0 oy
921 göst.
Diğer kategorisinde (3,676 puan) tarafından

Bu nasıl bir sorumsuzluktur? Benim çocuğum böyle bir etkinlik için gelse, o okulu o müdürü o öğretmeni şikayet ederim. 

Böyle bir saçmalığın parodisini çocuklar yapamaz.

29 Cevaplar

0 oy
(350 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

sen buna bak asıl !
(3,676 puan) tarafından
Artık ben kimseye şaşırmıyorum.  Alkış bile tutuyorlar
(5,355 puan) tarafından
Kız buneee ayyy yuhh şok oldum
(1,425 puan) tarafından
Tövbeler tövbesi bu ne böyle
(3,676 puan) tarafından
Gösteri provalarına gitmek farz oldu.  Ben öğretmene okula güvenmeyeceksem kime güveneceğim ki
(3,676 puan) tarafından
-Reklam-
+2 oy
(1,399 puan) tarafından
Tövbeeee yarabbim bu ne dilanmiş Allahim daha neler görecez
(3,676 puan) tarafından
Artık okullara kadar geldiyse tehlikenin büyüklüğünü görmek lazım
+1 oy
(1,084 puan) tarafından
Bu gerçek mi yaaa daha nelerrr. Bu nasıl eğitim sistemi
(3,676 puan) tarafından
Gerçek sosyal medya yıkılıyormuş tv de gördüm şok geçirdim. Sinirden yazamadım bile cidden millet kafayı yedi artık.
+1 oy
(30 puan) tarafından
O nasil bi sacmalik olmus oyle 
(3,676 puan) tarafından
Parodi yapılır ama bunu çocuklar değil tiyatro oyuncuları yapsın.
(30 puan) tarafından
Cocuklar da yaparda parodi bu cok farkli bisey olmus amaclari neymis ki bunu yaparken
+1 oy
(59 puan) tarafından
Yikardim o okulu o nasıl şey öyle bu kadinida sevmeyen ne çok kıskanç varmış ogretmnler bile sevmiyormus yani el kadar bebeği  kullanmış hiç hoş olmamış 
(3,676 puan) tarafından
Çocuklar şimdi her yerde konuşuluyor çocuklara verilen mesaja bakar mısın?
+1 oy
(12,995 puan) tarafından
Bugün yine başkalarının yerine utandık bir öğretmen olarak etkinliği düzenleyen öğretmen ve okul adına bir anne olarak veli adına utandım bir aklı başında insanda çıkıp dememiş mı durun siz napıyorsunuz diye 
(3,676 puan) tarafından
Parodi yapılır tiye alınır ama bu çocuklar ile olmaz. Komedi türünde oyun sergilenecekse fıkra konusunda zengin bir ülkeyiz. Tiktokvari bir saçmalık ile değil.
(12,995 puan) tarafından
Nasreddin hoca Keloğlan fikralarını canlandırsınlar dede korkut hikâyelerini canlandırsınlar. Hikaye mı yok bu bana ders oldu çocuğum herhangi bir etkinliğe katılırsa etkinlik neyi içeriyor ne mesaj veriyor diye gidip bakarım yapılacak gösteri de önceden planlanıp okul idaresine onaylatılıyor normalde bu kadar saçma işte çok kişinin başı yanması gerekiyor
(3,676 puan) tarafından
Evet bana da ders oldu çocuklarımız nasıl bir etkinliğin içinde bunu bilmemiz gerekiyormuş. Çocuk evde hazırlık yapıyor aile olarak çok dikkat etmeliyiz
+1 oy
(34 puan) tarafından
