0 oy
787 göst.
Diğer kategorisinde (329 puan) tarafından
Kızlar valla utaniyorum ama bu durum insan icinde olursa dahada utanirim diye burda sorayim dedim. Ben dogum yapali 5 ay olucak. Sezeryan dogum oldu. Son aylar ben iş gorurken haraket ederken kendim istemeden gaz çıkarıyorum. Yani onceden boyle şeyler yoktu. Dogum sonrasi bagirsaklarla ilgili sorun yasadim gah kabiz oldum gah ishal. Şimdide böyle. Insan icinde olursa utanctan yere girerim ya. Başina gelenler oldumu hic. Lutfen lincleyenler dalga gecenler bi yorum yapmasin bi keresinde bagirsakla ilgili soru sorana herhalde arkadan iliski oluyor ondan bu durum diye sacma yorum yazan olmustu. O yuzden soyliyim oyle bisey hic bi zaman olmadi

18 Cevaplar

0 oy
(133 puan) tarafından
Bağırsaklarla alakalıdır canım hiç sıkma canını. Bende sezaryanliyim hani boylr bir durumla karşılaşmadim ama doğumdan sonra inanki herşey çok değişiyor yürüyüşün bile değişiyor. Bu durum canını sıkıyorsa doktora görün istersen genel muayene falan
(329 puan) tarafından
Evet canim kesin bagirsaklarla ilgili yinedd doktora gorunurum
-Reklam-
0 oy
(990 puan) tarafından
Bende de oluyor o canım istemsizce kaçıyor napalim 
(329 puan) tarafından
Yalniz degilmisim bende sadece bende oluyor saniyordum
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Ben sezaryen olmadım karacigerle alakalı ameliyat oldum bende de kaldı o özellikle ayaklarımı falan üşütürsem kesinlikle oluyor şu an eskiye oranla çok azaldı 
(329 puan) tarafından
Icimiz acilip dikiliyor bagirsaklara soguk oluyor ondanmidir nedir
(13,007 puan) tarafından
Narkozla alakalı diye duydum ama ne kadar doğru bilemem
0 oy
(2,481 puan) tarafından
Niye dalga gecilsin ya ne alaka insanız sonuçta bağırsaklar çalışıyor işte daha iyi hiç cikaramasan daha kotu olurdun sancidan
(329 puan) tarafından
Yok ya hani bazen geldigini hissedersinde cikarirsin şimdi hissetmiyorum biden cikiyor birinin yaninda olmasi cok utandirici olur
0 oy
(4,238 puan) tarafından
Canım bi genel cerrahiye falan mı gözüksen?
0 oy
(260 puan) tarafından
Valla canım bende sezaryandan sonra farkettim de afedersin birden oluyor çok utanıyorum birinin yanında öyle birden olsa naparim.
(329 puan) tarafından
Ay bende birinin yaninda olsa cok utanirim ya
(1,047 puan) tarafından
Niye utanıyosunuz kız prenseslerde osurur :D amann boşverin
(260 puan) tarafından
:)))))))
0 oy
(72 puan) tarafından
Ay olur mu utanacak birşey yok insanlık hali bende gebeyim bende de gaz çok oluyor insanız sonuçta sezeryan sonrası böyle sıkıntılar duymuştum ayaklarını sıcak tut mide bağırsak bölümü vardı gastroenteroloji bölümü var o bakar canım bir gözük
(329 puan) tarafından
Evet canim gozukurum mutlaka dogum sonrasi bagirsaklarima bişeyler oldu kesin
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Ya normal doğum yaptım benimde öyle oluyor. Doktora da gitmedim. 8 ay önce doğum yaptım ama hâlâ olur ara sıra. Normal mi bilmiyorum yanlış yönlendirmek istemiyorum.
(329 puan) tarafından
Normal galiba cok kadinda oluyormus
0 oy
(418 puan) tarafından
Benimki çok kokuyor neden olabilir 
0 oy
(504 puan) tarafından
