0 oy
110 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
Kızlar eltimle ilgili çok dert yandım bu son olsun:) eltimle aram çok iyidir fakat şu ara bana bi aydinlanma geldi:)) kızlar benim eşim memur ve yeni evlenince bana eltim kaynanm dediler ki eltimgile ev konusunda yardım edecekmisiz . Sonrada bize ev alinacakmis. Fakat bende eltime demiştim ki niye kaynanamgil bizi kandırıyo dedim bizim eve ihtiyacımız yokki suanlik lojmanlar var dedim. Oda aradan 3 yil geçti biz çok borçlandık . Eltimde bana dediki sana bi sözünü hatırlattı mi bu borç dedi bende neyi dedim dediki sen zamanın da demiştin ki bizim eve ihtiyacımız yok memur esim 

Ben bunu ne niyetle söylediğimi iyi biliyorum. Fakat diyelim ki yanlış anladı. Bunun Borçla ne alakası var. Hadi ev bulamayizda der ki naber hani eve ihtiyacınız yoktu . Yani sizcede garip değil mi söylediği oh etmiş resmen

2 Cevaplar

0 oy
(27 puan) tarafından
Üste çıksın 
-Reklam-
0 oy
(818 puan) tarafından
Bence burada sanki eltin haklı gibi olmuş ben eltini tanımıyorum ama ben böyle birşey yaşasam derdim ki düşmez kalkmaz bir Allah ama eltin fena tipli birşeyse aynısı onun başına gelse o da size yanaşmayan bir tipse boşver ne derse desin insanın kalbi önemli 

İlgili bir soru bulunamadı

379,357 soru

11,355,267 cevap

34,829 kullanıcı

...