0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde (7,747 puan) tarafından

Eşim bimden tavuk almıştı iğrençti Allah affetsin nimete de öyle söylüyorum ama şikayetvara şikayet ettim 2 gün önce bakalım ne olacak 

Normalde marketlerden et ürünleri almam eşim benden habersiz almış 

Ayrıca bu siteyi de şikayet etmişler 3 kişi etmiş ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯

image

9 Cevaplar

0 oy
(1,991 puan) tarafından
Bellonayi şikayet etmiştim geri dönüş yapmışlardı. Bimden o hatayı yapıp bende tavuk almıştım bime bildirdim bölge müdürü aramıştı bir sonuc çıkmadı 
(7,747 puan) tarafından
Hani birşey beklemiyorum daha çok dikkat etsinler ve bir özür dilesinler diye şikayet ettim
(1,991 puan) tarafından
Dikkat etmezler malesef keşke etseler. Umarım özür dilerler bende dilemediler :)
-Reklam-
0 oy
(1,253 puan) tarafından

Evet ben bulundum 3-4 şikayetim vardı:D

(7,747 puan) tarafından
Sonuç aldın mı peki
(1,253 puan) tarafından
Evet coğu zaman sonuc aldım bir kere dilek pastanesinde zehirlenmiştim orası çok ilgilendi beni davet ettiler ama ben gitmeidm :D
(7,747 puan) tarafından
İyi bari ne güzel ilgilenmişler
(1,253 puan) tarafından
Kız zehirlenmişim dalga geçer gibi davet ediyorlar ne diye gidecem özür dileyip geçsinler :D birde tabi o site demek ki çok etkili  ki benim şikayetimi kaldırmamı istediler ben kaldırmadım tabi
(7,747 puan) tarafından
Demek ki bazen insan birşeye güvenmeyince şikayet vara bakıyor demekki insan sil demişler
0 oy
(209 puan) tarafından
Kargo şirketi falan şikayet ettim ondan sonuç çıktı ama trendyolda bir sorun yaşadım bir şey çıkmadı. Trendyol suçu satıcıya attı kaldı öyle 
(7,747 puan) tarafından
Sonuç çıkması iyi olmuş
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Bende bulundum dondurulmuş ıspanağın içinden Karaböcek çıkmıştı canlı değildi tabiki oda donmuştu ispanakla birlikte pişmiş ve kaşığımla birlikte ağzıma girmişti hatırlamak istemiyorum ya berbat iğrenç bişeydi 

Bir daha asla paketli hiç birşey almadım o günden sonra güya markada telafi paketi getirdi yarınki sabah ama onları da olduğu gibi kardeşime verdim kullanmadım asla almam artık. 
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Karacayı şikayet etmiştim. 3 gün sonrasına geri dönüş yaptılar. Ürünlerim gelmemişti onun içindi. Sonradan ürünleri gönderdiler şikayeti geri çekmem için sürekli arayıp durdular gelin çay içelim, gelin kahve içelim oturup konuşalım diye. Ama ben şikayetimi çekmedim hiç.
0 oy
(5,351 puan) tarafından
Hem suçlular hem güçlü dilleri 3 metre hakaret edip sonra neden engel yedik diye şikayet ediyolar :) 
0 oy
(440 puan) tarafından
evet şikayetde bulundum ve sonuç da aldım.
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Evet bulundum şuan oturduğumuz yere yeni taşınmıştık şok markete gittim kasaya bakar mısınız dedim diye orada ki çalışan yanımda iki çocuk varken üstüme yürüdü tabi eşime haber gitmiş eşim geldi falan sonra şikayet vara yazdım adamı daha görmedim markette 
0 oy
(10,387 puan) tarafından
Ben ettim maviyi lcw yı xiaomi yi halk bankı hepsinden dönüş aldım :) 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 132 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Suriyelilergitsin (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 40 göst.
8 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,315 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 645 göst.
25 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Aminee! (237 puan) tarafından soruldu

380,452 soru

11,390,962 cevap

34,899 kullanıcı

...