0 oy
1,286 göst.
Aile kategorisinde (1,452 puan) tarafından
Eşim hastanede güvenlik, orada çalışan bir iş arkadaşı var kadın. Evet kadın iş arkadaşı olabilir ama özel hayatında arayıp iletişime geçmesinden hoşlanmıyorum. Az önce kadın mesaj atmış, neymiş arabayla yolda kalmış. Bende sinirlendim gidemezsin diye. Eşimin tepkisi yalan mı söyleseydim, hastaneye gidiyorum mu deseydim oldu. Ben haksız mıyım? Medeni falan olmak istemiyorum, değilim. Kıskanç biriyim, eşim de benden kıskanç biridir. Çıktı gitti yardıma, gelince ne yapıcam bilmiyorum. Haksız mıyım cidden 

52 Cevaplar

+11 oy
(5,143 puan) tarafından
Vallahi haklısın burda seni haklı gören olmayacak ona hazır ol 

Ama herşeyin bir sınırı olmali herkes sınırını bilmeli mesafesini korumalı, sanki yalan söylemediklerinde haklı oluyorlar.

Ha konuşsan da anlar mı orası da ayrı bir mevzu 
(12,960 puan) tarafından
Niye haklı görmeyelim canım adı üstünde iş arkadaşı. Kendiminde eşiminde iş arkadaşları var ama kimse kimseyi yolda kaldım yardıma gel diye aramıyor kimseye o samimiyeti vermiyoruz varsa arkadaşı akrabası yoksa çekici aranır.
(5,143 puan) tarafından
Ya genelde hep abartı görürler ama dediğim gibi mesele hiç kıskançlık değil mevzu çok başka ve saçma
(890 puan) tarafından
Valla bende ki genişlik mi bilmiyorum ama bende izin verirdim ama bizde ki sorun eşimin ehliyeti yok ve evin şoförü benim :D
(48,643 puan) tarafından
ee o zaman nasil yardim edecek esin☺️☺️☺️
(890 puan) tarafından
İkoş ben gider yardım ederim :D ama olsa cidden izin veririm normalde onun iş yerindeki bayanlar ile baş başa buluşuyoruz evime de geliyorlar hepsini tanıyorum
-Reklam-
+6 oy
(3,288 puan) tarafından
Hiçççç modern bir insan değilim eski kafalıyım kadınla erkeğin masumca arkadaş olduğunu bu yaşıma kadar hiç görmedim kocamın içinden geçer gittiğine bin pişman ederdim 
(1,452 puan) tarafından
Aynen öyle olacak, ölmek isteyecek haberi yok
+3 oy
(3,097 puan) tarafından
Canım sana tavsiye asla böyle şeylerde sessiz kalma. Hastane ortamı gerçekten kötü kimin eli kimin cebinde belli olmuyor.
(12,990 puan) tarafından
Aynen öyleymiş
Eltim hemşire oda öyle demişti
(11 puan) tarafından
Eşimin kuzeni de doktor asistanı,oda aynısını söylüyordu.
+2 oy
(1,547 puan) tarafından
Yani gerçekten yardıma ihtiyacı varsa ve cevresind eyardim edebilcek kimse yoksa eşine cidden abi gözüyle bakıp yardım istiyorsa bişey olmaz bence .

