0 oy
74 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,406 puan) tarafından
Kizlar acile.gittik bagirsak enfeksiyonundan suphelendiler idrar tahlili sonucunu bekliyoruz gaitayi veremedik yapmadı ama surekli kusuyor serumda vurmadilar birseyde yemiyor moralim cok bozuldu ilaclar harici evde ne yapabilirim sivi seyler ver dedi ama yemesiyle kusmasi bir oluyor ne dokunmus olabilir acaba 

7 Cevaplar

0 oy
(2,094 puan) tarafından
Gıda zehirlenmesi olabilirmi geçmiş olsun 
(3,406 puan) tarafından
Farkli birsey yedirmedim ki canım bende sudan süphelendim cesme suyu iciyoruz biz suyun icine birseyi karistirdilarki
(1,941 puan) tarafından
Sudan olur biz bile çeşme suyu icmiyoruz canım bebek ise arada bazen mikrop karışıyor çeşme sularına yani bence icirmeyin damacana su alın en azından sadece bebeğinize
(3,406 puan) tarafından
En iyisi yarin marketten sise su alayim
-Reklam-
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Yoğurt biraz iyi geliyor geçmiş olsun serum neden vermediler acaba 
(3,406 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım ya devlet acildeydik tahlil sonuclarina gore ilac vericem dedi esim bize eve birakti o hastaneye geri döndü tepeden tirnaga kusuk oldum cocugumu soydum kendimde soyundum idrar sonucunu bekliyoruz esim geri gitti sonucu almaya
0 oy
(284 puan) tarafından
Kaç yaşında bu illet ilaçsız geçmiyor gaitayı vermeniz gerek bakteriye göre ilaç başlanıyor
(3,406 puan) tarafından
Cumartesi 2 yaşında olcak yapmadi canim sabah yapinca gotururuz olmazsa esimle gönderirim
0 oy
(1,936 puan) tarafından
Bizimde geçen gün aşırı ishal ve kusma vardı gaita tahlili verdik enfeksiyon çıktı. Serum taktilar ve antibiyotik verdiler öyle çocuğum kendine geldi. 
0 oy
(395 puan) tarafından
Salgın mı var bende oyleyım dunden berı 
0 oy
(8,274 puan) tarafından
Kefir ,yoğurt kullanılır sin canım geçmiş olsun.
0 oy
(601 puan) tarafından
Bizimde öyleydi neden serum yakmafilar gerçi bizde yüksek ateş vardi belki ondan takmislardir. Bağırsak ve boğaz enfeksiyonuydu enterogermina verdi bağırsaklar için. Canım onu yokken verdim faydasını gördüm 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 126 göst.
31 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Misafiirrrrr (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 131 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.
6 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 104 göst.
6 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,787 soru

11,368,824 cevap

34,850 kullanıcı