Her doğumun bir sıkıntısı var bende normal yaptım vajina genişledi istemsiz önden çıkıyor gaz gerçekten ilişki esnasında olsun namaz kılarken hissediyorum ama bozulmuyor Muş önden istemsiz olunca bilmiyorum sürekli ikilemde kalıyorum Allah yardımcımız olsun 
(329 puan) tarafından
Evet canim her dogum bi şey götürüyor bizden
(504 puan) tarafından
Yapacak bir şey yok Rabbim çocuklarımızı korusun
(329 puan) tarafından
Amin aminn
0 oy
(884 puan) tarafından
Aynı durumdayım 3 ay önce sezaryen oldum hem cok gaz var hemde tutamıyorum cok zor birsey gerçekten 
(329 puan) tarafından
Evet kiminse yaninda olmasindan korkuyorum bende hep. Normalmis o zaman dogumdan sonra cok kadinda olmus
0 oy
(505 puan) tarafından
1sene evvel bende sezaryen oldum ilk 7ay fark etmeden kaçıyordu. . Hatta eşim çok kızıyordu bilinçli yapıyorum diye.  Hani hissedersin ya sancı o yoktu pat çıkıyordu.  Rezillik resmen . Nasıl oldu bilmiyorum ama geçti şükür.  O dönem çok kabızlık çekiyordum onunla alakalıdır belki bilemiyorum
(329 puan) tarafından
Evet hani gelmeden once hissetdirir ya şimdi öyle olmuyor yuruyorum öylece cikiyor simdiye kadar yalnizken oldu kerede esimin yaninda olduda kizim kucagimdaydi o yapti sanmisfi:D
0 oy
(148 puan) tarafından
Canım bende 6 ay kabızlık çektim doktora gittim doğumdan sonra çok normal böyle şeyler idrar kaçırma gaz kaçırma kabızlık hepsi bağırsaklarla ilgili dedi ilaç verdi kullandım düzeldi bir doktora görün sende iyi geliyor gerçekten 
(329 puan) tarafından
Gorunurum canim cok kadinda oluyormus meger
0 oy
(1,483 puan) tarafından
Şöyle bı şey var bende de.afedersiniz ilişki esnasında gaz çıkarır gibi ses oluyor ama gaz değil havaymis o.bende haz zannediyordum çok utanıyordum eşimden havaymis ama biraz da komigime gitmişti :))
(329 puan) tarafından
Düşün ben yeni evliyken oluyordu o :D ilişki sonrasinda hava cikiyordu cook utanmisdim o zamanlar:D sonra ilişkiye vucudum alistikca olmadi)),
0 oy
(2,441 puan) tarafından
Benim normal doğum olmuştu. Doğumdan sonra bikaç ay engellenemez ufak pırtlatmalarım oldu:D Sonra bi daha olmadı. Galiba vücut biraz toparlanınca düzeliyor. 
(329 puan) tarafından
Hahaha umarim bendede gecer
0 oy
(2,851 puan) tarafından
Bende de aşırı gaz oluşmaya başladı hiç böyle olmazdım ikinci sezaryenden sonra oldu :/
0 oy
(602 puan) tarafından
Normaldir doğum olmuş bende normal doğum yapmiştim istemeyerek hep olurdu öyle böyle.gecti sende utanma norlam birsey
(329 puan) tarafından
Bende bi tek bende oluyor saniyorum))
0 oy
(1,047 puan) tarafından
:D bi yerden sonra herkes alışıyor ahahha Ben Oda Spreyi gibi geziyorum ortalıkta
(329 puan) tarafından
Hahahay yalniz degilmisim
(1,047 puan) tarafından
:D bazen kocamıda unutuyorum ondan utanıyorum:DDD başkasından değilde sabah ister istemez gidiyor sonra ölü taklidi yapıyorum o kıs kıs gülüyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 527 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 606 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Cemile12345 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 1,301 göst.
5 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Young¿Mom (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 660 göst.
25 Eylül 2019 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu

379,575 soru

11,362,716 cevap

34,839 kullanıcı

...