0 oy
59 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (214 puan) tarafından
Kızlar canım çok sıkkın neden böyle anlamadım sık idrara çıkıyorum ama yanma falan yok sistit olsa yanma olur wc gidiyorum sanki patlayacakmış gibi idrar hissi var ama çok az geliyo  idrar yapıp çıktıktan sonra yine aynı kafayı yicem cok sinir bozucu bişey hamilelik süphem var ama bu idrar sıkıntısı ilişkiden önce de Vardı hamilelik Le alakası yok bence idrara sıkışık gibi geziyorum neyin nesi bu anlamadım sistit olup yanma sızlama olmayan var mı nete baktım mesane sarkması kanseri bir sürpriz şey ıyıce canım sıkıldı

5 Cevaplar

0 oy
(177 puan) tarafından
Bende de var mesane sarkması ondan olabilir hastaneye git canım 
(177 puan) tarafından
Canım bende zorlu doğumdan dolayı vajinada sarkıyor ya rahmim yada mesane sarkması
(214 puan) tarafından
Allah korusun onların Belirtilerine baktım da sürekli kanli akıntı ağrı tuvalet tutamama bence sende de öyle bişey yok o eline gelen şey vajina girişinde polip siğil vs olabilir öyle bişey olsa sadece sık wc çıkma olmaz ki
(177 puan) tarafından
Canım polip siğil olsa yıllardır böyle  ilk çocuğum doğduğundan beri böyle yani
(214 puan) tarafından
Kız valla nasıl dayanıyon yıllardır bu idrar hissinin hep olmasına 1 haftadır canım çok sıktı bu mevzu... Hem senin dediğin gibi olsa doğumda anlarlardı doktorlar şekerim
(177 puan) tarafından
Bende korkumu yensem gidicem inşallah kafamı karıştırıyor ama kime sorsam rahim sarkması diyor buna
-Reklam-
0 oy
(214 puan) tarafından
Kızlar benim gibi olan yok muu
0 oy
(186 puan) tarafından
Üşütmüşsün canım ayağına çorap giy terletmeyecek kalınlıkta 
(214 puan) tarafından
Bacım 1 haftadır böyle ya olsa geçerdi ayağımda çorapla uyuyorum düşün
(186 puan) tarafından
Valla bol bol su iç ayaklarını sıcak tut üşütünce ben öyle oluyorum
0 oy
(822 puan) tarafından
Ben genel de ayaklarımı üşütünce öyle oluyor canım 
(214 puan) tarafından
Uzun sürer mi benim 1 haftadır böyle yani
0 oy
(99 puan) tarafından
Bende 1 haftadır çok sık idrara çıkıyorum yanma acı vs yok enfeksiyondan şüpheleniyorum sabah sağlık ocağına gideceğim 
(214 puan) tarafından
Ya bende gideyim sabah afedersim yapıyorum daha elimi yıkamadan yine idrar var hissi sanki dolu dolu seninde öyle mi
(99 puan) tarafından
Evet canım hep varmış gibi hissediyorum bir de ben 12 hftalık hamileyim daha hani çocuk baskı yapıyor desem o da olamaz küçük daha çünkü devamlı çok varmış gibi hissediyorum bir gidiyorum azıcık yapıyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 105 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Pasakizz (807 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 131 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde kgulsum590gmail.com (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
27 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merveeee (32 puan) tarafından soruldu

379,381 soru

11,356,260 cevap

34,832 kullanıcı

...