0 oy
238 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Hiç şüphelendiğiniz durumun gerçek olduğunu nasıl anladınız yada hissettikleri izin çıkması gibi bir durum 

5 Cevaplar

0 oy
(403 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben biseyden supheleniyim her ne olursa olsun kim olursa olsun 2 gün geçmez Allah önüme serer gercegini. Hiç sasmadi yani. Oyuzden hiç çaba sarf etmiyorum oturup bekliyorum 
(91 puan) tarafından
Allahım aradığım şans
(403 puan) tarafından
Öyle şansın içine :))
(5,038 puan) tarafından
Ayy bende öyleyim ve bence de çok büyük şans :D
(403 puan) tarafından
Bazen kör sağır falan olmak daha iyi sanki. Herşeyi bilince ne geçiyor ki elimize.
(5,038 puan) tarafından
***** yerine koyulmaktan iyidir
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ben nezaman birinde herhangibir şeyden anlamsızca şüphe etsem önüme dökülür:D

Bende bi şey saklasam aynı şekil açık ederim şepşeffafımdır ahahaha
(45 puan) tarafından
Bende öyleyim dir içimdeki neyse dışına yansır
tarafından
Ne kadar güzel :)
0 oy
(91 puan) tarafından
Ben aldatıldığımı hissettim ama kanıtım yoktu sadece bir his halime acıdı itiraf etti bir arkadaşım da dedektif tutmuştu yakalattı donuna kadar aldı oh oldu
(91 puan) tarafından
Ya önce kendini sevmelisin birde ayrılınca onsuz daha mutlu ve değerli olduğumu anladım evli olsaydım da ayrılırdım dşye düşünüyorum kocam şu an beni aldatsa çocuğumuz var mesela önce kanıt toplayıp sonra götüne tekmeyi basmak istiyorum
(45 puan) tarafından
Bende aldatildimi hissediyorum ama bikere affetmistim korkuyorum tekrar affederim diye yakalarsam cunki malesefki seviyorum eşimi ya nasıl bir sevgiyse yüzüme bakmaz ama ben onu seviom :((
(91 puan) tarafından
Önce kendini sev sen değerlisin ve seni kimse kıramaz sen izin vermediğin sürece önemli olan tek şey sen ve çocukların
(7,947 puan) tarafından
Sevgide biyere kadar sürekli aldatılan insan sevilirmi kendine saygın yokmu? He birkere affettmissin ona lafım yok ama tekrarı olursa ve sen bunu yine affedersen kendine olan saygını yitirirsin.
(45 puan) tarafından
Evet ben kendime haksızlık yapıp özgüvenim yok bnm sanırım ya korkuyorum yanlız kalmaktan halbuki bu hayatta hep yanlızım evlatlarım var bi
0 oy
(129 puan) tarafından
Önce Allah o hissi şüpheyi içime sokuyor sonrada elime koymuş gibi önüme çıkıyor asla şaşmaz bu , yani hissediyorsam.kesin bir şey vardır ve iki üç güne elime geçiyor, eşim bana hep polis veya dedektif olman gerekiyormus der 
0 oy
(111 puan) tarafından
Valla benim soru değil de kullanıcı isminiz dikkatimi çekti neden öyle bir isim koydunuz :)))
(45 puan) tarafından
Ne yazdıysa. Olmadı kızdım bende enson aninki dedim onu kabul etti :)
(7,947 puan) tarafından
Hahahahahajsjjananabqhq

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 530 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde Sekerportakali (1,929 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 136 göst.
27 Ekim 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,091 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 503 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu