0 oy
36 göst.
Diğer kategorisinde (418 puan) tarafından
Kızlar yarın görmedi 20'lik dişim vardı bugün kontrole gittim ağrı'dan sonra dayanamayıp doktor bana çekilmesi gerektiğini ve daha rahat olacağımızı söyledi sizce ne yapayım biraz korkuyorum dişçi korkum var daha önce dişimi çektirdim ama yirmilik diş nasıl çekilir bilmiyorum dikiş atacakmış falan birkaç güne iyileşir dedi sizce ne yapayım

3 Cevaplar

0 oy
(492 puan) tarafından
Bir haftaya iyileşir zaten emin ol çektirmek zorunda kalacaksın sürekli ağrı yapacak sakin zamanda çektirmek senin için iyi olur 
-Reklam-
0 oy
(44 puan) tarafından
Benim gömülüydü keserek dikiş atarak cektiler. Bende cok korkyordum evet agrı oluyor ama geciyor sonra sabretmek lazım. Yani nasıl hamilelikte dikiş atılıyor sabrediyoruz aynı yani
(418 puan) tarafından
Kaç saatte çekti
(44 puan) tarafından
Yarım saat sürdü mü bilmiyorum tam hatırlamıyorum. Ama cıktıgımda agzım gözüm yamukmustu  eşim cekmiş görmeniz lazım cok komikti kendimden korktum
(418 puan) tarafından
Zor mu yarın çekilecek sonra çok ağrıniz oldu mu
(44 puan) tarafından
Yok canım zor degil
0 oy
(970 puan) tarafından
Canım zaten yirmilik cekilmesse helede gömülse hiç rahat vermez iki tane çektirdim dikisliydi ilk üç gün biraz ağrı olur ama kurtulursun en azindan
(418 puan) tarafından
Kaç saatte çekti peki
(970 puan) tarafından
Yarım saat sürer yani zor çıkmazsa on beş dakka falan benim bitanesi uzun sürmüştü biraz

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 107 göst.
28 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asyahatunnn (418 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Esma❤️Yasar (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 29 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 92 göst.
23 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,555 soru

11,362,231 cevap

34,839 kullanıcı