0 oy
46 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (395 puan) tarafından
Evde bi ben böyleyım temızlık falan derken  sanırım dün üşüttüm ne iyi gelır ya acıle gıtsem iğne vurup gönderıyolar ne yapıcam çok kötüyüm kızımın  reflorü vardı  sabah ıctım o ıyı geldı ama halsızlıgım karın agrım gecmıyor 

6 Cevaplar

0 oy
(2,677 puan) tarafından
Şeftali suyu ishala iyi gelir 
(395 puan) tarafından
Şekerlı ya daha cok kotu etmesın canım
(2,677 puan) tarafından
Şeftali ishala kayısı da kabızlığa iyi gelir. Aklınızda bulunsun.
(395 puan) tarafından
Tamam cok tesekkur ederım denıcem mutlaka
-Reklam-
0 oy
(618 puan) tarafından
Zincoda kullanmalisin probiyotikle birlikte
0 oy
(618 puan) tarafından
Zincoda kullanmalisin probiyotikle birlikte bir kac gune duzelirsin 
(395 puan) tarafından
Yarın aldırayım canım cok tesekkur ederım umarım toparlanırım ya
(618 puan) tarafından
Umarim kuzum gecmis olsun ❤️
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Yogurt çorbası yap ama yağ atma sakın. Kızımda yaptm ise yaramıştı 
(395 puan) tarafından
Yaptım sadece onu ıcebıldim zorlada olsa
0 oy
(180 puan) tarafından
Bol su leblebi kefir probiyotik tozlar var bide onu yoğurda koy ye ben midemde bakteri yüzünden 3 antibiyotik aynı anda kullanmak zorunda kaldım fena halde ishal olmuştum bu şekilde kurtuldum 
(395 puan) tarafından
Kefirin iyi geldıgını bılmıyordum canım. Midenızde bakterı oldugunu nasıl anladınız ya ben bu sorunu yılda 2 -3 kez cekıyorum bağısıklıklamı alakalı bılemedım
(180 puan) tarafından
Sürekli ishal oluyodum  bi 4 5 ay kadar sürdü en son karnım şişti 5 aylık hamile gibi açlıktan sürünüyodum ama şişkinlikten bir yudum su içemiyodum dahiliyeye gittim gaita testi yaptırdım helicobakter çıktı
(180 puan) tarafından
Kefir de bağırsaklar için önemli olan yararlı bakteriler var bağırsak sağlığı için birebir bagışıkliğada iyi geliyo
0 oy
(742 puan) tarafından
Bir kere oldum felâket bir şey bağırsak bozuluyor direk ne yesen fayda etmiyor sorun bağırsakta olduğu için kesin doktora git muhtemelen antibiyotik başlatır yoksa çok çekersin benim 10 gün geçmemişti
(395 puan) tarafından
Bende yılda 2-3 defa bu sorunu yasıyorum şuan karnım bıcak gıbı batıyor gecmıyor da acıl de ıgne yapıp gonderıyolar anlamadım ne yapsam gecer sız test falan mı vermıstınız nasıl antıbıuotık verıyolar burası bır sey yaomıyor ya

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Edanr1 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 78 göst.
1 Ekim 2023 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,343 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
15 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alya23 (4,145 puan) tarafından soruldu

379,264 soru

11,352,543 cevap

34,824 kullanıcı

...