0 oy
171 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (259 puan) tarafından

İçim gidiyor cıvıl cıvıl kız bebiş kiyafetleri görünce iki oğlum var ama hiç bu kadar hayranlıkla bakmamistm kız bebiş kiyafetlerine :-) ,12 haftalık gebeyim demin de baktım baktım kıyafetlere olsa süslü olur sanırım benm kizim dedim icimden :-) tabi herşeyden önce sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun ama dua edin bana olur mu benimde bir cadı kızım olsun

image

7 Cevaplar

0 oy
(1,876 puan) tarafından
Gerçekten kız çocuğun işvesi cilvesi insanı bitiriyo Rabbim kız evladını da nasip etsin iki bodyguardı olur ☺️
(259 puan) tarafından
Allah razı olsun bebeğim benim evet iki abisi olacağı için çok şanslı ;-) ilk oğlumun kız çocuğundan farkı yok cilveli maymuş ama tabiki cicili bicili giydiremiyorsun erkek çocuğunu kıyafetlerini geçtim kendileri bile ballll oluyo bu kız bebislerin
(1,876 puan) tarafından
Bende hamileyken hep önce sağlıklı hayırlı sonra kız diye dua ettim Rabbim nasip etti çok şükür. Zamanı gelip olursa da bi erkek çok isterim Rabbim herkese her iki güzelliği de yaşatsın  sana da isteyen herkese de ☺️
(259 puan) tarafından
Amin amin amin inşallah canım benim Rabbim gönlüne göre versin inşallah
-Reklam-
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Canim sağlıklı hayırlı evlatların olsun inşallah her anne ister bi kızı bir oğlu olsun benim bi kızım var Allah bağışlasın benim içim de erkeklere gidiyor (yanlış anlaşılmasın soyumuz devam ettirsin yok evlenince bana baksın yanımda kalsın kafasında degilim) rabbim tüm isteyene sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
(183 puan) tarafından
Niye yanlış anlaşılsın arkadas nasıl kız evlat isterse sende erkek evlat istersin en doğal hakkın
(259 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim Rabbim iki duyguyu da tattirsin bizlere inşallah erkek isteyince niye yanlış düşünelm bende kızim olsun isterdm kuzum bu doğal birşey insanlar elinde olmayanın tadına bakmak ister
(11,257 puan) tarafından
Yani canım genelde erkek hastalığı var ya bizim milletimizde bu algidan dolayı yanlış anlaşılmak istemedim
(259 puan) tarafından
Bizdede kuzum kız hastalığı var valla kim ne derse desin kızın yeri bir başka.hem erkek de kız da evlat sonuçta kuzum elalemi boşver sen verecek olan Rabbim onlara kalsa çocuklarımız bile olmaz
0 oy
(4,969 puan) tarafından
Hem kız hem erkek evladım var gerçekten kız çocuğu daha nazlı . Kızım büyük olan oğlum şuan 16aylik onun gibiyken kızim kendini sevdirir kucaktan kucağa gider pıt pıt hareketler yapar oğlum ise hep aglak hem mızmız hep  dan dan koşar kimsenin kucağına gitmez ;))) 

Evlatlarımızın yokluğunu göstermesin Rabb'im ikisininde çok seviyorum  sana gönlündeki nasip olsun 
(259 puan) tarafından
Allah razı olsun bebeğim benim bizler kız erkek farketmez severix onları nazi lyla da tuzuyla da :-) anayız biz ana ama tabi Rabbimden kendimde olmayanida istiyorum İnşallah sağlıklı hayırlı bir kızım olur Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
(4,969 puan) tarafından
Amin amin inşallah cnm bnm
0 oy
(737 puan) tarafından
Oğluma kıyafet baktığım zaman hep kız kıyafetlerine gözüm giderdi. Allah'ım derdim sağ salim sağlıklı olacaksa bı kız nasip et diye. Rabbim şükürler olsun duamı kabul etti kızım oldu daha küçük 4 aylık . Rabbim sana da nasip etsin eğer hayırlı olcaksa sağ salim amin
(259 puan) tarafından
Oy masallsh sübhanallah sağlıkla biyusunldr inşallah canım benim duan için çok teşekkür ederim canım benm
0 oy
(886 puan) tarafından
Ay inşallah kuzum yaa benimde 2 kızım var yeni doğum yaptım bende erkek istiyordum ama nasip işte kızlarım benim herşeyim sende bana dua et birde oğluşum olsun 
(259 puan) tarafından
Amin amin canm bdnm Rabbim sana da bir paşa nasip etsin inşallah her iki duyguyuda tadalm
0 oy
(209 puan) tarafından
Kızımın dolabı doldu oğlana tek tük bulabiliyorum içime sinen :D
(259 puan) tarafından
Öyle kuzum erkeklerin tek düze kızların maşallah yok yok :-)
0 oy
(217 puan) tarafından
Benimde iki tane kızım var eşimde bir tane de oğlum olsa diyor ama  nasip işte Rabbim sana hayırlı sağlıklı kız evlat nasip etsin inşallah bana da hayırlı sağlıklı erkek evlat:) ❤
(259 puan) tarafından
Amin amin inşallah bebeğim benim Rabbim duysun dualarımızı hayırlı hayırlı sağlıklı sana erkek bebiş banada bir kız bebiş versin inşallah rabbim.rabbim isteyen herkese versin gonlundekini
(217 puan) tarafından
Amınn inşallah canım benim ❤

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 454 göst.
0 oy
0 cevap 62 göst.
27 Haziran 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 145 göst.
23 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 322 göst.

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı

...