0 oy
82 göst.
Aile kategorisinde (88 puan) tarafından
Eltimle olan olayları önceki yazılarımdan eğer biliyorsanız bir sorunum oldu arkadaşlar oğlumun hafta sonu doğum günü olacak eltimle konuşmuyoruz biliyorsunuz ki ben ramazanda iftara çağırdım eltim konuşmuyoruz diye gelmedi davetime icabet etmedi benden büyük bu arada hafta sonu da oğlumun doğum günü cafede kutluyorum oraya gelecekmiş kayınvalidem de bana geldi eltin gelecek sarıl kucakla hoşgeldin de diyor hoşgeldin derim zaten mekanıma gelene ama kucaklamak istemiyorum üstelik ben zaten ramazanda çağırdım icabet etmedi hem suçlu hem güçlü tavır sevmiyorum bu yüzden kucaklamıcam uygun mudur sizce 

4 Cevaplar

0 oy
(2,675 puan) tarafından
Öyle samimi değil de sarılmak için sarılırdım. Diğer davetliler sizi suçlu görür, içini bilmediği için 
(4,167 puan) tarafından
Aynı şeyi yazmisiz:)
(88 puan) tarafından
Ana arkamdan konuşmuştu ya üstüne üstlük ben bunlara Zeytindalı uzatmışım gelmediler şimdi sarılırsam benim el kalkıp bunun saçına yapışır mı acaba
(2,675 puan) tarafından
Yok yok yapışmaz ☺️
-Reklam-
0 oy
(8,323 puan) tarafından
Kucaklamana gerek yok. Hoşgeldin de geç. Davete icabet etmemiş simdi de cagrılmadıgı yeremı gelecekmıs
(88 puan) tarafından
Bütün akrabalarım orada vallahi çağrılmadığı yere geliyor sırf herkes burda diye sanırım ay sinirim bozuldu vallahi kayınvalidem de diyor ki eltiler arasında olur öyle bende olamaz dedim eltiler arkasından mı konuşur anasını ya sinirim gerildi
(8,323 puan) tarafından
Tamam anne de geç. Detay verdikce eltinin kulagına gider olay buyur. Gelsin hosgeldin de bi yalandan öp geç. Biz her bayram mecbur öyle yapıyoruz en prensibi olan bendim inan ben bile zamanla onlara ayak uydurdum uzaktayken demedıklerı laf yok yuz yuze gelince canım cicim. Sinir bir durum. Politik ol boşver
(88 puan) tarafından
O kadar haklısın ki bebitom ama biz bayağı sertiz ortamda asık suratlı iki varlık olduk djjsjs
(8,323 puan) tarafından
Akışına bırak o zaman :)
0 oy
(4,167 puan) tarafından
Hoşgeldin der hafif bı sarılırım yani abartmam oyle.. Gelmiş sonuçta bu sefer Hoşgeldin etmedi der sen suçlu olursn
(88 puan) tarafından
Ramazanda davetime icabet etmememişti burda neden o suçlu olmuyor
(4,167 puan) tarafından
O onun ayıbı
0 oy
(601 puan) tarafından
Bu tarz konularda artı eksi vererek değerlendir diyelim cagirmadin sana ne gibi artışı olacak ya da cagirmadin sana ne gibi eksisi olacak 

Bence sen çağır en azından insanlık görür anlar mı anlamaz mi bilemeyiz ama diyelim anlamadı en azından Allah için yaptığın pozitif bir sevabın olur 
(88 puan) tarafından
Yok zaten ramazanda çağırdım gelmedi onu da bilerek yaptım yarın bir gün bir şey derlerse öne sürerim iyi oldu benim için doğum gününe gelince de sarılmama kararı aldım genel hoşgeldiniz der geçerim yeter bence dimi

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 275 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 199 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 113 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 261 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 2 pırenses annesı (510 puan) tarafından soruldu

379,831 soru

11,370,052 cevap

34,853 kullanıcı

...