0 oy
1,296 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Uzun zamandır zatn rahstsız olduğum bir konuydu dün artık patladım yaa her saniye taciz etme halinde sürkli gelip elleme derdinde yani olur olmadık yerde ve zamanda bayadır artık sinirden kendimi zor tutuyordum dün yine yapınca o reflexle elini tutup savurdum artık nekadar sinirlendiysem istemsiz yaptım .Gercktn nefret ettim su huyundan eşim olabilir ama her saniye beni ellemeye hakkı varmı ?Çok yoruluyorm gidip mutfakta yardım edim demez mesela elleme derdine düşer bu bencillikleri beni sinir ediyor 

46 Cevaplar

+8 oy
(795 puan) tarafından
Genellikle ben daha çok taciz ediyorumdur  poposuna şaplak atarım :D 
(795 puan) tarafından
Bendede aynısı var durduramıyorum kendimi :D yada parmak atarım ahahah :D
(3,102 puan) tarafından
Ahahhaha çok mistik bir an :D
(1,308 puan) tarafından
Benimde en sevdiğim şeylerden popoya şaplak :):):)
(795 puan) tarafından
Valla şaplak seviyoruz :D
(875 puan) tarafından
Eşime okudum sabah  postu, bugünde totosuna vurdum , kadın sesi çıkararak "aaaa taciz ediyorlar beniiii ayoll" diyor :D
-Reklam-
+6 oy
(145 puan) tarafından
Bu tacizse bende bır tacizciyim  :D
+3 oy
(31 puan) tarafından
Kusura bakma bulmuşsun öp alnina koyy kiz devir kötü kocalar gözü disarida evli erkek pesine düşen kizlar çoğunlukta  yokken islerini hallet ona karşılık ver..gun gelir hasret kalirsin benim gibi yapma :)) 
+2 oy
(10,328 puan) tarafından
Koridorda bile şaplak atan ben gruptan ayrılam kanki tacizci olduğumu öğrendim :) 
+1 oy
(7,555 puan) tarafından
Elleme icraaata geç enişte 
(10,328 puan) tarafından
Filiz Allah canını almasın ahahhshs :))
(7,555 puan) tarafından
Haha:)
0 oy
(239 puan) tarafından

Ayy benim eşimde tam tersi ben yanasmasam asla yanaşmaz. İşte ben diyorum  adımı sürekli ben atıyorum biraz da o atsın yok anam yok. Mesela hiç yanasmasam 1-2 ay hiç yanıma uğramaz. İşleri çok yoğun gece gündüz çalışıyor belki ondan bilemiyorum. Herkesin derdi de farklı anam. :D

(1 puan) tarafından
Ayy yok oda kötü öyle
(6,783 puan) tarafından
Ortası olmuyor bazen :))) adımı hep bizden beklerler.
0 oy
(885 puan) tarafından

Kız ne güzel işte sen de elleyip dur :D

(1 puan) tarafından
Ama ben ellemsin demiyorum ki çok abartıyor yerli yersiz mersela çok yorgunum görüyor gelip yardım etmek yerine böyle yapması sadece bencillik bana göre bende kendimi değersiz hissediyorum
0 oy
(898 puan) tarafından
Yani canm benmkide yapar sever ama ben tabi taciz olarak gormuorm yani bana gore hos tabi ama herkez hoslanmaya bilir benm esim yardim eder falan ev olsn cocuklr olsn oyuzden sorun deil ama sen ruhunu tatmin etsin istiorsn yani seks deil gibi anladm ben
(1 puan) tarafından
İşte sorun yardım etmemesi görüyor mesela çok yorgunum masayı topluyorm iki kaşık ben kaldırım demez başlar hemen tacize bende kendimi değersiz hissediyorum
(898 puan) tarafından
Evet canm sen istiorsn ki ruhumu tatmin etsn bedenimi deil sevgi versn katki versn istiorsn e bole olncada haliyle uzaklasiorsn cok zor rabbm yardm etsn insallah
0 oy
(3,653 puan) tarafından
Eşim temas bağımlısı sürekli eli üzerimde ben çok seviyorum vallahi. Uyurken dahi dokunuyor adam yorgunluktan bomba at uyanmaz ama kendimi çekeyim hemen ne oldu diye yerinden fırlıyor. :) 
(1 puan) tarafından
Esiminki sarılmak vs değil ama artık huy etmiş rahatsız edici boyutta
0 oy
(233 puan) tarafından
Allahta seni güldürsün inşallah  kız bak beni. Eşimin de hiç eli Durmaz senin gibi kızardım ama şimdi bu postu görünce bize ellesmeyeceklerde kime ellesecekler diye düşünmedim değil ams benim eşim yardımda eder ellesmekdende va geçmez eşime tecavüz cu ramo diye sesleniyorm tecavüzcü coşkun dersem olmaZ☺️
(1 puan) tarafından
Yaa sorun aslnda ellemeside değil bencillik benim işim var mesela çok yorgunum gelip yardım etmez anca taciz derdinde ben bunu taciz olarak görüyorum yaa artık istemiyorm çünkü kaç kez dedim anlamıyorda ee vücudum yorgun çocukla uğraş ev işi sinir oluyorm öyle yapncads
(56 puan) tarafından
Ben tecavüzcu coşkun diyorum:Ddd
0 oy
(875 puan) tarafından