Malesef nasıl bir ülkede yaşıyoruz nasıl öğretmenler idareciler ve veliler buna izin verebilir bir çocuğun 23 Nisan anlayisini Dilan Polatla iliskilendirmek...
(3,676 puan) tarafından
Ahh ahhh o kadar üzüldüm ki.
+1 oy
(1,471 puan) tarafından
Bende az önce gördüm programda şaşırdım valla 
(3,676 puan) tarafından
Ben de tv de gördüm çok sinirlendim
+1 oy
(7,592 puan) tarafından
Bende gordum ne kadar sacmalik ogretmler sapitti iyce
(3,676 puan) tarafından
Hem de nasıl hem de nasıl
+1 oy
(10,502 puan) tarafından
Yani 23 Nisan da yaptıklarına bak nasıl öğretmen bunu yaptiran
(3,676 puan) tarafından
Aile müdür de suçlu. Bana çocuğum böyle gelse yıkardım ortalığı.
(4,155 puan) tarafından
Aslında seçilen gösteriler müdürün onayından geçmesi gerekiyor tabi işini yapana..
+1 oy
(15,185 puan) tarafından
Benim anlamadığım kısım hadi öğretmen yanıldı böyle bir sacmalik yaptı. Hiç mi buna sen napiyosun kardeşim diyen çıkmadı. Gerçekten çok sasirtici
(3,676 puan) tarafından
Amaç parodi yaparak eğlenmek anladığım kadarıyla lakin tiktokvari bir saçmalık ile eğlenilmez ya
+1 oy
(475 puan) tarafından
Hangi sehirde olmus bu belli mi
(3,676 puan) tarafından
Bilmiyorum ki tv de gördüm
+1 oy
(3,487 puan) tarafından
İnstagram fenomeni öğretmenler mantar gibi çoğaldığı için şaşırmadım öyle öğretmenlerden böyle gösteri beklenir torpille mülakatla atanınca... 
(3,676 puan) tarafından
Bir ara kpss soruları bile dağıtıldı oooo bu ülkede neler olmadı ki?
(3,487 puan) tarafından
Maalesef.
+1 oy
(208 puan) tarafından
İşte bu yüzden herkes öğretmen olmamalı. Çocuklarımızı emanet ediyoruz. Diğer meslekler bir yana, özellikle öğretmenlik gibi kutsal bir mesleğe saygısızlıktır bu eğitimcilerin yaptığı. Hadi onlar yaptı, veliler de oturup alkışladı mi bu gösteriyi? Okuldaki onca kişi arasından biri de çıkıp , ya biz yapıyoruz? Diyemedi mi ? 
(208 puan) tarafından
Daha da acısı, bazı insanlar " ne var bunda , çocuklar vergi kaçırmanın sonunun böyle olduğunu anlasınlar " gibi saçma sapan cümleler kuruyorlar.
(3,676 puan) tarafından
Kardeşim öğretmen öğrencilerin %75i youtuber olmak istiyormuş. Tenefüslerde video çekiyorlarmış. Kardeşime tiktok hesabınız var mı takip edelim diyorlarmış. Çocuklar kolaydan para nasıl kazanılır dedine düşmüş.
(208 puan) tarafından
İnanmak istemiyorum ya biz nasıl bir toplum olduk böyle? Atatürk çocuklarının geldiği hâle bak.
(3,676 puan) tarafından
Aşağıda bir yorum var ne var bunda deyip benim geçmişte paylaştığım ironik komik postumdan diplomama bile laf söyledi.  Bu insanlara laf söylenmez
Ah atam ah öyle üzülüyorum ki
(208 puan) tarafından
Boşuna vakit kaybı resmen.
+1 oy
(584 puan) tarafından
Dört yaşındaki çocuğuma Dilan Polat kim diyorum yüzde yüz enerji şarkısını söyleyen kadın diyor peki nerde diyorum hapiste diyor 

