0 oy
228 göst.
Diğer kategorisinde (7,606 puan) tarafından

image

varmi ben gibi 101 takintilisi bagimliligi olan :)

Bebeler uyudu mutfak bulaşıklar bekliyordu 1 2 el oynayıp girisecem işlere motivasyon bı nevi napiyonuzzzz lennnnn

10 Cevaplar

0 oy
(8,238 puan) tarafından
Miniğin uyanmasini bekliyorum. Süpürge yapacağım of of. Hergun ev işi bıktım.
(7,606 puan) tarafından
Sal gitsin
-Reklam-
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Afiyet olsun cnm eşim iş görüşmesine gitmişti aradı gel bı keyif kahvesi içelim dedi hazırlandım bı sgara içip cikicam inşallah  

image

(296 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun hayırlı olsun şimdiden. Benimde üçüncü dogumumdan sonra daha kötü oldu
(1,629 puan) tarafından
Çocuklarımızin canı sağolsun benimde normalde 3 Gebelik geçirdim biri 16 haftalık karnimda kalbî durdu sonra ikinci ye kızıma hamile kaldım doğdu 3 günlük vefat etti sonra oğluma hamile kaldım 3 ay sonra 3 yaşına girecek inşallah
(296 puan) tarafından
Rabbim sabır versin canm cennette seni bekleyecekler . Rabbim oğlunu bağışlasın acısını göstermesin. Kaç yıllık evlisiniz?
Üç tane kızım var ilk ikisini ben istedim ve arka arkaya oldu bir süre çocuk düşünmüyordum sonra günüm geçti test yaptım hamileymişim.  Rabbim bağışlasın evlatlarımızı. Hiç sabrım kalmadı onun farkındayim ruhen bedenen çöktüm
(1,629 puan) tarafından
6 yıllık evliyim cnm Rabbim yardımcın olsun
(296 puan) tarafından
Maşallah bı yastıkta kocayın canm
0 oy
(1,290 puan) tarafından
Mutfağa girdim toplayıp yatak odasına girişicem bir sürü çamaşır var katlanıcak ütülenicek
0 oy
(5,485 puan) tarafından
Hastanedeyiz sabah kendim diş çektirdim sonra kayınpederim hastaydı sağlık ocağı acile gidin deyince buraya geldik röntgen sırası bekliyoruz 
0 oy
(489 puan) tarafından

Ev işleri bitti.  Küçüğü emzirdim sallıyorum. Büyüğü de halası balkonda yatıracakmış.  Sonra bir kahve içer iğne oyası yaparım.  Bu aralar fazla hevesliyim yapmaya.  Elimdeki bitse diğerine başlasam hemen :)

0 oy
(12,994 puan) tarafından

Çocuklardan önce eşimle çok oynuyorduk evde 2 kişilik 101 çok eğlenceliydi :) 

Şimdi bir kere çıkardık taşlar oraya buraya dağıldı :)

0 oy
(6,232 puan) tarafından

image

parktan selamlarrrrr
0 oy
(1,088 puan) tarafından

image

oglusumu uyutmaya çalışıyorum o uyusun kahve içip spor yapacağım oglus uyandiktan sonra Yuruyuse çıkacağım 
0 oy
(18 puan) tarafından

Valla videolara baka baka igne oyasi ogrenmeye calışiyorum ilk yazmamı yapıyorum yapmaya çalışıyorum :D

0 oy
(1,199 puan) tarafından
Minnak uyudu bende toz alcam uyanınca ve corba yedircem

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 338 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 339 göst.
0 oy
4 cevap 188 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nilmerve (8 puan) tarafından soruldu

379,607 soru

11,363,858 cevap

34,841 kullanıcı

...