0 oy
314 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (655 puan) tarafından

image

Hanımlar ilk kez bunu böyle denedim. Nasıl bir kötü koku geliyor yemekten anlatamam kızım bayılarak köftelerini yedi oğlum da patates ama kokusu o kadar kötü ki özellikle patlıcanları ilk defa başıma böyle bir şey geliyor.

3 Cevaplar

0 oy
(936 puan) tarafından
Cabim kizartmqsan mi koydun patlicanlsrin aci suyunu aldi mi koku bahratlardanda gelebilir
(655 puan) tarafından
Evet patlıcanları kızartmadan koydum baharat kokusu değil bilmiyorum etin yani kıymanın suyunu mu kendine çekti nemlendi öyle kötü koktu bilmiyorum.
-Reklam-
0 oy
(524 puan) tarafından
Hamile misin yoksa, burnuna kötü kokular geliyor :)))) yani bilemedik tatlım bebelerde yemiş kötü olsaydı yemezlerdi :))) 
(524 puan) tarafından
Bilmiyorum ki :)) eti çiğken dışarıda mı beklettin acaba çok o kokmuş olabilir
(655 puan) tarafından
2 gün önce taze aldım kıymayı aldım gibi de buzluğa attım bugün çıkardım daha buzu çözülmeden İnan ki öyle yoğurdum hani kokladım da hiç kokmuyordu ne olduysa fırında oldu
(524 puan) tarafından
Acaba fırında daha önceden pişen yemeklerin kokusu mu sindi üzerine. Bilmiyorum ki canım kendine başka bir şey yap bari :))
(655 puan) tarafından
Vallahi o da olabilir canım ya da bu kullandığım kaptan da kaynaklı olabilir, kahvaltılıkla geçiştireceğim teşekkür ederim yazdığın için:)
(524 puan) tarafından
Afiyet olsun, rica ederim ❤️
0 oy
(737 puan) tarafından
Patlıcanları tuzlu suda beklettinmi canım tek aklıma o geliyo bilemedimki
(655 puan) tarafından
Yok valla bekletmedim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 510 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Elvin& (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 65 göst.
15 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayca1235 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 288 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,922 puan) tarafından soruldu

379,860 soru

11,370,779 cevap

34,854 kullanıcı

...