0 oy
88 göst.
Aile kategorisinde (972 puan) tarafından
Kızlar boşanmada istinaf sürecine girdim lakin karşı taraf dilekçede karar kesinlessin demiş bunun sonucu nasıl olur yani istinaf süreci iptal edilir mi sizce benim avukat da iş yok o yüzden buraya soruyorum bileniniz var mı dava cekismeliydi sonuç istediğim gibi olmadı 

2 Cevaplar

0 oy
(494 puan) tarafından
Bence iptal edilmez bilmiyorum ama hakimlerde iş Yok benim avukatta da hakimde de iş Yok yani bakalım 
(494 puan) tarafından
Benimde oğlum var bitane 3 yaşında yok artık 1 ay kalma nedir şaşırdım bu yaşta çocuk 3 ay annesiz nasıl duracak ne hâkimler Varya benim oğlumda 1 buçuk gün yatılı kalıyor 15 günde bir hâkim onların talebini kabul nafaka ne kadar alıyorsun
(972 puan) tarafından
İki bcuk yatırıyor mahkeme bir vermisti ve maaşı da yüksek baya asker zaten . Yatılı kalinca duruo mu peki dolduruolar mi yada kaldığında görüntülü ario musun
(494 puan) tarafından
Benimkide çok çok az gerçekten asgarî ücret 17 bin olmuş ama hâkim o kadar komik rakam veriyor ki anlamıyorum yatılı kalınca duruyor bence çünkü ordan gelince onların peşine ağlıyor çoğu zaman dolduruyorlatdir tabiki çocuktan küfür duyuyorum babam söyledi diyor görüntülü aramıyorum çünkü babasıyla muhatap olmuyorum telefonları engelledim ki o zaten konuşturmazdida
(972 puan) tarafından
E yatılı dışında görüntülü arayıp görmek istemio mu bnmki başka şehirde iki günün biri arar gorecem diye
(494 puan) tarafından
Yok bilmiyorum belki istiyordur istese de onlar yapmaz Zaten ki ben engelledim onun numarasını arayamaz beni boşanma durumunda eşlerin numarası silinmelidir bence bu benim fikrim ben engellemeseydim de zaten çocuğum konuşmak isteseydide o aramazdi bir biliyorum
-Reklam-
0 oy
(1,215 puan) tarafından
Sanmıyorum istinaf son aşama zaten karar çıkar biter ya devam ederler yada davayı kapatırlar çekişme olduğu için iptal edileceğini sanmıyprum tekrar değerlenidirir ve davayı kesinleştirir
(972 puan) tarafından
istinaf da çok uzun sürüyormuş ama sürsün iptal edilmesinde yani karar hiç umduğum gibi olmadı
(1,215 puan) tarafından
Evet canım uzun sürüyor istinaf yakınımdan biliyorum 1 sene sürmüştü
(972 puan) tarafından
1 seneyse gene iyi beş yıl diyen vardı :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 241 göst.
8 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Merve03 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 442 göst.
4 Kasım 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 181 göst.
12 Haziran 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı