0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (208 puan) tarafından
Doğumuma 2 ay var  kayınvalidem geldi 1 haftadır.Kizim sabah diyor ki anne bebek olunca artık benim annem babannem olucak dmi diyor.Bende hayır sen benim kizimsin o senin kardeşin olucak ikinizin annesi benim dedim .Kim dedi sana böyle dedim babannem dedi diyor .Annen başka bebek alçak ben artık senin kızın degilim diyor.Gittim dedim böyle böyle mi dedin diye yok diyor çocuk nerden cikarcak bunu yalan söylemez çocuğun aklına neler sokuyor eminim böyle söylediğine ama inkar ediyor 

6 Cevaplar

+5 oy
(1,007 puan) tarafından
Çocuk yalan söylememiştir.Kaynana fitnesine bak.Mesafe koymalısın çocuğun psikolojisini bozacak deli karı 
-Reklam-
+2 oy
(797 puan) tarafından
Belli ki kaynananız söylemiş, çocuk nereden akıl edecek. Kızınızın ve eşinizin de olduğu bir an bunu kıza sorun, sonra da uygun bir dille anne sakın bir daha böyle şeyler söyleme deyin. Teke tekte söylerseniz yanlış anlayabilir, sizi yalanlayabilir veya oğluna farklı lanse edebilir.
+1 oy
tarafından
İlginç ya çocuk üzülür ana yazık
0 oy
(2,526 puan) tarafından
Ay kadına bak sen. Böylesiyle uğraşmak da çok zor. Babannen şaka yapmıştır, çok şakacıdır, bi annenin 5 çocuğu olsa da hepsiyle ilgilenir bi yere bırakmaz falan diye ara sıra anlat. Çünkü o kadın başka şeyler de söyler aklına geldikçe. 
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Bizimkide demişti kinleniyodu bi ara dememesi gerektigini öğrettik şükür
0 oy
(1,057 puan) tarafından
Çocuktan al haberi, boşa dememişler çocuk durduk yere böyle bir yalan söylemez aklı ermez

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 289 göst.
0 oy
5 cevap 81 göst.
0 oy
4 cevap 183 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 173 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,333 soru