0 oy
542 göst.
Diğer kategorisinde (2,400 puan) tarafından

Kızlar yardım edin......

Nasıl yok olur bunlar. Evimiz müstakil bahçeli. 2 katlı. Duvarda kertenkele var. Lavabonun altında hamam böceği var. Bu hafta 3-4 tane öldürdük hamam böceği bugün de 2 tane gördüm kaçtılar. 

Duvarda da kertentele var. Nasıl gider ya midem bulaniyor valla :angry: 

Etkili ilaç ismi varsa verin de yarın alayım kurtulayım ya.  

Lavabolarin giderleri hep tıkalı nereden geliyorlar anlamıyorum.

image

17 Cevaplar

0 oy
(119,345 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
gece yatagina gelsin seni haam yapsin emi ☺️☺️☺️
(2,400 puan) tarafından
De get kız sevda :) uğraşma benlen :D
(119,345 puan) tarafından
yermi yeerr hacım dikkat et ☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(2,400 puan) tarafından

POSTUM USTE CİKSİN 

0 oy
(1,686 puan) tarafından

İlaç bilgim yok ama kertenkele büyük ihtimalle kapıdan camdan giriyordur 

(2,400 puan) tarafından
Anlamadım gitti ya valla :( bakisiyoz sabahtan beri
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Anaam önce gözümü kısarak baktım böcek mi diye ama bu çok tatlı yuvası varda yavrularimi acaba 
(2,400 puan) tarafından
Yok kız kocaman. Küçük değil. Uzaktan çektim diye oylr. İyygghh iğrenç. Allah'ın yarattığina lafım yok da ne bilim benden uzak dursa daha iyi gibi
(7,266 puan) tarafından
Yaa ben minicik yavrusunu görmüştüm çok tatlı oluyo da çocuğun filan varsa kapıyı açık bırakıyordu ondan girer içeri sineklik kullanın kapı ve pencerelere canim
(48,695 puan) tarafından
evin icinde gezerken tatli olmuyorlar bagda bahce de sevimli olabilirler
0 oy
(602 puan) tarafından
Kertenkele zararsız insana gelmez ama görüntü olarak yinede rahatsız edici. Hamam böceği kartuş ilaçlar var yada eczane ve markette satılıyor bir kaç yere koy ancak pek etkili değil benim evde de çıkıyor. Netten zirai ilaç aldık bir kaç noktaya sıktım şırınga gibi bir şeyin içinde ama sonra yine gördüm tâbi sık değil, yine alacağım yaz geliyor. Etkili yöntemi olan bana da yazsın 
0 oy
(15,240 puan) tarafından

image

Bununla koku kazındı. 1 tane bile kalmadı. Ben de burdan bı arkadastan ogrenistim

(1,004 puan) tarafından
Sonrası çığlık , kaynanam bendeydi uyandırdım kadın alfa peçete içine koydu öldürdü bahçeye attı aahshsgag
(15,240 puan) tarafından
Sen benim annrmi gör. Diri diri eliyle alır camdan atar. Hem de pecetesiz . Benim annem senin kaynanani döver asdaadddss
(48,695 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️ ben terlikle eziyorum eger pestili cikmazsa ölü taklidi yapıyorlar
(1,004 puan) tarafından
Öldürmeye kıyamıyorum işte ya nefret ediyorum tiksiniyorum ama asla öldüremiyorum ya bırakıyorum kendi haline yada evde kim varsa ona yapisiyorum :D
(48,695 puan) tarafından
ayy öldür gitsin
0 oy
(114 puan) tarafından
Kira ödemeden ortak olmuşlar size 
0 oy
(230 puan) tarafından
Valla hamam böceği neysede kertenkele korkulu rüyam surüngenlerden çok korkarım hamam böceği için etkili ilaçlar var kertenkele açık kalan yerlerden giriyodur camlara sineklik taktirsan evin giriş kapısını açık bekletme hiç 
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Kedi al bir tane eve canım kertenkeleleri avlar 
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Kiz bende mustakil Barcelona ev ve bi tane bored bile yok kertenkelede yok sana needed geliyor
0 oy
(11,306 puan) tarafından
Kertenkele için bisi diyemem canım ama böceklere birebir imparator ilacı derim
(11,306 puan) tarafından
Keleri öldürme yazık bi kaba koy camın önüne koy dışarı gider
0 oy
(1,091 puan) tarafından
hamam böcekleri için tabletlerden aldım ,işe yaradı her yere koydum . kertenkele de bizim eve süleymancık girmişti ,zarar vermiyorlar ve çıkışı bulunca çıkıp gidiyorlar . 
0 oy
(861 puan) tarafından
Kertenkeleyi bana gönderebilirsin. Ama hamam böceği istemem sende kalsın :d Senin ilaçlama yapmanla olmaz ilaç yapan bir görevli çağırcaksın dışarları ilaçlıyorlar ya onun gibi vardır illaki oturduğun şehirde
0 oy
(129 puan) tarafından
Eczanede şırınga şeklinde ilaç var söylersen onlar bilir çok etkili az az kapı kenarına köşelere sıkıyorsun böcekler gidiyor ama bunlara etki eder mi bilemem 
0 oy
tarafından
Kertenkele dışardan geliyor geçen sene bizim eve de girmiş ti salona kapıyı kapattım eşimle onu yanlız bıraktim eşim bı saat kovaladı 
0 oy
(48,695 puan) tarafından
kertenkeleyi yakalayip atin. diger karalar içinde tablet var cok etkili her yere koy
0 oy
(1,002 puan) tarafından
Kertenkele ilacını bilmiyorum ama hamam böceği için hit şırınga jel ya da chrysamed şırınga kullanabilirsin

İlgili sorular

+2 oy
43 cevap 873 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Linammmm (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 176 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Minimalist (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 83 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Manas (900 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 208 göst.