almıştım yani eczaci hıc öyle bir şey demedi bize sen yine de sor istersen
(1,752 puan) tarafından
Tamam cnm teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(4,200 puan) tarafından
Bu pişik kremi değil. KORTİZON içeren bir antifungal kremdir. Asla ama asla pişik kremi yerine kullanılması uygun değildir. UZUN SÜREN pişiklerde Max 3-4 gün kadar çok ince tabaka halinde kullanılabilir. Bunun yerine kaka yapar yapmaz bezini değiştirirseniz hiçbir sorun kalmaz
(1,752 puan) tarafından
Değiştiriyorum cnm hemn ama çok uzun süren bir pişik oluyor çok ağlıyor bnde bunu aldım dedgm gibi pişik kremi diye yazıyor du ama
(4,200 puan) tarafından
Kesinlikle değil. Bak üzerinde antifungal yazıyor. Mantar kremi yani.iöerisinde erken madde var. İlaç bildiğin
(1,204 puan) tarafından
Doktor veriyor Doğa , uzun süren pişiklerde mantara çevirdiği için. Ama yanında bir kremle daha verip onla karıştırarak. Ben şahsen memnun kalmıştım
(4,200 puan) tarafından
Bak yukarıda yazdım zaten uzun süren pişiklerde 3-4 gün kullanılabilir diye. Tekrar söylüyorum kast ettiği pişik kremi yerine uzun süreli kullanılmaması gerektiği
(1,204 puan) tarafından
Afedersin ya şimdi fark ettim
0 oy
(942 puan) tarafından
Ben kullandım fazla fayda vermedi travacol çok işe yaramıştı hamazing ve hametan da iyiydi bacoderm vardı bide yanlşım yoksa
(1,752 puan) tarafından
Cnm hametan kullandım ama ise yaramadı
(942 puan) tarafından
Travacol bizde çok yaramıştı canm
0 oy
(11 puan) tarafından
Canım Bepanthol çok iyi bı krem tavsiye ederim çocuklarımda hep onu kullandim 
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Çok güzel bir krem kızımda kullanmıştım bir bu birde locoderm 
0 oy
(569 puan) tarafından
Çatlak varsa hiç boşuna bunları kullanma çocuk cerrahi ye götür bunlar geçici çocuk kabız olmaması gerekiyor
0 oy
(889 puan) tarafından
Bu krem mantar yada egzama için kullanılıyor  pişige kullanıldığını ilk defa sizden duydum
0 oy
(15,651 puan) tarafından
Bu pişik kremi değil deri kremi mantar kremi ama pisige de iyi geliyor uzun süreli kullanım olmamak sertinve ince tabaka halinde sürmek lazım 
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Mantar kremi bu ki bebek cildine uygulanması doğru olmaz.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 125 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde 1Elisa1defne (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
1 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
0 oy
8 cevap 179 göst.
20 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,174 soru

11,350,214 cevap

34,818 kullanıcı

...