0 oy
887 göst.
Diğer kategorisinde (370 puan) tarafından
kizlar ya bu özlemlina öz gercekmi ya kadin dogum yapti hic dogurmamis gibi baya oturabiliyo ben normql dogumda dan sonra birak oturmayi cok zor yuruyodum bu kadin nasil boyle ve benim enerjim sıfırdı bu kadin cok enerjik nasil oluyo bu durum

27 Cevaplar

+2 oy
(9,617 puan) tarafından

Ee 4. Doğumu alışmıştır artık :D doğum sıradan bir aktivite onun için 

(16,000 puan) tarafından
1 buçuk yılda bir s* çıyor gibi doğuruyor falan yazmış o yüzden dedim sana demedim yani canım
(9,617 puan) tarafından
Ha bilmiyorum  görmedim belli ki tepki alacağı için kaldırmış.
(1,263 puan) tarafından
Estağfurullah yaa ne biçim konuşmuş ben şok
(555 puan) tarafından
Benim ikincide dikissiz kesisiz oldu ve gercekten hic dogum yapmis gibi olmuyo kalk kos istersen tabi adet sancisi gibi arada sanci oluyo oda normal
Özleme gelcek olursam beni Engelledi yorumlarda gercekleri yuzune vurdugum icin
Storide biz kola icmiyoruz deyip güya boykot yapiyo gibi gosteriyo sirf milletin gozunu boyamak icin ama partisinde kapinin arkasinda koli koli koka Kola vardı bunu yazdım
Yemek yaptim cocuklari yikadim deyip duruyo herseyi o yapiyosa o kadar yardimci ne yapiyo o evde buda yalan hicbisey yaptigi yok anca telefon elinde dolansin
Bebek de habersiz degildi hamile oldugunu biliyodu parise gitti guya supriz yapti herseyi yalannnn
(16,000 puan) tarafından
E yalansa yalan bundan bize ne. Hangi fenomenin yaşantısı doğru. Bunların yaşantısının sadece ekranda gördüğümüz kadarını biliyoruz ki bence nasıl yaşadıkları da bizi ilgilendirmez.
-Reklam-
+2 oy
(119,342 puan) tarafından
dikissiz dogumdur bende şimosu dikissiz dohurdum cok rahatti
0 oy
tarafından
Sancılarını bile parayla azaltmış gördüm hiç doğum yapiyo gibi değildi ay iy dedi
(515 puan) tarafından
Prenses doğum onami deniliyordu:):(sancı geliyor nasıl durdurtyolar doğum oaskamis olmuyorumu madem o şekil direk sezeryan yaosin sancisiz
tarafından
İyyy hiç sevmem bu kadını herşeyini açıyor bı özeli yok eşi nasıl böyle olabiliyor ya
(515 puan) tarafından
Hiç bu kandı bilmiyordum bı ay önce sayfamda yotubda yani hep cikyor gına geldi bide doğurdu digurcak arttik bakmiyordum şimdi bı vidyosu vardı tek ele cocgu koltuk altına tutmuş elinde telefon ne kadar önemli böyle vidyo çekmek cocukakri çok tatlı ama gözü hep vidyoda canı gonulde optugnu görmedim değişik birşey bide kocası doktor tabi bizi ilgilendirmez ama artk bazı şeylerin b...k,çikarti buda insanlarda çok severk yorum yapyor anliyamdim vallh
(9,617 puan) tarafından
Sancın var ama hissetmiyorsun ıkınıyorsun sadece canım prenses doğum diyorlar
(515 puan) tarafından
AA evet prenses doğmu duymuştum özel şartlar altında falan oda süslemeler falan sanyordum sadce peki ilaçmi verilyor sancı olmasın die
0 oy
(2,158 puan) tarafından
Dogumda prenses doğum yapmış sonrası içinde bünye meselesi. O yuzden yaşına rağmen art arda doğurabiliyor, bizimde öyle tanıdıklar var çatır çatır doğuruyorlar masallah :))
0 oy
(8,331 puan) tarafından
Ben doğurdum 2 gün sonra tasinicam diye ev temizlemeye gittim sanırım Özlem=ben 

İç dikişin yoktu ,dış ta 4 taneydi rahattım.
(8,935 puan) tarafından
3.dogumunda saniyesinde ayağa kalkarsın:))))
(8,331 puan) tarafından
Sen ikinciyi doğur önce ben 3. Dogurcam.
(8,935 puan) tarafından
Finali yaptım ben sen sezon finalindesin:))))
0 oy
(1,931 puan) tarafından
4 . Dogumu normaldir aralarıda cok degilya nenim ablamda ücüncüde oyleymşs ne sancı ne agrı olmamıs
0 oy
(4,548 puan) tarafından
4 cu çocuk pirtlamistir :))
0 oy
(515 puan) tarafından

İnan sabah bende gördüm kadn hastnde o durumda reklam peşinde zaten durmu iyi ne gerek var reklma  otur dinlen çocuğuna bak az oncde gördüm ailesiyle gayte normal geziyor harket halinde bizmi çok ince düşünüyoruz insalnalrmi rahat analmdm:D:angel:

0 oy
(5,328 puan) tarafından
İlk doğumda insan oturamıyor sonraki doğumlarda pek öyle değik canım 4. Doğumu yaptı

Enerji konusuda yardımcıları var düzenli uyku uyuyup uyanıyordur hayatı düzende
0 oy
(49 puan) tarafından

Valla vücudu alışmış heralde :)

0 oy
(140 puan) tarafından
Valla bünye meselesi ya o sezeryan oldum 2. Gün eve geldim 5 kat merdiven çıktım 3. Gün eve süpürge yaptım makineye çamaşır attım serdim tek başıma banyo yaptım 4. Gün kendi başıma hem kahvaltı hem günün yemeğini yaptım herkes uyurken annem bana ihtiyaç yokmuş ben boşa gelmişim diyordu :)) bunlar bünyeyle alakalı normal doğum yapan arkadaşım vardı 7 dış dikişi vardı mesela 40. Gününde anca toparladım acısı anca geçti diyordu acı eşiği yüksekse pek sıkıntı olmuyor 
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Herkes bir değil ben sezaryan oldum eve geldim iş yaptım hiç yatmadim nir al rutine geri döndüm kimisi 10 gün yagiyormus kalkmadan bana tuhaf geliyor 
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Biraz kisiden kişiye değişen birşey bence yaşadığınız doğum sürecine de bağlı tabi o kadın artik iyice alışmıştır bı de tabi işin show tarafı var ☺️ :D bende normal doğum yaptım üç dikisim vardı sadece kayinvalidemlerde kalıyordum lohusayken üçüncü gun misafir gelecek diye ev supurdum :)) hiç yatmadım oturdum hep tabi evimde olsam yatardim o ayrı birşey :D :D 
0 oy
(71 puan) tarafından
Bı videosunda doktor yırtık kesi falan yok diyor  eşi iyi çok şükür diyor . 
0 oy
(15,231 puan) tarafından
İlk dogumumda ben de senin gibiydim. 20 gün oturamadim. 2. Dogumumda dogumhaneden yürüyerek çıkacaktım. İzin vermediler.  Hiç de oturup kalkma sorunu yaşamadım. Her doğum farklı oluyo yani. 
0 oy
(1,500 puan) tarafından
Bende öyleyim dogumdan 3 saat sonra oturabiliyorum çocuğumun bakımını yapıyorum çok dogal kişinin acı eşiğine bağlı evet dikişlerimdee vardı aama yürümeme yada oturmama sorun yaratmıyordu 
0 oy
(13,120 puan) tarafından
Pıtır pıtır doğuruyor bir zahmet alışsın artık 
0 oy
(1,244 puan) tarafından
İlk doğumu değil sonuçta ve demekki kesisiz doğum.yapiyor güzel geçiyor doğumları benim kuzenimde tanıdığım bir kaç kişi de baya çabuk toparlanmisti herkes aynı olmuyor
(4,176 puan) tarafından
Benımde ne kesi ne dıkıs oldu dogum yapmamıs gibi rahattım yürüme ev ısı fln olsun 3 gun yatmadım dogumdan sonra hep ayaktaydm. Birazda doguma Dr bağlı diye dusunuyorum
(1,244 puan) tarafından
Biraz değil tamamen onlara kişinin kendisine bağlı yani
0 oy
(553 puan) tarafından
Valla ilk doğumum sayısız dikişim vardı doktora sordum söylemedi yani doğumdan uzun dikmeleri sürmüştü. Eve geldim evin işini de yaptım sokağa da çıktım evet oturma sıkıntı oluyordu da enerjim yerindeydi çünkü yanımda bana yardım edecek kimsem yoktu 
0 oy
(7,041 puan) tarafından
Kız kadın doğum haneye girdiği gibi çıkardı 4uncuyu doğurdu nolcakti elada çok zorlanmisti o 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 194 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 846 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 231 göst.
6 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,165 soru

11,380,762 cevap