0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (95 puan) tarafından
Gece uyku tutmayanların arasında bu gece bende varım. Çocuklar uyudu ama benim asla uykum gelmiyor elimde telefon bakınıyorum:) canım sıkıldı ve size benim gibi uyuyamayan annelere soru sorasım.geldi. daha önce bu soru soruldu mu hiç bilmiyorum:)  Ne uzattin bee hadi soracaksan sor dediğinizi duyar gibiyim :)) O zaman işte soru geliyor...

Geçmişe dönüp birine bir şey söyleme şansınız olsa kime ne söylemek isterdiniz? 

12 Cevaplar

+1 oy
(415 puan) tarafından
Geçmişe dönsem sadece kendime birşey söylemek isterdim oda KENDİMDEN ÖZÜR DİLERDİM 
(95 puan) tarafından
Benim de içimden kendime verdiğim cevap tam.olarak buydu canım. Çünkü bende en çok hatayı ve haksızlığı her zaman kendime yaptım
(415 puan) tarafından
Kesinlikle bende :(
(95 puan) tarafından
:((((
-Reklam-
0 oy
(591 puan) tarafından

Off hangisinden başlasam ki :D

(95 puan) tarafından
Liste çok uzun dimiii :))
0 oy
(7,587 puan) tarafından
Geçmişindeki kişilerin hepsinin burdan taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hangi birisinden basliyim hepsi birbirinden beter
(95 puan) tarafından
Hahahahaha ay güldürdün beni canım Allah da seni güldürsün :))) Geçmişe mazi derler aslında takılı kalmamak lazım ama yine de içine de atmak istemiyor insan
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Geçmişle pek ilgilenmiyorum. Şimdi şöyle bir yokladım da geçmişe dair gram bir şey hatırlamıyorum. Zaten bir şey söylüceksem pat diye söylerim o yüzden sanırım keşke şunu söyleseydim demiyorum :) ama şöyle de bir durum var keşke öyle söylemeseydim diyorum sonradan amaaan boşver söyledim bir kere bir şey olmaz diye unutup gidiyorum :)
(95 puan) tarafından
İnan bende böyle.olsun istemiyorum canım karşı.taraf mesela gayet keyfi yerinde hayatına devam ediyor ama ben o kadar kolay bu seviyeye erişemiyorum umarım bana da nasip olur ya acilen:))
(1,337 puan) tarafından
İnşallah canım. Acı tecrübelerle bu kıvama geldim. Allah sana yaşatmasın acilen düz yoldan nasip etsin diyim :):)
(95 puan) tarafından
Ah canım.benim teşekkür ederim amiin inşallah.  Dilerim senin de yaşadığın son acı tecrübe olur.  Hep çiçekli yollardan yürürsün inşallah:*
(1,337 puan) tarafından
Oyy ağzın bal yesin :) inşallah canım. Teşekkür ederim ❤️
(95 puan) tarafından
Rica ederim canımmm ❤️☺️
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Anne babama soylerdim sizsiz ben napayim neden erkenden ucup gittiniz 

Kimsesiz kimlere ne paylasim.yapayim.
(95 puan) tarafından
Ahh canım benim yüreğimi sızlattın. Rabbim mekanlarını cennet etsin inşallah nurla doldursun yattığı yerleri
(2,475 puan) tarafından
Amin canim en cok ogluma uzuluyorm bi dede anane sevgisi goremicek simartilan torun olamayacak koksuz dalsiz kaldik
(95 puan) tarafından
Ah canım keşke.elden bir şey gelse ama ne yazık ki :( sen sürekli anane ve dedesini ona anlat fotoğraflarını göster hayatta olmayabilirler ama çocuklar o sevgiyi o bağı eminim ki yaşamadan hisseder. Benim de eşimin babası vefat etmiş biz daha evli değilken bayramlarda oğlumu da kabir ziyaretine götürüyoruz anne dedeye geldik dimi diye soruyor artık biliyor tanıyor fotoğraflarını hep gösterdim ona dedesinden bahsettim eşimin daha çok anlatmasını istedim babasıyla yaşadığı güzel anları vesaire bu şekilde vefat da etmiş olsa aralarında bir dede torun ilişkisi yaşatmış oldum Allah bütün ölmüşlerimize rahmet eylesin inşallah canımm anneciğine ve babacığına da peygamber efendimiz şefaatçi olsun inşallah
0 oy
(354 puan) tarafından
'İnsanlara bu kadar değer verme sonra çok pişman olacaksın ' derdim sanırım 
(95 puan) tarafından
Boyle bir imkan verilmiş olsaydı bence hepimiz kendimize aynı şeyi söylerdik canım çünkü gerçekten değer gören nankörleşiyor
(354 puan) tarafından
Gerçekten öyle kime çok iyi davranirsan ilk o sana sırt çeviriyor insanlar bazen çok kötü olabiliyor
(95 puan) tarafından
Ne yazık ki canım
0 oy
(766 puan) tarafından
Gorumceme ağzına burnuna sıçayım derdim :))) çünkü cirkefin önde gideni 
(95 puan) tarafından
Hahahahahahah hala diyebilirsin bence canım de kız de ben arkandayım hahahahaah
(766 puan) tarafından
Şuan yüzünü bile görsem midem kalkar zaten hamileyimmm iyyyrt iyice tiksindim ammmaaa velakin elbet birgün dicrm
(95 puan) tarafından
Aman aman o zaman aklına bile getirme canımm elbet bir gün zamanı gelir o zaman haddini bildirirsin
(766 puan) tarafından
Elbette büyük bir zevkle Boyle liste yapiyom.beynimde her seferinde bı   şaplak atiyom çünkü kaşınıyor bende kasıyorum güzelce ne:)
(95 puan) tarafından
Oh ellerine sağlık canım kaşınanı kaşicaksın:))))
0 oy
(2,094 puan) tarafından
Ben herhalde eşimle evlenceğim zaman ona o zaman söylediğim herşeyin tam tersini söylerdim çünkü anlayış gösterdikçe hep daha fazlasını istedi bende enayilik yaptım ve daha fazla anlayış gösterdim şimdi elde var (0)
(95 puan) tarafından
Cevabın beni gerçekten üzdü canım umduğumuz gibi bulamadığımızda incinmemiz o kadar normal ki... Dilerim bugün olamadın belki ama yarın ve hayatının geri kalanını çok mutlu bir şekilde geçirirsin eşinle arana muhabbet afiyet versin inşallah Rabbim
0 oy
(766 puan) tarafından
Aklım varsa evlenme evlenme evlenme :)))) bide bu var 
(766 puan) tarafından
Kafasina sicaim:)))
(766 puan) tarafından
Kafasina sicaim:))) kız bu hamilelik hormonlari iyice ağzımı bozdu ya :))
(95 puan) tarafından
Hahaha olsun canımm sen torpillisin+1 le ☺️❤️
(766 puan) tarafından
Tisikirlerrr cinimmmmm❤️❤️❤️
(95 puan) tarafından
Ricalar efeniiimmm :)))❤️
0 oy
(193 puan) tarafından
Ohoooo bu vevzu uzar hiç ugraştırma gece gece:))
(95 puan) tarafından
Hahaha o zamann hiç sormadım say canımm :))) boşuna zihnini meşgul etmeyelim :))):*
0 oy
(581 puan) tarafından
Ben babama söylerdim sakın ölme derdim 
(95 puan) tarafından
Ah ah :( Allah rahmet eylesin canımmm
0 oy
(260 puan) tarafından
Anneme babama derdim ki 

Beni çok zorlandiniz evlenmem için bak gördünüz mü halim perişan bunu biliyorsunuz vicdan azabı çekiyorsunuz şimdide. Hakkım helaldir ama Allah görüyor o herşeyin en iyisini bilir derdim 
(95 puan) tarafından
Ah canım benim ya :( gerçekten bir çocuğun geleceği için anne babasi o kadar önemli ki :( Rabbim.yardimcin olsun canım ne diyebilirim hiç bilmiyorum
(260 puan) tarafından
Canım bol dua et hayrına . :)

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 515 göst.
30 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
6 cevap 250 göst.
13 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ⚘GüLoM⚘ (2,130 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 635 göst.
0 oy