Dip not Dilan Polat asla izleyen bir insan değildim heberlere o kadar çok çıktı ki bir de şarkısı çok çıkıyordu her yerde ben de şarkıya bayıldım modu aşırı yükseltiyor 

Türk medyası bu olayın çok üstüne düştü iyi ki de düştü bu Dilan Polatlar gibi çok insan var kara para aklayan ülkeyi gerileten memleketin parasını yiyen 

Çocuklar memleketin parasını çalıp şaşali hayat yaşayan kişilerin sonunun hapis olmasını bilmeli 

Sonuç olarak ben olumlu bakıyorum bu tarz şeylere duyarsız kalmak gözünü kulağını kapatmak çocukları yanlışa sürükleyebilir  nasıl mı valla herkes telefon sosyal medya bağımlısı olmuş çocuklar bile fenomenleri takip eder oldu kötüyu bilsinler ki ozenmesinler 
(584 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla tiyatro bilgin sıfır ve zaten uzmanlık alanın da değil çocuklar arası yaş farkının en ideali 4 bunu sokaktan geçen amcaya sorsan o bile söyler artık bilmeyen de kalmadı yani ironi nedir senden iyi biliyorum ama belli ki senin  kelime dagarcigin malesef anlama kapasitenle uyuşmuyor wernic alanında problem var
(584 puan) tarafından
İroni alay etmek demek alaya aldığın da üstelik kaynana benzetmesi yaparak ironi yaptığım kişi malesef üzülerek söylüyorum 12 yaşındaki bir kız çocuğu.
(584 puan) tarafından
Psikoloji eğitimi aldığına da inanmıyorum çünkü 12 yaşındaki bir çocuğun sohbet konusu malesef bebeğe  nasıl ne şekilde bakman olmamalı
(3,676 puan) tarafından
Sana kendimi ispatlayacak kadar seviye düşürecek değilim. Sen kimsin ki sana kendime inandıracağım. Dışarıda yanıma dahi gelemeyecek birisin. Googledan araştırıp araştırıp buraya yazan birine cevap vermek dahi istemiyorum. Ben bile isteye ara verdim de.
İlk çocuğundan sonra infertilite tedavisi görüp 12 yıl sonra çocuğu olan çok anne var. Büyük lokma ye büyük konuşma.
Sizin gibi cahil birine ayırdığım bu vakit bile çok.
(584 puan) tarafından
Ben senin gibi kız çocuğuna kaynana benzetmesi yapan aşırı bilgi birikimine sahip biriyle asla zaten normal hayatta bir araya gelmem
+1 oy
(192 puan) tarafından
Çocukları sirk maymunu gibi yapmışlar bir organizasyon yapsalar da çocuklar eğlense. 23 Nisan çocuk Bayramı ama bence çocuklar işçi gibi dansla şaklabanlıkla yoruluyorlar. Zaten müfredat ağır bi palyaço bir tiyatro oyunu yapsalar çocuklar da izlese mutlu olsa. 
(3,676 puan) tarafından
Değil mi? Çocuklar eğlense mis gibi dans etsinler yesin içsinler
(192 puan) tarafından
Vallahi eğitim denen şeyin içini boşaltmışlar
(3,676 puan) tarafından
Eğitim sistemimiz yapboz gibi oldu. Bugün de müfredat değişti.
+1 oy
(12,490 puan) tarafından

Bizim ülkemizde neden gün geçtikçe akıldan bu derece noksan insanlar gün yüzüne çıkmaya başladı. Ya bunu yaptıranın bir öğretmen olduğuna inanmak istemiyorum :( velilere de hiç birşey demiyorum. Allahım sen ülkemize selamet ver :(

(3,676 puan) tarafından
Yukarı da biri uygun görmüş
+1 oy
(3,097 puan) tarafından

image

image

Bugün de bizim gösterimiz vardı seymenler gösterimiz vardı ❤️ 
(3,676 puan) tarafından
Ne kadar güzel ne kadar kıymetli ❤️
(3,097 puan) tarafından
Evet hocamızdan Allah razı olsun çok iyi bir öğretmen 1. Sınıf olduğumuz halde her etkinliğe katılıyoruz hiç erinmez hocamız ❤️
0 oy
(1,197 puan) tarafından
Atanamayan okadar aklı başında liyakatli öğretmenlerimiz varken böyle suursuzlarin öğretmen olması cildirtiyor beni ya. En kötüsü de elimizden bişi gelmemesi. Çoğunun tuzu kurudur böylelerinin. Ah ahhhhh. Çocuklarımızı ellerine düşürmesin Allah. Ama aklı başında birtek veli yokmuydu orda ortalığı birbirine katıp haddini bildirecek bunlara Orası da ayrı sorun.
(3,676 puan) tarafından
Bir dönem kpss soruları dağıtıldı bu insanlar öğretmen memur oldu. Mülakat ile öğretmen alınıyor dönen torpiller hak getire
(1,197 puan) tarafından
Aynen öyle çok haklısın. Onlarin cezasını biz çektik atanamayarak şimdi de çocuklarımız çekiyor. Gerçekten çok yazık.
0 oy
(15,959 puan) tarafından
Atatürk'ün kemikleri sızladı mezardan.  Görse keşke armağan etmeseydim derdi. Bizim zamanımızda hiç böyle şeyler yoktu geleneksel şeyler oynardık halk oyunları zeybek vs oynardık Atatürk'ün sevdiği şarkıları söyledik tiyatrolar oynardık şimdi ki kutlamalara bakıyorum da sonumuz nereye gidiyor diyorum 
(3,676 puan) tarafından
Sonumuz karanlık cahiliye dönemi hem de bile isteye gidiyoruz

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 996 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Buket masal (2,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
0 oy
8 cevap 376 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy