0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından
Kizlar son adet tarihim 25 Eylül eminim yani planlı gebelik oldu çünku normal doktoruma göre iki hafta geriden geliyordu detaylı ultrasonda doktor 10 Ekim diye değiştirdi doktorun böyle devam etsin dedi sağlık ocaginada söyledim yok dedi yakalar haftasını neyse o dedi şimdi sormak istediğim sezeryan olacgim ilkide sezeryandi yani korkuyorum açıkçası hangi tarihe göre dogum olur zaten tek damardan besleniyor bebek  başına böyle birşey gelen oldumu 

3 Cevaplar

0 oy
(5,350 puan) tarafından
Valah kizmda da değiştirdi bu çocukta da 12 Şubat'ı 19 Şubat yaptı 
(60 puan) tarafından
Daha öncede bir kaybim oldu ya gelişme geriliğinden erken doğum yaptım 28 haftalk 35 gün yaşadı o yüzden doktor dedi riskli gruptasin bir yandan iyi detaylı bakıyor en azından baya sürüyor bakması  iste. Dogumuda nerede yapacgm karar vermedik daha
(5,350 puan) tarafından
Senin haftan ilerlemiş baya başın sağolsun benimde Ocak ayında bir kaybim oldu kürtaj oldum hftam hep aynıydı ilerlemiyordu işte kalp duyamadık kürtaj oldum bu çocuğumda dudyuk şükür ama yine insan korkuyor geç dolenmede bişey olmaz yakalar belki hftasini işte bide senin de adet hep duzensizmiydi
(60 puan) tarafından
Sağol canım Yani başlarda öyleydi ama sonra düzeldi hep günü gününe olmadı ama dört beş gün fark ediyordu geç geliyordu büyük ihtimal geç döllenme olmuştur siz kaç haftalıksiniz
(5,350 puan) tarafından
Evet benimde çok gecikiyor  normlade 4 5 gün işte bu ay bile olmadigim oluyordu valah cnm 9 +3olmasi lazım
(60 puan) tarafından
Sende sağlıkla kucgna al insllah cnm
-Reklam-
0 oy
(568 puan) tarafından
Elbette kadın doğum ne derse o olur sonuçta doğumu ona göre yaptiracak ultrasona göre belirler sezaryen gününü.  Benim iki doğumda da değişti birincisi zaten keisnlikle son adete göre olamazdı çünkü son adet tarihim Mart ayında iken ben Eylül'de 3 haftalık hamile olduğumu öğrendim şans eseri. E aradan aylar geçtiği için doğal olarak doktor ağustosun son haftasını son adet tarihiymis gibi baz alacağız doğumu ona göre belirleyeceğiz demişti.  İkinci gebelikte de kızımda gelişim geriliği mevcuttu daha doğrusu  16.haftadan sonra 3 hafta kadar geriledi ultrasonla son adet tarihi hic uyusmadi o yüzden ultrasona göre gün belirlenmişti yine 
(60 puan) tarafından
Amin insllah canim  seninde çocuklarını sana bağislasin Rabbim
(568 puan) tarafından
Yakalayabilir çünkü 2 hafta kadar bir gerileme var o da sorun teşkil etmez bu haftadan sonra daha hızlı kilo alacağı için yakalama ihtimali yüksek sen içini ferah tut sağlıklı beslen stres yapma canım her gebelik ayni olmaz benim de birinci de kaybım oldu ama ikinci çok şükür bak odasında mışıl mışıl uyuyor Allah'ım yaşatmasın o acıları bir daha inşallah
(60 puan) tarafından
Amin inslah canim zaman geçtikçe aslında korkuda oluyor sezeryan olcak zaten sancım olurmu flan  iğneden bile korkuyorum sağlıkla zamininda gelsin insllah Rabbim isteyen herkese nasip etsin
(568 puan) tarafından
Amin inşallah canım hiç korkma daha iyi daha güzel olacak sancın olsa bile sezaryen kesin olduğu için sıkıntı yasamazsin haftan ilerliyor bu yüzden bebek konusunda da o risk yavaş yavaş azalacak
(60 puan) tarafından
İnsllah canım teşekkürler
0 oy
(171 puan) tarafından
Benımkı de 22 mayıstı 1 haziran yapmıştı ve benim bebeğim de tek damardan beslenıordu sağlıklı doğdu çok şükür
(60 puan) tarafından
Ay çok şükür bunlari duymak iyi geldi aklıma takiliyordu öyle
(171 puan) tarafından
Endişelenme hiç. Bişey olmaz allahın izniyle dua et
(60 puan) tarafından
İnşallah canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 51 göst.
21 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deniz334 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 267 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ecem'in Annesi ☺️♥️ (3,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 78 göst.
10 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozge26 (46 puan) tarafından soruldu

379,320 soru

11,354,092 cevap

34,827 kullanıcı

...