Ama pislik içinse kocanın icinden geç 
(1,452 puan) tarafından
Kadın eşimden büyük, kocasından boşanmış 3 çocuklu. Şimdi ben bu adamı oysam haksız mıyım?
(1,452 puan) tarafından
Ben onu arayıp ağzına edince görecem ama.
(238 puan) tarafından
Boşanmış hele parçalarım bak ben burda sinirlendim valla
(15,168 puan) tarafından
Kız bosaninca ne oluyo. İnsan bosaninca kötü kadın olmuyo ya. Yapan evliyken de bekarken de yapiyo dulken de yapabilir. Boşanmış kadinlar üzerindeki algıyı önce bir yıkalım bence. Hiç birimizin böyle bı garantisi yok. Bosaninca bu gözle bakilmamasi lazım bence kadınlara
+2 oy
(168 puan) tarafından
Haksizsin. İnsanlık bu. Kadını erkeği yok. Zaten başka yardım edecek biri olsa onu arardı. Eşini değil. 
(168 puan) tarafından
Bir de bazı yorumlarda hele de boşanmış hiç olmaz falan demişler, asıl boşanan kadına yardım edilmez mi ? Neden kendi hemcinslerini bu kadar yargiliyorlar? Belki gerçekten kimsesi yok. Çaresiz kaldı. Hem esi de o samimiyeti vermese niye arasın durduk yere? Demek ki iş yerinde arkadaşlar . Bu yanlış bir şey değil ki.
(4,214 puan) tarafından
Pek çok kadın bu çirkin algı yüzünden boşanamıyor malesef. Kesinlikle katılıyorum asıl boşanmış kadına yardıma gidilmeli. Buna benzer birşey yaşadık biz de. Servis hemşiresi bir arkadaş eşimden rica etmişti. 2 çocuğu vardı onunda bekar bir anneydi. Tabiri caiz ise kocası olacak öküzden kaçmış gelmiş şehre tek başınaydı. Dolap kapağı düşmüş. Çocuklara risk oluyor bi bakabilir misiniz dedi. Çocuğu abimlere bıraktık birlikte gittik hallettik. Hani durumu nasıl bilmiyorum ama hanımefendi de eşinin yanında gidebilirdi aklına birşey takılıyorsa. Hem yardım etmiş olurlardı hem içi rahat olurdu.
(1,006 puan) tarafından
+1 Meryem sana katılıyorum herşeyin fazlası zarar tamam bende kıskancım ama bu kadar uçmuyorum eğer eşinde o potansiyel yani aldatma olayı varsa iyi tanısaydın bu adam zaten 7/24 dışarıda işte güçte sen burada kocana çıkışarak yok öyle böyle postu açma sebebin asla fikrilerimiz değildi bu bencil fikrini desteklememiz di ve aksi olunca direk üste çıkmaya çalışıyosun umarım yuvan yıkılmaz bu aşırı kıskançlığın yüzünden
(168 puan) tarafından
Umarım burdkailerin de verdiği destek ile kavga çıkarmaz. Hakkında hayırlısı.
(1,006 puan) tarafından
:D adım kadar eminim onu da yapar çünkü genel olarak yorumlara baktım destekleyene laf yok köstek olana sen napardın he git mi derdin vs vs diyor :DD ekstra gelip burada kavga çıkarmak ona ne katacak bi şikayet e bakar ahah
+2 oy
(8,908 puan) tarafından
Bazen gerçekten sacmaliyorsunuz bu saatte hangi tamirci açık çekici fiyatlarını biliyor musun zor durumda Bi insan yardım istemiş ve sen hala banane diyorsun aynisi senin başına gelse insanlık ölmüş diye ortalığı ayağa kaldırırsın ama kadının niyeti varsayalım ki kötü eşine hiç mi guvenmiyorsun ki böyle olay cikartiyorsun 
(8,908 puan) tarafından
İnsanlar kötü olabilir zaten bi çoğu öylede ama kişi kendinden eminse hickimse onu yoldan çıkaramaz biz niye yoldan çıkmıyoruz
(48,643 puan) tarafından
canim oyle olmuyor kadin hissettiyse vardır karsi tarafta biseyler durup dururken huzur bozmaya gerek yok benim de çalıştığım yerde görüştüğüm abilerim vardi oyle birsey olsa once kendi cevremden arardim kadinin da hic ama hic baska tanidigi olmadigina inanmiyorum .
(8,908 puan) tarafından
Saol cnm bende seni❤️ işin iç yüzünü bilemeyiz elbette benim bu tepkiyi vermememin 2 sebebi var birincisi post sahibi o kadina boşanip 3 cocuklu olduğu için kötü gözle bakıyor sanki bosanan her kadın.... gibi ikincisi bazen hayatta öyle şeyler oluyor ki kadının kimsesi olmayabilir yada adamın evine yakın yerde arabası bozulmuş olabilir saati baz alırsak o saatte tamirci çağırması mümkün değil  belki gerçekten kimsesizdir ağabey gözüyle baktığı birinden yardım istemiştir ama artık o kadar kirlendik ki her yapılan şeyin altında art niyet arıyoruz
(48,643 puan) tarafından
sorun aslinda kadinin aramasi degil gitme dedigi halde esinin gitmesi bide kahve icmisler küfür eder gibi soylemis bak bak son postuna
(8,908 puan) tarafından
Şimdi okudum postu ikiside maalesef çok kiskanc
+2 oy
(156 puan) tarafından
Bence haklısın . hic gelemem böyle gereksiz samimiyetlere kesinlikle bende kıskanır izin vermezdim bu arada sizin ilişkiniz nasıl bilmiyorum ama ben sessizleşirsem eşim pişman olur üzülür genelde kavga etmem tamamen sessizleşir içime kapanırım gerekmedikcede konuşmam egerki bana bi hatamı yaptım derse suçunuda söylerim 
+2 oy
(1,129 puan) tarafından
Kadinin güvenliğini sağlamak ona mı düşmüş?sen binip gitseydin ya kocanla.kocan ek iş yapiyor galiba araç indirme bindirme çekicilik falan .
+1 oy
(874 puan) tarafından
Haklısın canım ama üzerine gitme sonra haksız çıkarsın erkekler tuhaf varlıklar malesef 
(874 puan) tarafından
Anladım kuzum öfken yatışınca konuşursun karşılıklı.
Tuhaf olucak ama gerçekten sormam lazım Allah çıkardı seni karşıma :) bende hastane güvenliği olmak istiyorum ama nasıl oluyor başvuru nasıl yapılıyor maaş nedir bilmek istiyorum özel mesaj atılmıyor kapalı sende ordan sorucaktım normalde
(1,452 puan) tarafından
Sorun değil canım. Sağlık bakanlığı yıl içerisinde İŞKUR üzerinden kura ile alım yapıyor. İş ilanı açınca başvuru yapmak lazım. Sonrasında kura çekiliyor tüm türkiye genelinde. Çıkarsa bulunduğun şehrin il sağlık müdürlüğünde merkez ve 2 tane ilçe yazıp hastanede kurasına giriyorsun ve çıkan hastanede belgeleri verip başlıyorsun. 20 gün önce bir kura oldu hatta. Şuanda eşimin maaşı 32 bin civarı
(874 puan) tarafından
Yani şans meselesi mi biraz :(
(1,452 puan) tarafından
Evet ne yazık ki. Eşim ilk temizlik olarak girmişti kuraya çıkmadı. 8 ay sonra bir kura daha oldu bu sefer güvenliğe başvurdu o oldu. Güvenlik alımı daha fazla oluyor çoğu şehirde
(874 puan) tarafından
Güvenliğe ilk başvurduğunda hemen mi çıktı kurada ve bu kuraların zamanından nasıl haberdar olucaz hemen
+1 oy
(223 puan) tarafından
Bende müsade etmezdim hic mi akrabası yok eşin ne alaka 
+1 oy
(873 puan) tarafından
Evlımı bekar mı baska kısımı kalmadı arasın araba ıcın tamire geliyorlar yaa Valahı sınır oldm esım gıdecem kelimesinı bıle dıyemez sen dusun gerısını
(1,452 puan) tarafından
Aynen öyle, çağır bir çekici çektir. Ben medeni olmak zorunda dğeilin
+1 oy
(902 puan) tarafından
Beraber gidemez miydiniz 
(1,452 puan) tarafından
Kızım var uyuyordu
(891 puan) tarafından
Ya ne bılıyosun şuan o kadının koynunda olmadığını bu olayın peşini bırakma bence
(4,216 puan) tarafından
Bende ayni seyi dusundum
+1 oy
(255 puan) tarafından
Haklısın tabi ki ben olsam ben de gitmesini istemezdim galiba
+1 oy
(18 puan) tarafından
Haklısım valla niye haksız olasin yazmışlar insanlik halidir falan bu kişinin hic mi kimsesi yok abisi kardesi ne bilim en uzak akrabasi da mi yok niye hemen eşin valla ateşe korükle gitmek gibi olmasin ama içinden gec onun kostura koştura gitmesinler bi zahmet atlamasinlar herseye 
+1 oy
(387 puan) tarafından
Yoo abrtmiosn cokda haklısın hicmi akrabası yok komşusu yok benm iş arkadasm gekmez aklıma polis ararım çekişi ararım yoldan cevrr yardım isterim dağ başında kalmamstr illaki ama evli bı iş arkadaşı  adamı aramk aklıma gelmez kimsede linç etmesin aşırı kil olurum niyet önemli degl benm için 
(1,452 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum. Ben yolda kalsam en uzak akrabamı bile ararım ama iş arkadaşımı aramam
+1 oy
(873 puan) tarafından
Sınırden bır daha yazıyorum ıçkinlendım ben cnm koştura koştura gıtmesı ayrı tuhaf kadın ıcın benı dinlemesi ayrı olay burnuma pıs kokular gelıyor kadın tarafında bu zman olms herks herkese kscıyor sevıyor yaş onemlı degıl bu devırde ve o kadıns dırek msj atardım onun adına esıne atms ya işim var baska sını ara dıye yuz bulmusss suc esınde 
+1 oy
(1,306 puan) tarafından
Yani çevresinde başka hiiiç arayacağı kimse kalmamışda sıra iş arkadaşına mı gelmiş ... Yersiz.
+1 oy
(425 puan) tarafından
Kesinlikle sonuna kadar haklısın
+1 oy
(891 puan) tarafından
O kadının numarasını alıp neden arayıp agzına sıçmadın acaba o adamı hastanelik eder yine göndermem madem çok iyi niyetli yardım alacak başka kimsesi yok bende eşimle beraber giderdim kadına yardıma öyle saçmalık mı olur ama eşinin yavşaklıgı hiç kusura bakma evli barklı adamı yardımına çagırmak nedir kocan yüz vermese yapamaz böyle bişey
+1 oy
(172 puan) tarafından

Çağıracak başka bir Allah'ın kulu yoksa kadının çevresinde, aile dostunuzsa yani sende tanıyor biliyorsan kadını bırak gitsin derdim. 

Ama öyle bir durum olduğunu sanmıyorum. O yüzden hak veriyorum. Benim eşim hayır kurumu mu, ailenizin çekicisi mi ki o aranıyor der ben de istemezdim gitmesini. Başıma gelmiş gibi sinirlendim valla ya :D 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,103 göst.
12 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 275 göst.
28 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 440 göst.
4 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,366 soru

11,355,921 cevap