Bunun neresi taciz sanki sokaktan geçen adam elliyormus gibi konuştun :D Ten bağımlısı eşin . Bu benim eşimde ve bendede vardır , bayılırım 

(1 puan) tarafından
Ben istemediğim sürece sürkli olarak yapması bana göre tacize girer.Ben yoruluyorm mesela o öğlene kadar yatar cocjkla ev işiyle uğraşıyorum tabi kalkar uykusunu almış keyfi yerinde bana sarıyor bende sinir oluyorm
(1,921 puan) tarafından
Soğuk biri olsa daha kötü canım hiç birşey demeden güne başlayıp kahvaltısı yapsa ,suyunu alsa gitse ,seninle hiç iletişimde bulunmasa ,ben de bana sarilmasa falan kızarım , yani bence esinle bir konus ama arada temas olmazsa sanki o evlilik sadece arkadaş gibi resmi birşey olur ya ,tamam özel hayatınızı bilmiyorum da belki başka şeylerden bunaldın ben kahvaltı falan hazırlarken eşim gelsin bana sarilsin sonra  bir öpücük kondursun ,sevsin beni isterim şahsen karşılıklı resmi resmi oturmak da evlilikte arada daha gerginlik yaratmaz mı evlilikte
0 oy
(5,883 puan) tarafından
bunu eşinle konuşman lazım. bunu kimi sever kimi sevmez. 
0 oy
(641 puan) tarafından
Bu benim kocam hele ilk evlendigimiz zamanlarda aşırı yapardı ben kızıyordum artık azalttı bence cogu erkekte vardır 
(1 puan) tarafından
İnsan sinir oluyor dimi bende mi var yani tuaflik insan surkli mutlu olmayabiliyor yorgun sinirlide olabiliyoruz ve artık nefret ettim bu olaydan
(641 puan) tarafından
Uyar canım degismezsede gerekirse kiz kavga et benimki öyle öyle değişti
0 oy
(2,314 puan) tarafından
Taciz değil aslında dinen eşlerin birbiriyle oynaşmasi sevapmis adam sevap kasiyoo :)  seviyo demekki eşin seni kız düz duvar olsa daha kotu ;) benmkide öyle çok yapmaz ama yapyor denk geldi mi bende onun popişini şaplaklayp geziyom temas etmeyi severim eşinde seviyo demekki :D 
0 oy
(375 puan) tarafından
İnşallah kocam senin gibi düşünmüyodur:D
0 oy
(3,384 puan) tarafından
Çok anlıyorum seni bnde hiç sevmiyorum çünkü bazen canımı acıtıo mutfaktayım ansızın bi bakıom gelio ya elli kere yapma şunu diyorm yok hiç hoşuma gtmio valla çoğunun hoşuna gidiomuş ama bide çocklar görsün istemiyorum 
(56 puan) tarafından
Benimkide kolumu ısırıyor çok acıtıyor bende çok sinirleniyorum
0 oy
(569 puan) tarafından
Yorumlara kahkaha attım resmen ahhahaa a
0 oy
(4,202 puan) tarafından
Benim kocam da böyle :D ben sorun etmiyorum aksine hoşuma gidiyor :)) ama burada önemli olan nokta karşı tarafın rızası var mı yok mu? Senin hoşuna gitmiyorsa yaptığı hareket yanlış
0 oy
(618 puan) tarafından

Yorumları okumaya geldim :ermm::D

0 oy
(1,995 puan) tarafından
Ben de sürekli eşimi taciz ediyorum. Sinirli olduğumu bildiğinde korkar yanaşmaz ama 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 380 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 372 göst.
28 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Nagihannnnn (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 370 göst.
5 Şubat 2021 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 467 göst.