0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde (2,090 puan) tarafından

Balkon halim çok aşırı kirlendi kizim fa emekleyerek başladı bizimle beraber balkona gelmek istiyor bazen ama halılar kirli yer de kirli diye çıkarmak istemiyorum ağlıyor bazen ben balkona kısa.sureli girip çıksam da

Halıları yıkamaya gönderemem şu an. Havalar da ısındı gibi halı nasıl yıkanır nasıl kurutulur bilen varsa yazabilir mi 

image

3 Cevaplar

+4 oy
(989 puan) tarafından
Suyla ıslatcan halıyı toz makine deterjanınu serpcen halı fırçasıyla foşur foşur köpürtcen sonra güzelce durulucan siyah su çıkıyosa durulurken 1 posta daha deterjan dök fırçala sonra durula bir tabure üzerine sardığın halıyı dik bir şekilde koy suyu süzülsün süzüldükten sonra as kurur 
(2,090 puan) tarafından
Sag ol canim bakalım göze alabilirsem insaallah vok zor gibi geldi
(989 puan) tarafından
Anlattıktan sonra bnde geldim valla :) hele birde tahta olcak çekicen suyu halıdan çekicen suyu halıdan :)
(569 puan) tarafından
Toz makine deterjanı egzama yapıyor canım benim elimde egzama çıktı oyuzden Arap sabunu tavsiye ederim
(989 puan) tarafından
Egzaman varsa canm ne yaparsan yap bütün deterjanlar dokunuyor . Tarif edin demiş post sahibi bnde nasıl yıkadığımı anlattım ❤️❤️
(569 puan) tarafından
Yok canım egzamam normalde ama deterjan kullandım bende ondan sonra çıktı tabinokuttum sonra gecti
-Reklam-
0 oy
(130 puan) tarafından
Küçükse halın banyoda yıkayabilirsin aslında arkadaşın dediği gibi 
(2,090 puan) tarafından
2 adet orta boy canım
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Arap sabunu ve beyaz sabunu al. Eline bı de banyo lifi al onlar güzel köpüruyo. Önce halıyı islst. Sonra sabun ve Arap sabunuyla ve lif ile halıyı kopurt. Bol bol kopürt. Sonra durula. Sonra bı daha kopürt sonra bindaha durula. İşin sırrı halıyı kirli sudan arindirmakta. Arindirmazsan daha kirli kalir. Arkalı önlü güzelce hiç kirli su akmayacak hale gelene kadar suyunu sıyır. Sonra balkon demirine aşağı düşmeyecek şekilde as. 

Seninle kizlarimiz aynı ayda. Senin yerinde olsam hiç kalkismazdim. Bakacak kimse yoksa. Eşinin evde olduğu bı gün yap derim. Yoksa sinirden kafayı yersin. 
(2,090 puan) tarafından
Ay yok zaten tek başıma yapamam da eşim çocuğa baksa ven halledebilir miyim fiye düşünüyordum ama öyle ha kopurt ha yıka 3747383737 kere yüreğim dayanmaz sanki çok zor geldi
(15,235 puan) tarafından
Zor bacım. Pratikligin olsa belki daha kolay olur da. Yıkamaya ver bence sen onu

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 358 göst.
3 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 419 göst.
18 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Emine S (16,008 puan) tarafından soruldu
+7 oy
15 cevap 832 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (524 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 232 göst.
8 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Asya15 (105 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...