0 oy
148 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (35 puan) tarafından
Teşekkürleer.

10 Cevaplar

+1 oy
(662 puan) tarafından
Eşit miktarlarda verilince sma daha uzun süre tok tutar hipp bizde aşırı gaz yaptı o yuzden bıraktım 
(35 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(662 puan) tarafından
Rica ederim canım bu arada sma nin tadı diğerlerinden farklı mama değişiminde sma yi tadindan dolayi kabul etmeyebiliyorlar başlangıç olarak smayla baslamani öneririm
-Reklam-
0 oy
(1,247 puan) tarafından
Ben 2 yaşina kadar hipp kullandım. Çok da araştırdım bence en güveniliri hipp
(35 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(1,366 puan) tarafından
Bebeğin icik deneyerek bulmalısın bir bebege iyi gelen senin bebeğine gelicek.diye bişey yok ben bebelec Gold kullandim gerisi hepsi gaz yaptı mesela 
(35 puan) tarafından
Teşekkürler. Geçmiş olsun
0 oy
(1,462 puan) tarafından
İçerik olarak hipp ama bebeğinize hangisi iyi gelecek bilmezsiniz
(35 puan) tarafından
Teşekkürler doğru
0 oy
(2,365 puan) tarafından
Eczacım hem emzirip hem mama vereceksen hip dedi anne sütüne en yakın oymuş tadı red etmezmiş bebek 3 aydır hem emziriyorum hem hip veriyorum ama çok kilo aldırmıyor kızımdada aldırmamıştı
(35 puan) tarafından
Teşekkürler
(2,688 puan) tarafından
Biz hipp combiotic kullandık gayet iyi kg aldılar benm ikizlerim.benim kızım kg alması oğlum kadar değildi ama aldı yani kusması vs olduğu içindi oğluma göre daha küçük doğdu bide o yüzden.
Bebelac golda geçtik biz hipp combiotic çok pahalandi yaw :d
İkizlerime 6 buçuk ay hipp kullandık sora Bebelac golda geçtik.
0 oy
(710 puan) tarafından
Hepsi çok pahalı olunca normal Bebelac a alistirdim ben
(35 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(340 puan) tarafından
Bebeğin hangisini seviyorsa onu verceksin deneyerek kızımda Dr bana sütün yeterli gelmezse ilk olarak hipp kullan demişti sonra sma demişti 
(35 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(886 puan) tarafından
Sma kullanıyorum ama hipp cok övülüyor ben değişmek isterdim ama bebeğim içmeyebilir o yüzden çekiniyorum almaya sma da cok iyi yalnız kızımın bağışıklığı iyi cok şükür kilosuda seyrinde ilerliyor memnunuz 
(35 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(1,376 puan) tarafından
Çok araştırdım en iyi hipp combiotic geldi. Doğum zamanı da sütüm gelmiyor diye hastanede hipp vermişler. 4. Ayında başladık mamaya tam olarak o zaman bu zamandır hipp kullanıyor. 
(35 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Ben sma kullandım onun bir de gazlı bebekler için olanı var o çok iyi gelmiştir 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 48 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde SnurT (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 427 göst.
0 oy
12 cevap 726 göst.
6 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 243 göst.

379,750 soru