0 oy
684 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Kuaförde boyatmış çokta güzel olmuş ama koyu kahveydi saçları sapsarı olmuş bitkisel boya hiçbir zararı yok dedi bitkisel boya saçın rengini açar mı böyle benim içim sızladı küçücük bebenin saçlarını boyatmış diye 

22 Cevaplar

+12 oy
(8,911 puan) tarafından
Ayy deliricem vallahi çıldırıyorum suan gerçekten ülkede bu kadar gerizekali var mı diye sormuyorum artık eminim %70i tam gerizekali kurban bayramı yaklaşıyor ya acaba hayvanlarin beyinlerini bu %70lik gerizekalilara taksak etki eder mi
(8,911 puan) tarafından
Dipleri çıkınca her ay dip boyası mi yaptırcakmis
(7,576 puan) tarafından
Ayy tovbe
(886 puan) tarafından
Ben görünce dedim zaten zararlı değil mi diye yok bitkjsel falan dedi ne kadar bitkisel olursa olsun illaki saçı açmak için kimyasal kullanmışlardır keşke yaptirmasaydin diye
(341 puan) tarafından
En doğru cevap öyle sınırım ki böyle insanlara çekin ellerinizi masum cocuklarinizdan dan da kendiniz ne halt yerseniz yeyin ya valla yazık günah
(1,180 puan) tarafından
Bitkisel yada değil hiç farketmez çocuğun sağlığına zarar veriyor bedenen ruhen zarar veriyor sonuçta 2 yaş çocuğu genç kadın gibi büyütmeye çalışıyorlar herşeyin bir zamanı var o yaşta kadın meme emmiyor bu 2 yaşına uygunsa boyamasıda aynı tam tersi oluyor çocukları kadın gibi büyütüp nasıl bir kafa yaşıyorlar sonra benim çocuğum neden böyle oldu olur tabi
-Reklam-
0 oy
(43 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin komşuna 
(886 puan) tarafından
Öyle canım bence de Allah akıl fikir versin
0 oy
(2,414 puan) tarafından

Oha ilk defa duydum böyle bişey. 10 yaş çocuk komple boyatsa bile şaşırırdım, 2 yaşa şok:blink:

(886 puan) tarafından
Bende ilk defa gördüm o yüzden şaşırdım acaba dedim normal mi o yuzden paylaşmak istedim
(2,414 puan) tarafından
E napıcak bu kadın saç uzadıkça dip boya mı yaptıracak hey Allahım.
0 oy
(10,880 puan) tarafından
Ay Allah akıl fikir versin yemin ederim akıl fikir versin.istedigi kadar bitkisel olsun ya o renge gelinceye kadar o saç bitkisel olma ihtimali var mı ya.benim bir arkadaşım 7 yaşındaki kızının saçını boyatmisti ama o çocuk okula gidoyordu saçları kınalı rengiydi .cocukla çok dalga geçiyorlar mis okulda çocuk okula gitmek istemiyordu mecbur kalmislardi
(886 puan) tarafından
Aynen canım bende şaşırdım yani boya bitkisel de olsa açılması için bir işlem uygulanmıştır diye dusunuyorum üzüldüm görünce ne bileyim acaba dedim normalde böyle bir uygulama sekli var mı merak ettim
0 oy
(129 puan) tarafından
Allah akıl dağıtırken bunlar şemsiye mi tutmuş bana gelmesin diye bu ne zeka bu ne akıl bu ne düşüncesizlik çocuk ya adı üstünde 2 yasında bide saç mi boyanır  hadi anne anne değilmiş baba damı sesi cıkmıyor
(886 puan) tarafından
Babasını pek tanımıyorum ama sanmıyorum ses edeceğini genelde annesi ilgileniyor kızla bende şaşırdım hatta dedim abla ne kadar bitkisel de olsa illaki açarken kimyasal kullanmıştır keşke yapmasaydın diye
(129 puan) tarafından
Annesi de ilgilense o evde baba da var hiç mi adamlığı sözü geçmiyor kıza üzüldüm gerçekten böyle bir aile sahıp olduğu için
0 oy
(8,149 puan) tarafından
Bu insanlar artık kendilerini şaşırmış ya..
(886 puan) tarafından
Öyle canım daha neler gorecegim dedim bende
0 oy
(5,839 puan) tarafından
Kına yakanı duydum ama boyayanı da ilk defa duyuyorum deli mi ne
0 oy
(954 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin . Önümüzdeki ayda kaşını aldırırı komple ağdayada sokar . Kafa yapısına bak Allahım yemin ederimki okudukça postları şok geçiriyorm 
(886 puan) tarafından
Hic kızım olmadigi icin bilmiyorum 2 yaşında var mı böyle meraklari bana da acayip geldi
0 oy
(533 puan) tarafından
Allah akıl sağlığı versin böylelerine m.a.l komşun boyattı o dangalak kuaför niye engel olmadı ya yuh diyorum böylesine 
(886 puan) tarafından
Aynen birde o kısmı var kuaför nasıl boyamış görünce şok geçirdim
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Derdine zoru neymiş küçücük çocuğun saçını başını boyuyo Allah akıl fikir versin ne diyelim 
(886 puan) tarafından
Kendide öyle süslü puslu birisi degil ne bileyim acayibime gitti
(9,001 puan) tarafından
Papatya suyu falan duydum da birdenbre boyatmak çok saçma küçücük çocuk bırak da büyüyünce kendi karar versin boyatsin
0 oy
(15,171 puan) tarafından
Ben bebeğime zararı olmasın diye kendi saclarimi boyatmiyoeum emzirirken. Değil ki çocuğumun saçlarını boyatayim. 
0 oy
(10,330 puan) tarafından
Tansiyonum çıktı. Değil gebelik ilk bir yıl boyatmadım ben kafasına o kimyasalı b.k mu var sürdürmüş
(886 puan) tarafından
Sorun zaten kimyasal oldugunu kabul etmemesi canım bitkiselmis nasıl açtılar o saçı ben anlamadım
(10,330 puan) tarafından
Ya kendini avutsun bir de ufacık bebeğin saçını mı beğenmemiş haspam
0 oy
(1,123 puan) tarafından
Ya ben hamileyken ve emziriken bile kızıma etki edermi diye korkarken milletin rahatlığa bak lan
0 oy
(818 puan) tarafından
25 yaşındayım  stresten saçlarıma aklar düştü ama bir kere bile boyamadım hamileyken de emzirirken de hatta emzirmem çok kısa sürdü 10 ay emzirebildim hala oğluma kokar mı acaba diye boyatmıyorum kimyasal olarak ne bileyim çok ilginç bitkisel olarak papatya ile falan açıyorlar saçı ama 2 yaşında ki bir çocuğa hatta bebeğe neden böyle birşey yapmış aklım almadı benim 
(886 puan) tarafından
Ben normalde de boyatmiyorum senelerdir ondan bir şaşırdım bu kadar gelişti mi diye bebekler icin de var mı artık diye ama buraya sorunca gerçekten anormallik olduğunu bir ben düşünmemişim
(818 puan) tarafından
Öyle çocuk boyaları var saçları için renkli falan bitkisel görüyorum insagramda hani doğum günleri partı için galan kullanıyorlar ama saçı açanı ilk defa duydum senden :)
(886 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ben kendim acmislardir diye dusundum koyu renge direk tutuyor mu ki boya bir fikrim yok
0 oy
(1,284 puan) tarafından
AP.tl mı o kadın 
0 oy
(6,959 puan) tarafından
Neee 2 yaş bebeğe mi sen ciddi misin 
(886 puan) tarafından
Öyle canım görünce bende çok şaşırdım
(6,959 puan) tarafından
Canım yanlış anlamada roman falan mı onlarda götürüyorum çünkü küçücük çocukların saçları boyalı oluyo
(886 puan) tarafından
Adanalılar canim roman oluyor mu onlarda bilmiyorum
(6,959 puan) tarafından
Yoo değildir aslında valla bilemedim ama çocuğa üzüldüm ben bile boyayinca basım agriyo kokudan ysniyo kafam
0 oy
(51 puan) tarafından
Resmen istismar bu inanamıyorum ya 2 yaşındaki bebeğe ne gerek var boyaya en bilinçsiz insanlar 
(886 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum bir nevi istismar dediğin gibi
0 oy
(2,250 puan) tarafından
Küçücük kız çocuklarını kadınlaştiŕma derdinde olan annelere hayret ediyorum herşeyin bir zamanı var belki o çocuk ileriki hayatında doğallıktan yana olacak hiç saçını boyatmıcak işin kimyasal boyutuna girmiyorum bile çünkü öyle insanlar o kısmına takılmıyor malesef 
0 oy
(1,923 puan) tarafından
Bizim oyun evinde de var oyle bir çocuk 2.5 yaşında oğlum o yaş grubuda,kız çocuğuda  baya garip oluyor yasida iyice küçük olunca , birde çocuk çok esmer takıntı yapmışlar galiba sapsarı boyamislar bir acayip olmuş , ep esmer tene sap sarı aralarda turuncumsu yansımalı bir saç, çocuk çingene çocuğu gibi olmuş birde boyanın çocuğa zararı ayrıca çok kötü hani kendim boyarken bile oğlumu boya solumasin diye ben anneme bırakıyorum ,hem çok kötü görünüyor hem cok zararlı, bizim kreşte öyle bir çocuk olduğu için inanırım canım  Allah herkese akıl fikir versin başka birşey demeyeyim 
(886 puan) tarafından
Çok saçma ya neden yapıyorlar anlamıyorum hani 7-8 yaşında olsa çocuk heves etmiştir diyecem de bilmiyorum bana çok garip geldi
0 oy
(947 puan) tarafından

Bunu yapanın aklı dengesi yerinde olamaz:O

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 274 göst.
24 Ocak 2023 Aile kategorisinde Yaprak mert (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 290 göst.
13 Kasım 2022 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 326 göst.
10 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 156 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,593 puan) tarafından soruldu

379,353 soru

11,354,916 cevap

34,829 kullanıcı

...