0 oy
149 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,397 puan) tarafından
Kızlar hastaneye yatisimiz.yapıldı ozel hastaneye geldi dun acilde serum bile vurmamislardi sabah gene kusunca birde ishal olmaya baslayinca ozele.getirdik ince bagirsaginda mikrop varmış 24 saat burdayiz devlet hastanesi neden yatis yapmadi hala anlamis degilim serum bile vurmadilar ilac bile yazmadilar ateside cikmaya basladi gece tedaviye baslansaydi belki bu kadar ilerlemezdi

4 Cevaplar

0 oy
(3,097 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım. Bence başlarından savdılar. Çünkü aynısı başımıza geldiğinde özele gitmiştik bize de serum vermişlerdi. Zor bir durum Allah yardımcınız olsun ama serumdan sonra baya toparlamıştı inşallah siz de bir an önce atlatırsınız
(3,397 puan) tarafından
Insallah canım tesekkur ederim  onlara da ayri bir sinir oldum en azindan tahliller cikana kadar bir serum vursalardi toparlardi sabah hic bir sey yediremedim sadece emmek istiyor onuda cıkariyor
(3,097 puan) tarafından
Allah şifa versin canım benim inşallah
-Reklam-
0 oy
(542 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin 
(3,397 puan) tarafından
Amin canım tesekkur ederim
0 oy
(1,282 puan) tarafından
Geçmiş olsun 
(3,397 puan) tarafından
Tesekkur ederim
0 oy
(981 puan) tarafından
bu ara teshis koymamak icin thalilde yapmiyolar irdelemiyolarda sanirim ustlerden oyle istendi.ates ishal diyerek goturdum 9aylik tahlil bakmadan agumentin ve calpol verdiler.salginlar var ama buyutmuyolar gundeme getirmiyolar.olan bize oluyo hep hastayiz buyuk kucuk herkes hasta ama neyimiz oldugunu bilmiyoruz
(3,397 puan) tarafından
Aynen birseyde demedi devlet bagirsak enfeksiyonu dedi herhangi bir ilacda vermedi serum bile vurmadilar dedim bir de cok kustu diye ona ragmen birsey yapmadilar bugunde ishali basladi atesi cikmaya basladi
(981 puan) tarafından
sybsimbo muydu hatirlamiyorum probiyotik damla almistik idrar yolu enfeksiyonundan dolayi ates 38bucuk olmustu 7 8 kerede kaka yapmisti kaka artik yesile dönmustu bu damladan verdim kakasi durdu sabaha kadar yapmadi sonra hemen normale döndu cok sukur.guzel ozel damlalar var bagirsak duzenleyici onlardan birinden alirsan hemen duzene sokar.atesi icin antibiyotik kullanman gerekebilir istersen ozele gotur durumun varsa
(3,397 puan) tarafından
Özeldeyiz suan canim hastane yatis yapti serum veriyorlar 24 saat gozetim.altindayiz

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 610 göst.
21 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevilay09 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 573 göst.
13 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 353 göst.
14 Kasım 2019 Diğer kategorisinde TolstoyunBİsikleti (1,093 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 232 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (736 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,358,638 cevap

34,833 kullanıcı

...