0 oy
229 göst.
Aile kategorisinde (2,068 puan) tarafından
Yani moralim bozuldu annem altmis beş yaşında.bugun kızımın çocukluk arkadaşı (16) bin annesi vefat etmiş.diyor ölüme hazırlıklı ol .yani sörf bu değil hasta olsam der yaşlandın ölüme yaklaştın.olsen bu kadar uzulmezdim sürekli böyle birgün dedim hadi ben öleyim çocuklarım ne olacak anne dedim daha üç yaşında kızım var dedim rahatlican mi ben ölünce dedim yine aynı anlamadım benimde çocuklarım var ölüm Allah'ın emri ama ben onlara hiç ölümü yakıştıramıyorum yani annemin tavrı acaba dedim olcem de malum mu oluyor psikolojisine kaptırdı beni

6 Cevaplar

+1 oy
(3,006 puan) tarafından
Afedersin canım k bakma da madem öyle sana ölürsün diyor da kendi bu yaşına nasıl gelmiş peri m anne k bakma tekrar ama yanlış düşünmüş
(2,068 puan) tarafından
Yani hesap ise herkes kendini hesaba ceksin
-Reklam-
0 oy
(744 puan) tarafından
Bence ibadetlerine dikkat et ölümün yaşı yok demek istiyor ölüm insan için ne zaman geleceği belli olmaz ki 
(2,068 puan) tarafından
Zaten dikkat ediyorum yani en ufak bir hastalık anında bunu dillendirmesi hoş değil yada bugün hoş mu kizimin arkadaşınin annesi olmuş sende hazırlıklı ol diyor insan demez mi rabbim seni evlatlarına bağışlasın yavrum diye onaltı yaşında bir çocuğun annesiz kalmasi iyi birşey mi
0 oy
(10,021 puan) tarafından
Alla alla ilginc ya. Kac yasindasinki
(2,068 puan) tarafından
Kırk yaşındayim
(10,021 puan) tarafından
Daha hayatinin baharindasin kiz. Boşver. Bazi insaar öyle oluyo ya ne biliyim degisik
(2,068 puan) tarafından
Dimi yani ifrit oldum kendi kaç yaşında diyor yaslandin sen birde genç gösteren biriyim herkes otuz otuzbes diyir
0 oy
(239 puan) tarafından
Ne yani o çocuğun annesi ölmüş diye siz de mi öleceksiniz? Annenixinfe boyl demesi çok yanlış.. Allah sıralı ölüm nasip eder inşallah de sende. Onun yaşı var ya. 
(2,068 puan) tarafından
Dimi sabah sabah moralim bozuldu ya birde insan evladına nasıl yakistirir ölümü rabbim hayırlı ömürler versin yani ufacık çocuğum var hoş mu bu soz
(239 puan) tarafından
İşte... Boşver. Sen bir daha derse. Annecim Allah sıralı ölüm versin de. Bir anne evladına öyle birşey diyebilir mi ?
(2,068 puan) tarafından
Ne bileyim canım sıkıldı
0 oy
(804 puan) tarafından
Kendi kaç yaşına gelmiş kendine yakıştırmiyor da sana mı söylüyor . Ne kadar saçma. Insan çocuğu kaç yaşına gelirse gelsin hayatta söyleyemez öyle bir şeyi. Aklına bile gelse kalbi sıkışır korkar Allah korusun. 
(2,068 puan) tarafından
Dimi yani dua yerine geçer der ağzını kapatır bazen bu çok içimi acıtıyor
0 oy
(1,306 puan) tarafından
Ay tövbe tövbe ne moral bozucu bi cümle. Bidaha söylediğinde şakayla karışık anne bak önce anneler gidiyor de :D

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 657 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 587 göst.
0 oy
20 cevap 942 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,182 göst.
17 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu