0 oy
58 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (68 puan) tarafından
Hanımlar 1 hafta önce oğluma 4 yaş aşısı yaptırdık.  Zorla tuttum onu hemşire de zorlandı yani yaparken .o gün de şişmişti ama aşıdan dolayı diye düşündüm hala şişliği var çok hafif de sertlik gibi bişey var  ne olabilir ? Aşıdansa hala şişlik olması normal mi deri altına gitmiş olabilir mi?

3 Cevaplar

+1 oy
(1,100 puan) tarafından
7 yaş aşısını pandemi sonrası 4 yaşa indirdiler ben kızıma vurdurmayı düşünmüyorum o aşı 3 gün ağrı aşarı yukarı da dediğin gibi bir hafta şişlik yapar kolunu kaldırırken bile canın yanar ağır bi aşı
(68 puan) tarafından
1 gun agri yapti ama simdi agrimadigini soyluyo ama asi yaptirdigimiz bolge sis icinde bisey oynuyo gibi . Hastaneye de goturemiyorum korktugu icin. Ciddi bisey olur mu ki acaba
(68 puan) tarafından
Bide 2 koldan yaptilar ama tek kolda var şişlik .
-Reklam-
0 oy
(56 puan) tarafından
4 yaş aşı biraz zor bi aşıymış diye duydum. Ateş, şişlik yapıyormuş. Biz daha vurdurmadık kızım 3 yaşında 
(68 puan) tarafından
Umarim asidandir. Esim kanser tedavisi gorurken hemsirenin serum ignesini deri altina vermesiyle kolu sisti iltihap enfeksiyon derken 1aya yakin hastanede yatti .oyle bisey olmasindan korkuyorum ya .daha once asidan kolunun sistigini gormemistim
0 oy
(5,038 puan) tarafından
Aşı sonrası normal şişlik. Kızımın doktoru 1 aya kadar sürebilir demişti her aşı için. Sıcak havluyu şişliğin üzerine koyup üstünden çok bastırmadan masaj yap çok iyi geliyor
(68 puan) tarafından
Hic boyle sislik gormemistim onceki asilarinda . Mesela 2 koldan yaptilar ama teki şiş . Masaji deniyim tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 117 göst.
10 Mart 2023 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 81 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prens_annesi (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Herseyimsinnn (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
31 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu

379,866 soru

11,371,096 cevap

34,854 kullanıcı

...